Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sta se desava?
Kako su prosli sastanci?
Ima li vesti o cenama,zahtevima?
Hoce li biti protesta?
Jel moguce da smo se usrali?
Ja cu sam ici da blokiram sta mogu,pa makar to trajalo 5 minuta i strpali me u maricu posle toga.
Dajte ljudi,jel moguce da smo najgori,da ne mozemo pisljive proteste da organizujemo?
Na ulici i forumu cemo da kukamo kako ne valja,kako cemo da pokusamo to da sprecimo,a kad dodje do toga da treba da se deluje...tajac.
Pricamo o tome kako su neki otisli na sastanak,dobili posao,dobili traktor i takva tura ove godine,dogodine vise srece. Sta mi imamo od toga?
Dajte da mi nesto uradimo,da ne bude - lipsaj magarce do zelene trave.
Ne daj Boze da se Srbi sloze,jel?
 
Nije nego nema lozaca,oni su izborili nesto a sirotinja cuti.....e budale male.....

- - - - - - - - - -


Nije nego nema lozaca,oni su izborili nesto a sirotinja cuti.....e budale male.....
Toliko o tome da smo svi jednaki sto se tice sankcija na samom forumu,da sam ja ovo napisao odma bi dobio iskljucenje,ne cak ni opomenu

- - - - - - - - - -

Sta se desava?
Kako su prosli sastanci?
Ima li vesti o cenama,zahtevima?
Hoce li biti protesta?
Jel moguce da smo se usrali?
Ja cu sam ici da blokiram sta mogu,pa makar to trajalo 5 minuta i strpali me u maricu posle toga.
Dajte ljudi,jel moguce da smo najgori,da ne mozemo pisljive proteste da organizujemo?
Na ulici i forumu cemo da kukamo kako ne valja,kako cemo da pokusamo to da sprecimo,a kad dodje do toga da treba da se deluje...tajac.
Pricamo o tome kako su neki otisli na sastanak,dobili posao,dobili traktor i takva tura ove godine,dogodine vise srece. Sta mi imamo od toga?
Dajte da mi nesto uradimo,da ne bude - lipsaj magarce do zelene trave.
Ne daj Boze da se Srbi sloze,jel?
Ni ne mozemo kad nas hobi poljoprivrednici miniraju.
 
Ni ne mozemo kad nas hobi poljoprivrednici miniraju.
Sve se moze kad se hoce.
Evo,ovog trenutka mogu da okrenem brojeve prijatelja i ortaka i sutra ujutru nas 10-15 smo na ulici.
To da uradi svaki clan sa foruma i ima nas poprilicno.
Razumes?
Samo pozitivno gledaj na stvari (ako se to uopste moze u ovom trenutku) i nema greske!
Jace je selo od svatova,to znaj.

- - - - - - - - - -

od blokada uljara nema nista
Sto nema nista?
Mora da bude!
Zadovoljni smo stanjem u poljoprivredi?
 
Ni ne mozemo kad nas hobi poljoprivrednici miniraju.


Niko vas ne minira-sami ste sebe izblamirali
Da ste se setili tih istih hobista na ranijem protestu ova tema više ne bi bila aktuelna.PIO koji ste toliko potencirali će vam se sad vratiti kao stoglava aždaja.Mi smo preživljavali i tonuli a sad ćete nam se lepo svi pridružiti.
 
Sto da se ko koga seca kome nije pravo trebao je sam da izadje,a ne da
ceka poziv,a da li cete vratiti pare od ove subvencije.
 
Ja sam bio za to da se dobija za zemlju u vlasnistvu,ali 20.000din ako cemo tacno pisati ko je za sta.
 
Bili su za to i mnogi koji izdaju zemlju u arendu, pa jos i da subvencije pokupe, malo im do 300 e/kj.
 
da citiram sam sebe :
"jeb.s drzavu kada ja moram da blokiram put zarad svojih parva . drzava tj ministarstvo treba da ima garantovanu minimalnu cenu proizvoda , ministarstvo poljoprivrede i robne rezerve zato i sluze"
da citiam kolegu @ nort army:" A po cemu ste obespravljeni ?"

pojedinacnocemo :
1. u temi smo "protestna voznja traktorima" , da je srece ova tema nebi ni postojala
2. mozda robne rezerve sluze za nesto drugo osim za kupovinu robe kada je to potrebno (bicu sarkastican mozda za )turizam
3. pravo na bezmonopolsko trgovanje (kadaje bila zabrana izvoza zita posle su je ukinuli ali su postavili kvote za izvoz da moze opet samo odredjeni par igraca da trguju nije ostavljena opcija da i ja kao pojedinac mogu da izvezem par vagona u susedne doskora nam bratske drzave
drzava tj nase ministarstvo poljoprivrede neradi svoj posao kako treba i to je realnost svidelo se to tebi kolega ili ne ili bilo kome drugom (nazalost)
 
Opa Djurdjo! Otključani katanci.:bravo:Lepo je videti da je jedna od najposećenijih tema ponovo dostupna. ::traktor1::ON THE ROAD AGAIN!
 
Nazad
Vrh