Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Meni moja drzava nije maceha i nikada nece biti.

Meni je Srbija od Subotice do Albanije na istok do Bugarske na zapadu do hrvatske.

Kada bih trebala da se brani severna pokrajina, bez razmisljanja bih se dobrovoljno javio da pomognem nasim Srbima.
Normalno da za tim nikada nece biti potrebe.
 
Naravno da ne bih nikak isao da ratujem za Kosovo jer je ta bitka izgubljena jos poodavno, a da dam zivot za nesto sto ni ne znam gde je i nista mi ni neznaci. Meni Znaci Vojvodina i ja se borim za nju takvu kakva je. Ne treba mi ni Beograd ni Sumadija ni Kosovo ni BiH, samo Vosa.
Evo vidiš da se i ti i ja jednom možemo složiti u svakoj reči tvoga teksta.
 
nedjooo daj da se sklonimo vidis da seper Modelator nam drzi predavanje ,,ako mu nedostane sunke donesi ja slanine i kobaje i prida cistu sljivovu 52vol alkohola, na ranu da je sipas., Diklofen samo se vi slazite ali ne uz prisustvu nekoga ko je izbegao sa pola porodice. Kada sretnete tatu obavezno mu recite da je pravio idiote. Nije mi jasno kako vas ne banuju kada lupate ovoliko gluposti i vredjte celi srpski rod,bas ste kreteni.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da smo se u velikoj vecini slozili da zemlju ne treba prodavati seiku nego je ponuditi malim i srednjim gazdinsvima gde bi svako mogao da kupi po max. 20 ha ili proporcijalno vise ako nema zainteresovanih (usta cisto sumljam).
Setimo se kako je otislo Kosovo, tako sto su siptari kupili zemlju i kuce.
Nas slucaj oko Karadjordjeva je specifican i nije lako shvatiti sta se tu zaista desava i zato vas ne osudjujem u vasim izjavamo kako smo mi nesto nekom oteli i pri tom diskriminisali jedni druge. Uglavnom svako ko je dobronameran i voljan da saslusa pozivam da dodje i cuje nas male i srednje poljoprivrednike iz opstine Backa Palanka.
 
paor daj izjasni se sta si autonomas ili sta vec da te kuliramo.Mi dva dana pokusavamo da ti prijateljski pomognemo da shvatis da si u velikoj zabludi,da nemozes na drzavnu zemlju bespravno,da bespravno je kaznjivo.To ti prijateljski pricamo pre prolecne setve,da izlazi zakon koli za takvu rabotu oduzima i masine sa kojima te zatekne na njivi.Ti si izgleda mi novokonponovani "paor" ustvari zabole me uvo neka i hapse kada si nedokazan.Zaista svaka rasprava sa tobom i tebi je suvisna.
 
nedjooo daj da se sklonimo vidis da seper Modelator nam drzi predavanje ,,ako mu nedostane sunke donesi ja slanine i kobaje i prida cistu sljivovu 52vol alkohola, na ranu da je sipas., Diklofen samo se vi slazite ali ne uz prisustvu nekoga ko je izbegao sa pola porodice. Kada sretnete tatu obavezno mu recite da je pravio idiote. Nije mi jasno kako vas ne banuju kada lupate ovoliko gluposti i vredjte celi srpski rod,bas ste kreteni.

Ma taj modelator je mnogo pametan.
 
Meni malo glupo zvuci izaci da protestujem da bih neki posle prigrabili samo za sebe i jurili druge. :sta:
Inace taj vid protesta ne podrzavam, kao sto niko u mom krajju nije podrzao in one u vezi subvecija, jer se nisu
svi problemi poljoprivrednika izneli u javnost.
 
North Army hvala Bogu da je malo sa takvim razmisljanjem o nama kao sto si ti..idi malo u Sarajevo i u Banja Luku pa vidi jel isto sve...a kolike ste patriote vidi se po tome kako vam ide...ali dosta je politike stvarno i rasprave...sad vidim da mi je ponekad i drago sto je granica na drini i savi.kad vidim kakvih ljudi ima preko...[/QUOTE
Ponekad? meni je uvek drago sto nas seku te dve divne reke,zao mi je sto su samo ljudi izmislili mostove, pa imamo problema sa doseljenicima iz drage nam republike... pardon,BiH.
 
Naravno da ne bih nikak isao da ratujem za Kosovo jer je ta bitka izgubljena jos poodavno, a da dam zivot za nesto sto ni ne znam gde je i nista mi ni neznaci. Meni Znaci Vojvodina i ja se borim za nju takvu kakva je. Ne treba mi ni Beograd ni Sumadija ni Kosovo ni BiH, samo Vosa.
Čitam od početka polemiku. Tebi je prijatelju zinulo **greška za zemljom jer imaš dobru mehanizaciju. Boli tebe k...c za Vojvodinu i Kosovo. Skrati bajku na basnu. Misliš da smo mi majmuni...
 
Paor jova

Mislis REPUBLIKE SRPSKE ?

Sto tebi neko smeta, neverujem da ti gazi dedovinu?
 
paor jova,da si bio u njihovoj kozi pitao bih te..a to takodje pokazuje kakav si kao covek....imamo i mi problema sa njima posebno omladinom,ali su ipak nasi...ja to nikad ne bih napisao...al eto forum sluzi da vidim kakvih ljudi ima,nisam ni sanjao..
 
Al ga moderator expresno iskljucio,ni lampa mu se nije ugasila.
Clan Pujol je iskljucen zbog rasprave na p.p. oko teme koja je zakljucana jer je protiv pravila foruma,a doticni clan poceo da ucenjuje na p.p. sto nece da moze.
Inace nek svako kaze sta misli nemam nista protiv,a kako neki nemaju jace argumente oni odmah vredjaju,psuju familiju i ostalo... i opet ispadosmo gospoda mi malo severnije. :osmeh:
 
Ala se na ovoj temi ispisalo gluposti i nebuloza da te bog sacuva! Neki zele da Srem bude posebna drzava, pa sta mislite da ja ne bih voleo da Sumadija bude posebna drzava i da glavni grad bude Kragujevac a to zelim iz vise razloga: da se resimo Beogradizacije Srbije, jer koliko Beograd unistava centralnu srbiju isto toliko Novi Sad unistava Vojvodinu dok ljudi van novog sada i beograda zive podjedako jadno..
60% Poljoprivrede Srbije cini centralna Srbija a 40% Cini Vojvodina. Kod raspodele subvencija 74% ide u vojvodinu a 26% centralnoj srbiji. Sad ja treba da podrzavam nekog ko ce na ovom protestu protestovati novim Fendom ili Joh dirom u najgorem slucaju novim Belorusom i trazice jos neka veca prava od ovih koji imaju, jos uz sve to ti isti zele da budu posebna drzava. Pa znas kako me sikira sto ce da vam prodaju zemlju Arapima neka je prodaju i albancima od kad napisaste da zelite da budete drzava sta me briga za tudju drzavu daj boze da se i mi kao sumadija otcepimo od svega ostalog najbolje bi ziveli...
 
ja nikoga ne vredjam niti imam nameru, mozete pregledati sve moje komentare osim ako je uvreda sto sam iz centralne Srbije
 
Poslednja izmena:
Panteru, kao prvo nisam mislio na ljude koji su izbegli, njihov dolazak nema nikakve veze sa mojom raspravom,vec dolazak na primer vas iz Bjeljine i okoline na studiranje u Novi Sad,koji kasnije okupirate, ali u srcu vam i dalje ostaje dedovina i uspomene sa Manjace.
Na nju sam mislio,podrazumeva se,nije Vojvodina republika,jos.
 
paor daj izjasni se sta si autonomas ili sta vec da te kuliramo.Mi dva dana pokusavamo da ti prijateljski pomognemo da shvatis da si u velikoj zabludi,da nemozes na drzavnu zemlju bespravno,da bespravno je kaznjivo.To ti prijateljski pricamo pre prolecne setve,da izlazi zakon koli za takvu rabotu oduzima i masine sa kojima te zatekne na njivi.Ti si izgleda mi novokonponovani "paor" ustvari zabole me uvo neka i hapse kada si nedokazan.Zaista svaka rasprava sa tobom i tebi je suvisna.
Ti si prijatelju ovaj post već jednom napisao. Nije kolega paorpaor autonomaš već čovek koji je ušao u tudju imovinu. Od toga se kuća ne teče, bez obzira što ima dosta istomišljenika.
I što mu je savest mirna. Tudje je tudje.
 
Ako vec hoces da znas ja sam Semberac,iz ravnice....a to sto studiraju,hvala Bogu u svojoj su drzavi..:Dneka ih..vratice se svi opet vamo kad vide kakvi ste vi i takvi kao ti...
a republika,da bice..jos jedan autonomas...ccc ima vas ukupno 3...svaka cast..
 
Evo ja sam autonomas,sta je tu lose ,pa svi pricate da ste protiv centrlizacije,a sad vam smeta autonomija, neke stvari nemogu da razumem.
 
Nazad
Vrh