Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
mi smo prava drzava ovu vlast treba pohvaliti dobri su kao i sve prosle pomazu sejicima iz Dubajia ?, SIROTINJA NEMAJU STA DA JEDU pa treba j im dati 25000ha zemlje u zakup na 99god po 250 evra. E nas VUCICU/DINKICU ostasmo mi drzava nesposobnih.Sta se ono desi na Surcinskom areodromu sleteo svrmirski brod , nije svemirac nego SEIK IZ DUBAJIA i to je avion SIROMASNOG SEIKA ako neznate kontrlori leta. Neka nam je bog u pomoci i sa ovima
 
Ja mislim da je sad pravo vreme za jos jednu pobunu, ako ovi uzmu ovo gotovi smo skroz, poljoprivreda je jedina sto dosad tako reci nisu mogli tako lako uzeti, sada se I toga odricemo.
 
Ako se istinski ne pobunimo, crni nam dani dolaze. Ovi su počeli da rasprodaju zemlju još pre 2014 god. rasprodaju najkvalitetniju zemlju strancima a naši seljaci će orati i sejati špiceve. Ja sam istinski da se ovome stane na kraj. Smatram izdajom rasprodavanje Srbije. Na jedan deo teritorije Srbija vec nema pravo, zar to nije dovoljno vec je sada treba prodavati strancima.
 
Ako se istinski ne pobunimo, crni nam dani dolaze. Ovi su počeli da rasprodaju zemlju još pre 2014 god. rasprodaju najkvalitetniju zemlju strancima a naši seljaci će orati i sejati špiceve. Ja sam istinski da se ovome stane na kraj. Smatram izdajom rasprodavanje Srbije. Na jedan deo teritorije Srbija vec nema pravo, zar to nije dovoljno vec je sada treba prodavati strancima.
Zaista se vise ne sme cekati jer ovo je poslednja sansa da se nesto ucini po pitanju zastite elementarnih prava poljoprivrednika mada je ovde rec o interesima cele zajednice jer zemlja je poslednji resurs koji nam je preostao.Ukoliko se sad nesto ne preduzme postacemo obicna nadnicarska radna snaga koja ce biti pod svojevrsnom samo okupacijom.
 
Paore de je sutra u BP zborno mesto ? Oko 12-13h cemo drug i ja doci u BP nekim drugim poslom,pa ako ima mesto da se da podrska mi cemo svratiti.
 
Svi koji hoce da dodju nek me kontaktirao. Rado cemo ugostiti sve. Inace protest je prolongiran za 24 h zbog novonastalih pregovora. Sutra smo u zgradi komiteta oko 12 pa navratite da cujete. Uostalom imas moj mob.
 
Informiši nas malo šta se dešava.Nemoj da ja na kraju Banata treba da čujem pre od tvojih zemljaka iz Bačke da se dogovara,pregovara i nešto sprema.
 
Trenutna situacija je sledeca.
Sutra u 12 i 30 je ministar Dinkic zakazao sastanak sa svim udruzenjima i asocijacijama poljoprivrednika. Na sastanku treba da prisustvuje i ministar poljoprivrede. Novinari danas zovu na svakih 5 min. i kako oni kazu nesto ozbiljno se sprema u vladi srbije. Ministar je nas dopis dobio juce u 11 h , a u 14 i 30 je bio kod nas u Palanci. Mislim da su shvatili ozbiljnost situacije, ali da ne preudiciram nista sacekacu sutrasnje razgovore za davanje bilo kakvih komentara. Razne trgovine se trenutno desavaju, ali ona koju mi, poljoprivrednici iz opstine Backa Palanke necemo dozvoliti po svaku cenu jeste trgovina nasom buducnosti.
Stoga molim sve dobronamerne da nam se pridruze, a one koji vec nece da nam pomognu barem da ne odmazu.
Smatramo da su ovde izneverena sva ocekivanja i da je prodaja zemlje kao i njeno izdavanje strancima katastrofalno po nas.
 
Nazad
Vrh