Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Zapad ,kapitalizam ,masoni,Legli smo na rudu.Nismo imali snage da se odupremo kada su došli i počeli sa bankama ,pa pivare ili cementare ,neznam šta je bilo pre nije nibitno ,i onda redom.
 
dosli su kad smo bili najranjiviji,za vreme rata,kad se svako borio da sacuva porodicu i glavu i ono malo sto ima..posle rata dok su ljudi dolazili sebi oni su se sirili i ulazili u sve slojeve drustva...nisu zaratlili nasi ljudi ovde nego su tome doveli zapadni kapitalisti da bi mogli da rade ovo sto rade..
 
Za sve koji misle da smo nasankani, neka pročitaju knjigu " Čujte Srbi, čuvajte se sebe " koju je napisao Arčibald Rajs. Ne skidajte neke piratske verzije, kupite novu knjigu, nije skupa.

Istorija se ponavlja, a mi se ovde sami nasankamo.
 
E bas tako.Covek nas je obozavao.Divio nam se,ali ujedno i provalio da nam niko ne moze nauditi kao sami sebi.Cak nam je i srce svoje podario i naredio da se pohrani na kajmakcalanu.Na zalost nestalo je verovatno od strane bugarskih osvajaca.Toliko o tome,a za kolege podrska do ispunjenja zahteva.Ne pise se ni nama dobro.:ppozdrav:
 
Imam oči i uši,a dosta sam toga osetio na svojoj koži. Kad se samo setim zadnjih 15 dana i sankanja .Ta priča da smo sami sebi krivi kod mene 0 bodova.Pardon za OFF.
 
Niko nama nije kriv , demokratije je jedna od rjedjih stvari koja ovde funkcioniše , sami biramo ljude koji nam mogu popraviti situaciju ali i češće one koji svojim neznanjem ili sebičnim namjerama rade loše. Jako je malo pametnih ljudi koji realno vide situaciju u svijetu a i to malo se ne petlja u politiku ili bude brzo istisnuto .

U stvari mi i nemamo za koga da glasamo i u koga da se uzdamo za sad . Mislim svakako da imamo pametne i sposobne ljude na vlasti da ih niko nebi mogao spriječiti da se izbore za normalniju situaciju ali takvih zasad ovde u politici nema.
 
Niko nama nije kriv , demokratije je jedna od rjedjih stvari koja ovde funkcioniše ,
.....
U stvari mi i nemamo za koga da glasamo i u koga da se uzdamo za sad .

Кад ове две реченице ставиш једну поред друге онда добија пун смисао ... то и јесте доказ да "функционише".. Пуно успеха али мало касно сте се сетили .. буџет ће усвоје и просто ће рећи нема пара .. треба за инвестициони циркус ( да не набрајам кредите за све промашене инвестиције које су у плану) .. ММФ задовољан .. обезбеђује се "фискална стабилност" .. тј. жртва ће моћи да плаћа камату још дуго година без шансе да отплати кредит.. укидају царине и опет ће да оборе приходе буџета плус што сад укидају и на већину прехрамбених производа тј. још већи приход увозничком -еу лобију још неповољнија производња ...
П.С. није ваљда да ниси обавештен како се састављају записници на бирачким местима :sta:
 
za sve koje misle da je samo ovde kod nas crno i samo da kod nas vladaju lopovi,neka odu bar na 15 dana u neku drugu drzavu pa neka vide i sami da i oni imaju probleme kao i mi...mi smo navikli a i neki ljudi na forumu da LUPAJU kako Srbima nema pomoci..Alo bre imamo i mi mozak,Nikola Tesla je bio Srbin,Car Dusan Silni je bio Srbin....Zbog takvih kao sto su oni i nemozemo napred,samo sede i jaucu kako nesto nevalja,a ustvari su slepci koji sede samo za kompjuterom i lupaju gluposti...dosta vise sa tim glupostima,propali smo,crno nam se pise...zasucite rukave i radite i ukljucite vise mozak..
 
1. Kolega mi ne tražimo nikakve pare (to ćemo kasnije :osmeh: ) , mi u stvari tražimo da punimo budžet jer su sadašnji koncesionari plaćali (30% su plaćali ostali nisu ni to ) godišnje za oko 3000ha ovde 5oe po ha , znači 150 000e . Od sitnih farmera mogli su dobiti bar tri puta više .

2. Izbornih prevara bilo ne bilo nema pametnih , realnih i poštenih ljudi jer ovo sve jedan veliki cirkus .

Na BNu je bio prilog o našem protestu od 8 minuta 35sec.
:
[video]http://www.rtvbn.com/?page_id=7362[/video]
 
@MOMO@Dobar ovaj čovek iz opštine što vas podržava .Teško je naći nekoga u poziciji da stane na stranu nekoga čiji interesi nisu u skladu sa vladajućom strujom....Svaka mu čast.Ovaj naš što je dobio navodno svu zemlju klizno u Novi Sad ,preneo i firmu ,verovatno je tamo i bilo sedište Agrogrupa ili je unekoj trećoj zemlji .
 
Svaka čast ,bezkompromisno.I dobio je glasove da nešto kaže a ne da bude marioneta.Kod nas osto stari, Plava staklena zgrada.
 
Upravo tako . Graditelji plave zgrade su osnovani u Srpcu a najveće im je iznenadjenje što su sad izgubili ovde na lokalnim . Nisam ni za jedne samo kažem.
 
Kažem ,ja nisam doživio da moj načelnik (od rata pa 0vamo)ide samnom rame uz rame ili bar iza mene.Mora da je lijep osjećaj.Pozdrav za sve što su bili danas i neki dan...
 
Spasoje čovjek je pošten i odlučan . Prvo kad je došao , reko je da će pridavati pažnju sitnicama da se pare ne rasipaju , oduzeo svim zaposlenim u opštini besplatne mob tel i besplatne račune (majku mu ko da su NASA) , vozačima kartice da besplatno tankaju , i dao svima svoj br mobilnog da svako može kad oće prijaviti šta god da vidi u vezi bespotrebnog trošenja opštinskog novca. Ništa posebno al malo po malo moraće tako.
 
@Nedjooo
Нисам ниједног тренутка рекао да владају лопови .. владају странци који ангажују домаће кловнове .. био видео хвала на савету :osmeh:. Са тренутном економском политиком банкрот је неминован ко каже другачије или се дрогира или лаже .
Коришћење мозга хммм.. па то овде баш није популарно .. на ситницу коју сам ових дана наручио из иностранства да бих могао да користим мозак кумулативно су ми наплатили 50% пореза на памет ( што царина, што пдв , што поштанска "услуга" , што такса) .. а истовремено су великодушно свом пајташу отписали 9 милиончића ( погледати овде) ... шта је то има се може се ... нема ИМТ код мозга .. треба да се уложи па да се производи .. лакше је продај туђе :ppozdrav:

@MOMOSARIC па то је општепозната информација да је наплата од концесија и рудне ренте на нивоу добровољне (мислим држави, колко плаћају рекет није познато ) ..
Паметни реални и поштени немају потребу да имају посла са криминалцима ... ево ја сам јавно конкурисао за место управника РКЗ Алексинац још ме нико није звао с понудом за посао :osmeh:
 
Uvjek mi bude smiješno kad čujem izraz "stranci" , na prvi pogled neka mala moćna zlonamjerna grupa , a po definiciji su valjda stranci svi koji nisu domaći , baš apsurdno.
 
Nazad
Vrh