Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
PAORPAOR nije ljudski da ti bilo ko da podrsku , jer mislim da bi to bil kao da te sa ivice bunara neko sledja gurne' pa se spasavaj kako znas i umes,u samon bunaru.Sa ovom vladom nece niko moci da se zeza,dosadasnji rad i ponasanje meni daje za pravo na ovakvo razmislanje.Misljenja sam da necemo moci da dodjmo u poziciji za kompromisnom resenju jer kompromisa nece ni biti.Kada su Miskovica stavili u pravne okvire,ja se zaista bojim za sve ostale koji na bilo kakav nacin diraju u zakonske regulative.Nece nikom dati da bilo sta radi protiv drzave,tako da ti prijateljski savetujem ne kompromituj se i smanji pametovanje sa elementima isterivanje prade i pravicnosti.DA nebi bilo kuku lele ovaj moj propade.[prvi glas Srbije]
 
Slusaj Simicu prijatelju, mi smo dva razlicita sveta, ovde je Vojvodina a tamo kod tebe Srbija. Ovde su paori, a kod tebe seljaci, ovde je ravno, a kod tebe brdovito i nikad necemo gledati stvari na isti nacin. Ovde je sasvim jedan drugi svet i to je tako, vaze sasvim neka druga pravila zivota.
 
Bez obzira na sve nisam za to da se po sistemu "ko pre njegovo je".Po tim prvoborackim arsinima su se delile i one famozne penzije pa su ti isti borci zaposeli sve i svasta.Zakon je nakaradan i nema ga u praksi ali to nije izgovor da se krene u otimacinu i da se prave ne vrste feuda po sistemu to je nas atar.Taman posla kad bi se tako sve zaposedalo i otimalo gde ko stigne i sta zgrabi.Svaka cast je sto sto ste se pobunili i ukazali na nemar ali to nije razlog da zbog te borbe odmah uzmete privilegije.Ko sme da zabrani nekom iz drugog atara da uzme tu zemlju u zakup.To je nedopustivo jer ako je vec licitacija zemlju ce da dobije onaj ko ponudi najvise i to je jedini arsin sve ostalo je kriminal.
 
:osmeh:
meni je sve potaman
soferi su danas bili na putu,bravar je nesto vario i brusio po radionici a mehanicar nesto cackao oko traktora
bio sam do grada podelio racune da naplatim neke obavljene usluge i dosao da vidim sta ima novo:cvetic:
 
paorpaor po meni po svemu ovome sto sam procitao ovaj arap je bolji do vas,on ce bar platiti sto je uzeo zemlju u zakup a vi ste upali na tudje tj drzavno i secete parcele koliko vam je volja....a da Vojvodina je Srbija ako niste isli na casove geografije...ako covek zivi u brdovitom delu gde ima manje obradive zemlje nego u ravnom kakvo vi pravo imate da ga vredjate...svi vide da ste upali bespravno na tu zemlju samo vi tvrdite drugacije...i terate neku svoju pravdu..da ima vise takvih kao sto ste vi tek bi bio haos...pobili bi se za zemlju.cccc
 
Sve mi je jasno u vezi cega se bune pojedini"paori", sa ove treba drzava da se bori.Sad vam seik dolazi ,vlada mora da ga stiti i bice vam veselo.Pa stvarno neshvatljivo mi je da moze ovako da se obraduje drzavna zemlja po principu ko je jaci, najvise i uzima.Ovako da me neko istera sa parcele, traktorom bi isao po njima.E sad mi je jasno koliko ste placali arendu,samim tim sto ste obradjvali drzavnu imovinu bespravno vi ste imali 250 evrica u djepu po hektaru.Sada mi nije jasno sta je i koje ovde delo u pitanju, prekrsajno ili krivicno bas cu da se raspitam kod nekog pravnika.Samo ljudi pazite u skupstinskoj proceduri ide predlog zakona da se za ovakve radnje uzima i orude kojim se radnja obavlja, cisto da ne odripi neki zelenko
A kako se naziva kršenje zakona i to od onih koji vode zemlju .To je IZDAJA , isto važi i za one koji pružaju podršku takvom činu:ppozdrav:
 
Eto vidis da ti je OK i sa seikom i bez njega, nego jesi pokusao da nadjes "onaj" salas ?

- - - - - - - - - -

Eto vidis da ti je OK i sa seikom i bez njega, nego jesi pokusao da nadjes "onaj" salas ?

Ko kaze da necemo da platimo i ko kaze da je Vojvodina Srbija ? Koja to geografija kaze ?

- - - - - - - - - -

Eto vidis da ti je OK i sa seikom i bez njega, nego jesi pokusao da nadjes "onaj" salas ?

Ko kaze da necemo da platimo i ko kaze da je Vojvodina Srbija ? Koja to geografija kaze ?
 
pa sto ne platite ako vec hocete,nego radite ko na divljem zapadu,a ovamo trazite da je kao u nemackoj ili svajcarskoj...da ja kao tamo vec bi bili u zatvoru ili bi imali kaznu od nekoliko hiljada eura pa bi se cesali gde vas ne svrbi....kaze istorija,mape,narod....to je samo deo Srbije,kao Slavonija u Hrvatskoj,a vi se jedite koliko hocete...kako postujete zakon i niste za bolje..
 
Eto vidis da ti je OK i sa seikom i bez njega, nego jesi pokusao da nadjes "onaj" salas ?
bez potrebe je doslo do polemike izmedju nas
nisam trazio tvoj salas jer imam i ja takav koji jos postoji jer smo ga napustili 1996 a isto je na kartama a imao je i zvonik i kod nas se drzala salasarska slava na cveti



i da smesan si sa ubedjivanjem da si u pravu za nocno oranje



45.729603,19.264119 ukucaj gogle earth
 
Potrazite jednu kartu i pogledaj te u nju. Videcete da je Vojvodina upisana na istoj i jasno oznacena granicama prema Srbiji, Madjarskoj, Rumuniji, Hrvatskoj.
Da smo u Nemackoj kojim slucajem, a steta sto nismo, do ovakvih situacija nikad ne bih ni dolazilo. Taj truli zapad !
Trebalo bi ponekad da odete do Nemacke.
 
da da u pravu ste,bas sam neki dan presao granicu izmedju macve i srema,zadrzao sam se 2 h dok su me pregledali..to vi mozete da mastate i sanjate,to je vase pravo..hvala bio sam,verujem vise puta nego Vi,i ne samo u Nemackoj....
ali ima Vucic i zakon i za takve kao sto ste vi...zbog takvih pohlepnih paora i treba da dodje arap,izdali sta prvo po Vama hobi poljuprivrednike na protestima,pa se sada koljete i isterujete ljude iz njiva samo da bi vi imali vise...POHLEPA to je proklestvo..
 
Gorane cim ti nadjes moj salas.
Nedjo posto vidim da si za Vucica i da bi voleo da nas sve pohapsi pitam te ako je jednom izdao ideologiju zar mislis da nece i drugi put. Ocito ti je kratka pamet, no tvoja je pa radi s njom sta hoces.
Vojvodina ce uvek ostati Vojvodina i sta tu ima da bude nejasno.
 
Nedjo gresis,postoji to sto paorpaor govori.Nebi vise ulazio u raspravu jer bi se opet posvadjo sa nekim.
Podrzavam paorpaora i ostale poljoprivrednike koji su u toj prici sa zemljom.
 
nema tu nista nejasno,ja cak volim Vojvodinu,taj dobronamerni mentalitet ljudi,sorove,one njive ogromne,milina jedna pogledati,Novi Sad da ne pricam..ali je to samo deo Srbije i tu nema sta biti nejasno...da jesam za njega,jer je jedini poceo da hapsi i proganja one koji su Vama otezavali zivot,e sad do kada ce tako videcemo....a moja pamet je moja stvar,i to nije na Vama da sudite posto me ne poznajete...branite nesto sto se van zakona radili sami a pljujete po drzavi i po manjim paorima...nazalost to svi vide...

- - - - - - - - - -

ddragan prijatelju postujem da zemlja ostanje u KO gde on zivi i njemu i njegovoj deci,ali nacin na koji to oduzimaju i uzimaju sebi,NE...ipak ako to svi budu radili,dosta malih ce propasti do kraja...koliko je to Tovarisevo kad samo 80 ljudi moze da uzme zemlju,gde su ostali...
 
paor misleo sam da si nesto shvatio ali prevario sam se.Vojvodina je pokraina u Srbiji to ustav republike kaze.ako ne verujes mogu da posaljem nekome iz javnog tuzilastva molbu da ti strucnije pojasni.Ne mozemo da budemo isti svet ni ukom slucaju,tu se i ja slazem u potpunosti.Vec duzi perijod se trudim da postanem Srpski seljak[za tvoju informaciju on poseduje cast.obraz,postenje i cestitos] a eto ti mi dade ove vrednosti veceras.Najradije bih ti se zahvalio ali ne mogu, jedna vrednost mi nedostaje.Za raliku od mene moracu sa zaloscu da konstantijem da od gore navedene vrednosti,na vidiko ti nije ni jedna.Jos mnogo godina trebaces da djisas ritovima,ti druze nemas ni P od paora jer su paori cestiti i radni ljudi. Gorane video sam snimak u nedelju u dobru zemlju ali ne ovako kao veceras .veceras nisam imao tona na l.topu ali da se primetiti da imate lepe i mocne masine,svaka cast.Blago vama za ovu drzavu i njene sunvecije, eh da smo i mi takve srece. Najlepsi kadar sa ovog snimka je u osmom minutu isedamnaestij sekundi to moram priznati.
 
Poslednja izmena:
Zato sto ti volis Nedjo Vucica mi treba da pustimo da taj isti proda nasu Vojvodjansku zemlju Turcina ?
Tuzilastvo, opa ?
Vi iz Srbije nemate pravo da pricate o postenju. Kleli ste se u Kosovo pa ste ga zato is vi napustili ?
 
Nedjo ja bi to drugacije rekao ne 80 ljudi,nego 80 porodica koje mogu da broje i 6-7 clanova.

Ustav kaze i da se zemlja ne prodaje strancima,ako ne vazi za zemlju nemora ni za ostalo.
 
Nazad
Vrh