Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Obično od nekoga nešto traži onaj kome se duguje ,a ne ko duguje.Nadam se da si razumeo.
 
Ljudi,odite vi kod tog istog seika pa kupite njihova naftna polja.Da vidite dali to tako moze.Kakve veze imaju naftna polja sa vojvodjanskim poljima?Pa jebiga u buducnosti ce voda i zemlja(plodna) biti najskuplji(i od nafte).Samo budale mogu tako da poklanjaju zemlju strancima.
pa nije on pukao nego mi,i banka kad si duzan dodje i uzima svoje
 
Ljudi pa narod je kriv, tj mi smo krivi! Nisu ovi sami dosli na vlast narod ih je izabrao!
Da smo mi deseti deo slozni kao grci nebi se ovi lopovi na vlasti ovako ponasali nego bi vodili racuna sta rade. Ovde je najbolje resenje da dovedemo Kralja, Kralj mora da cuva zemlju koju ce sutra na presto naslediti njegov sin , dok ovi lopovi sve zivo rasprodase u bescenje!!!
 
Samo sto neko na tog seika gleda kao na spasioca.Sad ce on da dodje i nama da da parice i svima ce da bude lepo,a niko nista nece da radi,sve ce seik.Ili ovi nasi misle,bolje sad da mu "poklone" nego sutra da dodje da nas izbombarduje i na silu uzme.
 
Pa gleda onaj jadni traktorista iz Neuzine koji je video pet gazda za dve godine ,a ni jednu platu.
 
Ljudi pa narod je kriv, tj mi smo krivi! Nisu ovi sami dosli na vlast narod ih je izabrao!
Da smo mi deseti deo slozni kao grci nebi se ovi lopovi na vlasti ovako ponasali nego bi vodili racuna sta rade. Ovde je najbolje resenje da dovedemo Kralja, Kralj mora da cuva zemlju koju ce sutra na presto naslediti njegov sin , dok ovi lopovi sve zivo rasprodase u bescenje!!!
:cvetic:
al kralju mi netrebamo od 40tih godina:haha:
 
@ Aca opel

Ne mozemo mi otici kod arapa jer su tu nastanjene neke velesille koje ispumpavaju naftu decenijama.
Da smo mocni kao sto niismo placali bih i mi dizel 55 din, benzin 70 din kao americki gradjani.

Svejedno je radniku ko ce biti gazda, jer kao sto neko gore napisa radio je godinama bez plate i nije nista imao,
ako mu ovaj redovno isplati zaradu normalno da ce biti zadovoljan.

Cinjenica da su te zadruge u milionskim minusima, i da godinama samo tonu.
E, sada sto bas arapin, da nije on mozda bih bio neki svabovan ili neki domaci.
 
@ Aca opel

Ne mozemo mi otici kod arapa jer su tu nastanjene neke velesille koje ispumpavaju naftu decenijama.
Da smo mocni kao sto niismo placali bih i mi dizel 55 din, benzin 70 din kao americki gradjani.

Svejedno je radniku ko ce biti gazda, jer kao sto neko gore napisa radio je godinama bez plate i nije nista imao,
ako mu ovaj redovno isplati zaradu normalno da ce biti zadovoljan.

Cinjenica da su te zadruge u milionskim minusima, i da godinama samo tonu.
E, sada sto bas arapin, da nije on mozda bih bio neki svabovan ili neki domaci.
Da,mi kod njih ne mozemo,oni kod nas moze i hoce i sa te tacke gledista dzaba ga mi svi tupimo ovde.
 
Pitaj boga sta ce da bude, i dal ce i koliko da nas bude za 50-100 godina, cuh da u nemackoj samo ima 6 miliona turaka, u stranoj zemlji, nas kod nas ima malo vise od toga :kisa:, a mi jos rasprodajemo sve....
 
Treba i medvedju i vojvodini i srbiju isve zivo i grobove nasih predaka lepo da prodamo pa da se nosimo u tri lepe p.m.
 
Nazad
Vrh