Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
da li sam negdce napisao da treba da se vrate? daleko im lepa kuca. ne izvlaci zakljucak napamet

moja greska , izvinjavam se ..
ljudi kukaju na vlast i tako i jeste, da smo ovde gde smo zbog njih i zbog ove i zbog prosle i one pre nje i da nam dodje neka treca ekipa isto bi nam bilo...ova zemlja kao da nema strucne ljude , zeljne da naprave nesto dok su na vlasti ili nema ili je to ovde jednostano nemoguce... mada vise mislim da je to u nasem mentalitetu , docepas se vlasti, namiris sebe i ljude oko seba , a za ostalo koga bre briga...
pogledajte samo predsednike vasih udruzenja , do juce su bili i istoj situaciji kao i svi ostali , a danas koliko citam ovde, boli ih uvo za proteste , dobili neku sicu i sad cute ... sutra da nas neko predstavlja u vladi isto bi bilo, brzo bi se zaboravili interesi paora i samo bi se mislilo na licne interese.. takvi smo kakvi smo ..
 
Da li negde ima nekih konkretnih dogovora za protestnu voznju u ponedeljak.Mico967 i Staropazovcanin sta kazu kod vas?
 
moja greska , izvinjavam se ..ljudi kukaju na vlast i tako i jeste, da smo ovde gde smo zbog njih i zbog ove i zbog prosle i one pre nje i da nam dodje neka treca ekipa isto bi nam bilo...ova zemlja kao da nema strucne ljude , zeljne da naprave nesto dok su na vlasti ili nema ili je to ovde jednostano nemoguce... mada vise mislim da je to u nasem mentalitetu , docepas se vlasti, namiris sebe i ljude oko seba , a za ostalo koga bre briga...pogledajte samo predsednike vasih udruzenja , do juce su bili i istoj situaciji kao i svi ostali , a danas koliko citam ovde, boli ih uvo za proteste , dobili neku sicu i sad cute ... sutra da nas neko predstavlja u vladi isto bi bilo, brzo bi se zaboravili interesi paora i samo bi se mislilo na licne interese.. takvi smo kakvi smo ..
e sa ovim se slazem 100 posto
 
moja greska , izvinjavam se ..
ljudi kukaju na vlast i tako i jeste, da smo ovde gde smo zbog njih i zbog ove i zbog prosle i one pre nje i da nam dodje neka treca ekipa isto bi nam bilo...ova zemlja kao da nema strucne ljude , zeljne da naprave nesto dok su na vlasti ili nema ili je to ovde jednostano nemoguce... mada vise mislim da je to u nasem mentalitetu , docepas se vlasti, namiris sebe i ljude oko seba , a za ostalo koga bre briga...
pogledajte samo predsednike vasih udruzenja , do juce su bili i istoj situaciji kao i svi ostali , a danas koliko citam ovde, boli ih uvo za proteste , dobili neku sicu i sad cute ... sutra da nas neko predstavlja u vladi isto bi bilo, brzo bi se zaboravili interesi paora i samo bi se mislilo na licne interese.. takvi smo kakvi smo ..

tako je
po meni svaki ministar treba za svoj resor da grebe jebe kako zna nema tu iz iste stranke smo i ono kako tadic odluci npr. ja sam ministar poljoprivredni grabim za seljaka a on ce glasati za mene na izborima ako sam se pokazao a ako ne ko te .ara samo to kod nas nikad biti nece
 
mozda me neko nije razumeo. hteo sam da kazem da su svi isti. i komunisti i kapitalisti i socijalisti i neofasisti....svi imaju ono na kraju "isti". i svima im je cilj da zajasu ovaj davno osedlani a slabo nazobljeni narod kome ponekad daju saku soli i kofu vode. nije ni cudo sto smo ovde kad vidim ko su nam bila samo dva poslednja ministra. ja kad sam cuo da ce gospodin iz beckereka da bude glavni znao sam da smo obrali jos nezametnut bostan. svi i zuti i plavi i crveni i zeleni i sve te boje imaju zadatak i cilj da nas satru,prezaduze i nacine jeftinom radnom snagom, sto je samo moderan naziv za robove. da ovde udje Monsanto legalno i opustosi ovu vec napola pustu srbiju medju sljivama, domacim izdajnicima,kvislinzima i ostalim petokolonasima. nije ovo nista u odnosu na ono sto nas ceka od 1.1.2014 kad skinu carine na uvoz robe iz drage nam EU. zato sto pre kuke i motike u ruke pa put pod noge,ne traktorima pa da nas zaustave ivicine marice nego pesice pa da se bagra najuri i rastera.- - - - - - - - - -http://www.mondo.rs/a603173/Info/Drustvo/Kaznjen-zbog-cuvanja-stoke-bez-licne-karte.htmlnove mere drzave srbije za unapredjenje stocarstva. pa nek mi neko kaze da smo mi normalno drustvo
 
Ma šta lupaš bre...kakve carine će nas saraniti?Pa svuda u Evropi su cene proizvoda veće nego kod nas.Sa carinama ili bez ti njihovi proizvodi neće biti konkurentni kod nas na tržištu.Šta više kad se carine ukinu nema šanse da neki proizvodi bude u Srbiji 16rsd ,a da ih neće kupovati neke države evrope gde su cene oko 18-20rsd.U ovom momentu Srpskom seljaku bi odgovaralo da nema carina u oba pravca tj. uvoz-izvoz.
 
Ma šta lupaš bre...kakve carine će nas saraniti?Pa svuda u Evropi su cene proizvoda veće nego kod nas.Sa carinama ili bez ti njihovi proizvodi neće biti konkurentni kod nas na tržištu.Šta više kad se carine ukinu nema šanse da neki proizvodi bude u Srbiji 16rsd ,a da ih neće kupovati neke države evrope gde su cene oko 18-20rsd.U ovom momentu Srpskom seljaku bi odgovaralo da nema carina u oba pravca tj. uvoz-izvoz.
lupam? videces vec kad tek budu masovno uvozili krs razni kod nas ispod scvake cene samo da ociste svoje magacine. ta roba o kojoj govoris je roba za njihovo stanovnistvo a kod nas ce se gurati otpad po niskim cenama jer je unistavanje te robe skuplje od njene vrerdnosti. a carinena uvoz bi trebalo da stite nase proizvodjace,zato valjda postoje.I JA NE LUPAM vec iznosim svoje misljenje a tebi ako se isto ne svidja ignorisi posto je po tebi situacija ruzicasta rekao bih
 
HITNO.
U Kikindi je jedan od naših kolega zaustavljen od strane policije :
Dobio je prekršajnu prijavu zbog NEREGISTROVANE prese za baliranje.
Ovo nas izgleda čeka: berači tanjirače...Ipak seljak treba da čuva socijalni mir.
 
HITNO.
U Kikindi je jedan od naših kolega zaustavljen od strane policije :
Dobio je prekršajnu prijavu zbog NEREGISTROVANE prese za baliranje.
Ovo nas izgleda čeka: berači tanjirače...Ipak seljak treba da čuva socijalni mir.
Ovako sta ti NJUZ ne bi mogao da smisli, ali zato nasi pajkani su izgleda extra inteligentni.
 
oni su vlast i zakon a seljak je stoka. ja jos pamtim jednog genija u plavoj uniformi koji me zaustavio pre par godina sa autom i trazio dlaku u jajetu...na kraju me pita gde radim i kada sam mu odgovorio da ne radim nigde da sam SELJAK-POLJOPRIVREDNIK on me zblanuto pogleda i rece "pa od cega zivis kad nigde ne radis?"
 
Nazad
Vrh