Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Zdravo moje drage kolege poljoprivrednici,ja bi vam predlozijo da u proteste idete sa radnicima posto se i oni spremaju za velike proteste,samo tako udruzeni seljaci i radnici mogu da postignu nesto a ne ovako svako na svoju stranu,DOSTA ! dosta nam je pljacke i nebrige.
Sta je revolucija ?
Revolucija nije druzenje uz veceru,knjizevno vece,crtanje ili vezenje,ne moze se obaviti sa elegancijom i uctivoscu.Revolucija je cin nasilja!!!
Nadam se da vam je sada sve jasno.

- - - - - - - - - -

Policiju treba poslati u p.m.,kada lopovi nesto ukradu nisu u stanju da ih uhvate,ali zato da zajebavaju ljude koji se bore za svoj opstanak i svoja prava to bas znaju!Opet ce po njivam banda da krade kukuruz i soju a oni jadni i nesposobni nece nista da preduzmu,a lopova nesmes ni da bijes ,jel boze moj to je protivzakonito,a nije protivzakonito da tebi neko pokrade tvoj trud i tvoje muke!
 
Videcemo i ovog puta dal su vodje krenule po jos jedan kombajn, traktor, neko radno mesto i drugi vid svoje koristi! ako se opet to desi i izneveri narod, treba ih na licu mesta lincovati za sva vremena!!!
 
Treba obični gradjani da se pobune zašto cena hlebu nije pala a pšenici jeste za 11 dinara po kg. Ljudi priključimo se.
 
1185066_574261209287121_1217400762_n.jpg
1235878_574261282620447_1503618032_n.jpg

Vrasc 9.30 kolona je od zeleta do hotela srbija.
Mladen nije hteo da se slika pa je ostao okrenut ledjima.

sveza informacija kolona po 2 traktora je od OMV pumpe do Granexporta, sa tim sto je na OMV oko jos 200 traktora pride odmaraju uz osvezenje.
 
Postovane kolege poljoprivrednici,nemojte dozvoliti da vas i ovaj put politicari zajebu,kao sto tu urade svaki put,ne pravite iste greske! Ovde su politicari bezobrazni i pokvareni pa da bi ste pobedili takve vi morate da budete jos gori od njih inace ste izgubili.
 
Stapar jos nista se ne desava koliko sam informisan. Radim u BG, ne pustaju me na godisnji pre polovine septembra, da se pridruzim mojima u selu :zli:
 
Juzna Backa - pa zar nemamo mi luku NS ?

- - - - - - - - - -

Zasto se :spavam:?

sad ce lambeta da vas pokrene

- - - - - - - - - -

sad sam stigao iz zrenjanina uljara je blokirana do daljnjeg ali su se pojavili i interesni pojedinci koji bi opet nesto da se ogrebu ako mogu samo sto ovaj put na protestima i na celu nisu prevrtljivi matorci nego mladi ljudi i momci koji nece dozvoliti da pojedinci uniste buducnost i egzistenciju zarad necije SITNE koristi neke masine ili neke drzavne zemlje
 
Samo neznam šta naši Pećinčani čekaju(sumljam da im odgovara cena suncokreta)
Ja sam spreman.::traktor::

Вечерас је састанак у вези блокада.

Сва срећа па нам време иде на руку, не може се у поље па ће можда одзив бити бољи у глобалу.
 
Nazad
Vrh