Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Господо, сутра у Рачи Кг скуп пољопривредника /тракторима наравно/ у 6х ујутро. Придружујемо се протестима. Колико сам упознат исто ће бити у Баточини, Церовцу ,Тополи итд. Најавили су се и они који до сада нису излазили на протесте. Поздрав и срећно сутра.

SVAKA CAST LJUDI pazite se kad izadjete ljudi se okrecu za par sati i preko noci .

- - - - - - - - - -

http://www.youtube.com/watch?v=sYS6fjBSWR8
 
SVAKA CAST SVIMA!!!Jel moze neko na pp da javi kad budete blizu Vladimirovca da se prikljuximo ja i jos neki drugari jer od ovih nasih nema nista..................
 
Stajicevo ,skup u 8 45 kod kafane Kotlic gde sacekujemo Perlez,Belo blato ...
Isidore sta je sa Eckom?
 
Eh da ima neko i nas da organizuje juzno da izadjem,to bi bila prava stvar.Od srca vas podrzavam nek vam je Gospod Bog u pomoc do uspeha.
 
Pisite kakva je situacija na terenu,dokle ste stigli,sutra ce nas biti u mnogo vecem broju na ulicama.
Jel ima neko informaciju kako je u Zrenjaninu i Novoj Crnji?
 
Poslednja izmena:
Podrska svima i svaka vam cast ljudi.Steta sto smo svi mi dole juznije mrtva puvala,a ionako nas niko ne uzima nesto previse za ozbiljno,pa da i mi damo neki doprinos.Vi sada vodite borbu za dobrobit cele Srbije,ne samo poljoprivrednika.I zato puno uspeha u toj borbi i istrajte do kraja.Moj naklon majstori...
 
Bačka izgleda čeka sa kakvom cenom soje će izaći, ovde nema baš suncokreta. Ako bude cena soje loša e eeeee onda će biti haooos.
 
Kolona koja je krenula iz Uljme je trenutno kod skretanja za Kacarevo u koloni je preko 300 traktora koji su se prikljucili, dok je centar vrsca blokiran sa negde 100-150 traktora odneti su zahtevi lokalnoj vlasti da prosledi Ministarstvu.
Gospodo sta god imali od useva ako sada ne izadjete i nepomognete jer se ovde vodi bitka za cenu kao na budimpestanskoj berzi kukuruz,soja, suncokret,zito. ispastacete i vi nadam se da su vam zahtevi jasni? dobro svima ane samo otkupljivacima .
 
Proslo je dosta traktora kroz Titel ,za banat a mnogi su otisli i kolima ,tako da ne spavaju bas svi u backoj,bilobi puno vise i Titeljana neg je danas seoska slava,pa skoro svi imamo gostiju.
 
Na vecini TV stanica nigde ni reci o protestima i propadanju poljoprivrednika.Ovo je stvarno sramota,a hoce da placamo tv pretplatu....e nece moci....Jel neko ima informacije sta se desava u sremu???Ovde niko ne spominje nikakve proteste....Verovatno jos spavaju....
 
Nazad
Vrh