Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pa ko ih je napravio, taj isti koji ih sad i prebija. Sve je to smisljeno i planski odradjeno. Neko mnogo jaci tu vuce konce ali da ne politicim mnogo da ne bi bio kaznjen ,a i zbog svog zdravlja da jer se samo nerviram i jedem kao mlad mesec ,a znam da se ne moze nista promeniti
 
Nije fora u politickoj stranci, vec je fora sto je drzavni dug u poslednjih 12 (13) godina porastao nekoliko puta (a promenilo se nekoliko kompleta stranaka).
 
@Banecurug imali smo i mi cene arende i manje od tih 250e\ha ali smo sami sebi bili vukovi i nabili cene 3X vece pa nam sad Arap kriv....
Janosh gresite da u HR nema veleposednika.
Nikola Indjija i ja bih najvise voleo da nam vrate dedovinu,a resto zemlje daju seljacima po povoljnim cenama,ali od te te ljubavi nema nista.
Kad bi i doslo do "raspodele" zemlje opet bi je kao SVU do sad razgrabili tajkuni i tajkuncici,pa bi za postenog coveka ostalo...prase ali ono bez usiju.
 
Ма држава треба да одузме сву земљу коју су покуповали бизМисмени, из простог разлога јер је никад нису ни палтили. Треба извршити ревизију сваког приватизованог комбината, и видети колико је те земље од комбината, а колико државне која се накнадно књижила. Па арапи су цвеће шта су ови наши радили. Процени се вредност комбината на земљу у власништву, а онда ми разни приватизациони саветници касније додају још стотине хектара државне земље. Дакле ревизија сваког уговора.
 
  • Like
Reagovanja: raf
Ма држава треба да одузме сву земљу коју су покуповали бизМисмени, из простог разлога јер је никад нису ни палтили. Треба извршити ревизију сваког приватизованог комбината, и видети колико је те земље од комбината, а колико државне која се накнадно књижила. Па арапи су цвеће шта су ови наши радили. Процени се вредност комбината на земљу у власништву, а онда ми разни приватизациони саветници касније додају још стотине хектара државне земље. Дакле ревизија сваког уговора.

Druze koja drzava, isti ti biznismeni vode drzavu, sigurno nece sami sebi oduzimati zemlju...
 
Борим се ја против њих дуго, и врло добро знам. Као и што знам да МОРА да се потегне расправа на ову тему, и нек стоји. Само кукањем ништа нећемо постићи, са њима ратовати нећемо, а и одузети сами им не можемо. Дакле, само путем закона и кад знамо шта хоћемо, можемо нешто постићи. Да смо овако радили раније, не би нам протести пропадали. А пошто нисмо, из авиона се видело да су такви протести јалови.

@savapunck,
У неким местима то би сигурно била прецизна изјава.
 
Poslednja izmena:
Ne znam dali ovi sto su za prodaju seiku znaju za prodaju Aljaske?Prodali rusi aljasku,uzeli neku sitnu kintu i sve se misle kako su zajebali amere.Kad jednog dana neko slucajno otkri ogromna bogastva(prirodna),ogromne resurse.Jedina olaksavajuca okolnost sto tamo nije bilo rusa i nisu obradjivali tu zemlju.
U vojvodini fala bogu ima dosta ljudi koji prezivljavaju na toj zemlji i bukvalno dedovini i ima tu bogastva,samo sto ce na zalost neko drugi da ga koristi.
A oni sto kazu da ta zemlja nije nicija dedovina i ta je valjda tek tako pala sa neba,neka se sete da zemlju nismo nasledili od predaka,vec pozajmili od potomaka.
Ko zna shvatice.:ppozdrav:
 
Ljudi sta nam je ciniti za dalje, postoji li osoba u nasoj Vojvodini koja nas moze ujediniti I reci nam sta dalje da radimo. Ja da se pojavim u selu I da kazem ljudima da pravimo demonstracije ne bih se lepo proveo, dajte nekog da nam kaze svima dok nije kasno da uradimo nesto za sebe.
 
nsnidza# Problem je za koga praviti demonstracije?Ako bi se napravio plan da zemljiste uzme lokalno stanovnistvo,tj poljoprivrednici iz tog mesta gde se nalazi zemlja ja bi uvek to podrzao i pomogao protest koliko mogu,pa i neka svako kupi po 2ha ako nemoze vise.A da ides da protestvujes i na kraju da 3 coveka podele tu zemlju nema smisla.
 
Nazad
Vrh