Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
@zis
Iako nije mesto za to, moram da napisem. Zar posle svega sto su nam ucinili za sve ove godine neko moze i hoce da glasa za njih???
Imaju ustaljen broj gjasova tako da svašta rade da se ljudima zgadi i ne izađu na izbore ili daju glas ovim malim partijama koje su oni osnovali sa tim ciljem.
 
Buljavi je umislio da raspolaze sopstvenim (licnim) novcem pa da moze da bude samo kako on hoce.To bi trebalo proterati gov*ivom motkom pa da mu nikad vise na pamet ne padne da se pojavi na politickoj sceni!
 
@zis
Ima i toga, ali ja osecam da u narodu nezadovoljstvo samo sto nije doslo do tacke kljucanja. A kad se to desi ne znam koja policija i zandarmerija ce moci da se suprotstave narodu. Nije da nema izbora to NIKAKO ne prihvatam.

Inace mislim da sam ispao potpuna budala sto nisam sa 19 godina otisao u svet kada sam imao sansu, medjutim domovina, otadzbina, bice bolje jednog dana itd me zadrzalo ovde. Ocigledno da ovde samo necasni, bliski vlasti i korumpirani imaju prodju i lepo zive, ostali svi treba da pocrkamo. Nisu ovde u pitanju subvencije, prezivecemo mi i bez njih i sa njima, u pitanju je to sto nas smatraju godinama nizom rasom i sto se bahato ponasaju prema SOPSTVENOM narodu.
 
Daj ljudi da se dogovorimo pa da na izborima glasamo za jednu opciju pozvati sve seljake i radnike i sve nezadovoljne da ih počistimo 6-og sa političke scene,

Ovako nešto bi bilo u redu samo u slučaju da imamo mi poljoprivrednici našu stranku, ali stranku koja bi zastupala interese svih grana poljoprivrede i sve staleže, a ne samo sebične interese nekolicine. Tada bismo imali i moć i masovnost(zagarantovane glasove) i da se ta stranka ne bavi visokom politikom već da je samo glas naše branše u narodnoj skupštini i univerzalni koalicioni partner svake stranke koja pretenduje da formira vladu.
Ovako, da glasamo svi za jednu od postojećih...? Prvo bi smo zaratili oko toga koja bi ti opcija bila, a drugo to bi bila instrumentalizacija ovog foruma u interesu jedna političke stranke što je nedopustivo.
Ja mislim da svi znamo za koga nećemo glasati.Ponavljam onu moju uzrečicu, samo ovoga puta u drugom kontekstu:
Najlakše je zajebati čoveka, ali to može da se uradi samo jednom.
 
Imaju ustaljen broj gjasova tako da svašta rade da se ljudima zgadi i ne izađu na izbore ili daju glas ovim malim partijama koje su oni osnovali sa tim ciljem.
Nebrini, njihov dosadašnji sistem se naveliko urušava, nisu ljudi baš toliko blesavi da dozvole da ih još i ovaj put navuku, jedino ako budu varali, a tako se i ponaša ovaj ministar ...
 
Ma neka svako glasa po svom nahođenju, ali gledajte da i mi od njih imamo neku korist, a ne da nas j... kao ovaj ministar.
 
Krlemrle zato sm i govorio da predsednici asocijacija i udruženja treba da se dogovore i pozovu ljude da glasaju za dogovorenu opciju.

Ja ovde najglasnije zastupam borbu na biralištima umesto na mostovima(sad momentalno, pred izbore). A koga bi nam oni to složno preporučili kad su naši predsednici udruženja pohlepni karijeristi koji su se već učlanili ko u ligu, ko kod Dinkija, a ko u DS... ne bi li se kako i tu ovajdili.
Za koga da glasamo od ovih starih kad su se svi već izkompromitovali. Nama treba neka granska organizacija poput seljačkog sindikata koja bi zastupala naše interese ne petljajući se pri tom u unutrašnje, spoljnje poslove, vojna, bezbednosna i druga pitanja.
Kad bismo sutra formirali tu stranku(i sam sam bio skeptik u vezi ove ideje do pre deset minuta kada sam čuo vesti) mogli bismo da se pojavimo tek na nekim sledećim izborima, a iduće nedelje da glasamo za radničko-seljački pokret? Nisam baš siguran. Ko su ti ljudi? Da li rade za nekoga od postojećih na političkoj sceni? Jedino da se predstavnici naših udruženja dogovore nešto sa njima, da im obećaju naše glasove, a za uzvrat... Ali bojim se da je već kasno.
Kasno je u svakom smislu te reči. Ujutro nas čeka stoka koja nema razumevanja za naša noćna mudrovanja preko interneta.
Laku noć!
 
8ooooo porodica živi ili ima veze sa poljoprivredom prosek 3 čćana sa pravom glasa to je više od trećine biračkog tela u Srbiji i glasovi nezadovoljnih radnika i nezaposlenih eto prave demokratske a nenametnute vlasti:osmeh:
 
sutra ce im osvanuti afganistan u srbiji
Cuti,nedaj Boze,onaj ko je prosao kroz to 90-tih,veruj mi da ne bi vise.Uzmimo ljudi programe svih stranaka,procitajmo ih,i ko iznese najbolji program za seljaka,njega da zaokruzimo.Neko ovde iznese podatak oko 800000 porodica po 3 glasa pa vidi kolko je to glasaca.Ako obecano ne ispuni za 3 meseca,oboriti takvu vladu i izglasati drugu,druga se nece tako ponasati jel zna sta ce je snaci.A i ovi su dosli na vlast uz pomoc nasih glasova samo nismo imali snage da ih u startu oborimo,odmah 2008god,posle zetve.Seti te se samo cena poljoprivrednih proizvoda 2007god,a setite se cena 2008god i na ovamo.
 
A sta vi sitni ocete da se samo vama daje do 5 hektara po 500000 po hektaru, mislim dokle to vise ide ovi sitni ovi krupni.
Ne trazim ja a verovatno i drugi ,, sitni" nista sto ne pripada i drugima
ALI
Ajde da subvencije budu po uhranjenom grlu stoke ili po kolicini isporucenog mleku , proizvodnji voca povrca ...., zasto mora po ha !?!
Gde si ti tu ( znaci neces dobiti nista ) , i sve je to poljoprivreda???
Пољопривреда је привредна делатност која обухвата биљну и сточарску производњу и с њима повезане услужне делатности[SUP]http://sr.wikipedia.org/sr/Пољоприв....D0.BD_.D0.A1.D1.80.D0.B1.D0.B8.D1.98.D0.B5-0[/SUP] Две основне гране пољопривреде су земљорадња и сточарство. Заједно са шумарством, ловом и риболовом спада у тзв. примарни сектор привреде.
Ti imas zemlju i boli te ,tebi ce biti lepo a druge ko j...
AKO će mo da se borimo za poljoprivredu ZA SVE se mora naci neko resenje a ne a ne samo ,,ja imam 100 ha zemlje a drugi me ne interesuju"
Treba sve te subvencije ukinuti, jer evo skoro da se ,,koljemo" izmedju sebe , nismo ih imali do pre par godina i opet smo preziveli a sad nam **greška zinulo za 12 000 din
Treba svima dati priliku da zaradi po FER pravilima a ne svi da te kradu evo npr. lokalni klanicar je uvezao prasice po 307 din a domace nije hteo da plati ni 250 din
ZA
ŠTO nije platio domace prasice toliko i svima lepo ,
ZAŠTO mlin Popovic placa žito 20 din a svi ostali 22 din
........( mogu nabrojati X primera ali znate svi vi to uglavnom )
E tu treba drzava da stiti poljoprivrednika a ne tajfune
 
Nazad
Vrh