Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pokusavaju da nam bace kosku .. ne lozite se ljudi , zar ne vidite sta nam se sprema i u Vojvodini , sve je izrezirano .. spustimo loptu !
 
Koliko vidim od ove zemlje u Karadjordjevu najvise je imala vojska dok je upravljala.
Svi se brinu sto propada, a ovamo prigrabi sto god mozes vise.

@ Paorpaor

Sta bih se desilo nekom seljaku iz vaseg mesta , ako bih nekim slucajem preuzeo zemlju na licitaciji koju
ste vi ranije obradjivali, a da nije uz vas?
 
Zato sto ti volis Nedjo Vucica mi treba da pustimo da taj isti proda nasu Vojvodjansku zemlju Turcina ?
Tuzilastvo, opa ?
Vi iz Srbije nemate pravo da pricate o postenju. Kleli ste se u Kosovo pa ste ga zato is vi napustili ?

Ovde niko ne prica da je u redu da proda zemlju stranicima,naravno da nije,nego da ste VI bespravno usli u posed na tu zemlju,a TO vi gosn paorpaor izbegacvate non stop da priznate...
a to sto spominjete Kosovo iako znate da je ono oduzeto bas uz pomoc dragog vam zapada pokazuje kakav ste covek..i kad bi se borili da ga vrate verujem da bi vi zadnji bili da pomognete u tome,nego bi jos nekome otimali zemlju i hleb od nje..

ddragan a ima li jos porodica u tom mestu ili samo njih 80...jel oni nemaju pravo na to ili vide da je to mimo zakona uradjeno..
 
Nedjo stvarno smaras vise sa tom politikom,jbt vi se naljutite ako kazemo da zivite u Bosni,a ne u Republici Srpskoj a nama u Srbiji je to manje vise isto,ali se mi ne mesamo u vase teritotijalne odnose,na karti lepo pise Bosna i Hercegovina,Republiku Srpsku niko ne spominje niti se mi trudimo da vam objasnimo kakvo je stanje kod vas u drzavi.
Inace da se ja pitam Srem da bude drzava za sebe. :osmeh:
 
North Army hvala Bogu da je malo sa takvim razmisljanjem o nama kao sto si ti..idi malo u Sarajevo i u Banja Luku pa vidi jel isto sve...a kolike ste patriote vidi se po tome kako vam ide...ali dosta je politike stvarno i rasprave...sad vidim da mi je ponekad i drago sto je granica na drini i savi.kad vidim kakvih ljudi ima preko...
 
North Army hvala Bogu da je malo sa takvim razmisljanjem o nama kao sto si ti..idi malo u Sarajevo i u Banja Luku pa vidi jel isto sve...a kolike ste patriote vidi se po tome kako vam ide...
Isto i ti skokni malo do BG-a pa do NS-a i videces ogromnu razliku,a da ne govorim o jos juznijim gradovima. Kod vas je razlika pojacana razlikama u veri i naciji,a mi smo samo istom verom i nacionalnosti povezani,ostalo sve razlicito.
 
Sto se tice Bg ili NS-a sto veci grad to se bolje zivi, upamtite to.
Nema zemlje u svetu da ljudi iz provicije nisu gnevni na ove iz velikih gradova.
Tako je u najsredjenijim zemljama.

Ovim ljudima iz Republike SRPSKE, mogu samo da kazem svaka vam cast. Malo je patriota kao sto ste vi.
Steta za ovu nasu Srbiju sto imamo kojekakvog sljama, nazovi naroda.
Posle kazu, malo nas ima 7 miliona. Kamo srece da nas ima duplo manje, a da smo svi kao jedan.
Sinoc sam gledao Dodika, takav nama treba da vlada.
 
Janosh mogu ti reci samo hvala...kod nas je specificno da nismo slozni ne bi nas ni bilo,tj bilo bi nas ali 2 metra dole...zato i imamo RS i to je za mene svetinja,prvo to pa tek sve ostalo...a Srbija je majka za sve nas,jer smo Srbi,samo to mnogi ne vide i trude se da im okrnemo ledja,a trebacemo im.nazalost..al stvarno dosta je :off_topic: preterasmo,ipak je ovo poljo forum..

malaksalo,koliko ja znam ovo je forum za sve a samo za vas iz srema...svako ima pravo na svoje misljenje,tako da....dovidjenja..
 
Nazad
Vrh