Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Zalosna drzava a jos zalosnija vlast....kada ima ne valja, kada nema ne valja, kada ima uvozi se, kada nema uvozi se, kvalitet se izvozi..Nego ljudi da vas pitam..kada kupujete nesto u prodavnici da li pogledate koji je kvalitet proizvoda...sve je II klasa.. I klasu izvoze a smece ostavljaju. Proizvod po preuzimanju na predajnom mestu klasiraju po SRBS ( nekada po JUS) i odbijaju velike kolicine a to smece se posle lepo prodaje za vece novce
 
u temi o ceni suncokreta 2013 jedan član kaže da su neki već istakli cenu od neverovatnih 26 din. znači biće revolucije
 
Kolko ja poznajem tu materju cerka i zet od tog otkupljivaca su iz Dolova,pa se to da proveriti lako.
 
ja zakasnio dzaba isao 80km u jednom pravcu do bg. sad stigao kuci... necu vise da komentarisem uopste u ovoj temi,nedaju nam pravo glasa necu vise da se nerviram... zito sam im dao kukuruz necu a ubuduce sve u ambar pa neka obaraju cenu. toliko od mene.
 
Bar si video Beogradjanke kako se lepo razgolitile.
od gledanja nema selameta sto bi rekla tetka djana iz lepih sela

- - - - - - - - - -

Majku im neradničku puna knez mihajlova i grad u sred radog vremena. Svi bi leba bez motike, samo se iznerviram kad čitam one komentare na b92 što su objavljeni ::samo bes::
a ja nemogu a da im ne odgovorim i ne mogu da verujem kakvo misljenje imaju o poljoprivrednicima
 
ko? oni? to je sad gospoda najveca. nikad te nece pljuvati pravi beogradjanin,rodjen tamo i kome su i otac i deda iz bg nego ove nase **greška kojima je seljak dobar samo kad treba da dodju na vikend,odmor i napune gepek. primer jedan: kod mene svakog petka popodne je guzva u traci od beograda a nedeljom uvece guzva je za beograd,ma kolone. i svi komentarisemo petkom " odose beogradjani kuci"
 
HAHA, Vucic prima u cetvrtak, samo nije rekao koji...,ajoj ljudi al ste naivni,pa nas je tako zavrtao 5 meseci oko karadjordjeva,boze moj to je vojska,pa to nije videlo vojsku,to su sve lopov do lopova,opet NEMA NISTA OD TE PRICE, eto videce te u cetvrtak,verovatno ce da ode do Dubaia da proda jos zemlje!
 
LJUDI nemojte se predavati bez ikakve bitke sta vam je u glavam ste poludeli . Stalno gledate negativno i na propast . Sat ipo po zavrsetku protesta pocele su da stizu poruke kako su prosle uplate regresa i subvencije . Iz kabineta vucica su zvali da se dodje u cetvrtak na razgovore vrlo brzo posle zavrsetka protesta ja bio u kolima kad ga zvali. NEMOJTE bre ko neke babe sve gledati crno i sedet skrteni ruku i moliti boga da se desi cudo, CUDA SE NE DESAVAJU CUDA SE STVARAJU po stoti put vam kazem .Kako znate nesto da je nemoguce ako niste probali BAREM PROBAJTE. I DA SE ZAHVALIM SVIM VAMA KOJI STE DOSLI IZ DALEKA NASE LEPE ZEMLJE a ocekujete da nas drzava uzme u zastitu od takuna i secikesa 21 veka ,a bilo vam tesko da potrosite 10 l nafte i jedno dopodne , a ocekujete nesto bolje sutra
 
Ti sto sede po gradskim kaficima su gori od nasih sto sede ceo dan ispred prodavnica,mi odemo popijemo po pice za nekih sat-dva oni jos uvek lizu ono prvo tako da na njih ne treba obracati paznju.

Nema nista od protesta jer su cika Zaharijeve reci dosle na videlo kad je pre nekih 5g dok sam bio zdravo zelen deran rekao da seljak treba da se potrudi da ima u kontinuitetu prinos od 4t/kj,a da cena nije njegov(seljakov) problem nego on treba samo da radi i radi...
 
LJUDI nemojte se predavati bez ikakve bitke sta vam je u glavam ste poludeli . Stalno gledate negativno i na propast . Sat ipo po zavrsetku protesta pocele su da stizu poruke kako su prosle uplate regresa i subvencije . Iz kabineta vucica su zvali da se dodje u cetvrtak na razgovore vrlo brzo posle zavrsetka protesta ja bio u kolima kad ga zvali. NEMOJTE bre ko neke babe sve gledati crno i sedet skrteni ruku i moliti boga da se desi cudo, CUDA SE NE DESAVAJU CUDA SE STVARAJU po stoti put vam kazem .Kako znate nesto da je nemoguce ako niste probali BAREM PROBAJTE. I DA SE ZAHVALIM SVIM VAMA KOJI STE DOSLI IZ DALEKA NASE LEPE ZEMLJE a ocekujete da nas drzava uzme u zastitu od takuna i secikesa 21 veka ,a bilo vam tesko da potrosite 10 l nafte i jedno dopodne , a ocekujete nesto bolje sutra
I u cetvrtak da se desi da Vucic stane sa nekim cenama iza nas i podrzi zahteve ovde ce biti negativnih komentara.Kakvih ljudi ima ja nemogu da verujem.
 
Nazad
Vrh