Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pa šta se onda večeras tražilo da dođe do voga?
 
Pa šta se onda večeras tražilo da dođe do voga?
Juce je rekao da je ostalo 19 MLRD , danas 16 .. pored toga regres na dizel se trazio .. Mile Zarin pitao ministra gde je sad nestalo 3 MLRD od sinoc.. ministar ustade i odee !!
Lep scenario , i lepo smisljen ... samo povoda je trazio da napusti sastanak , a to je i planirano kupovinom vremena !
Pre jedan sat je ova informacija , Ostojic zvao na mobilni nas na Zabaljskom mostu ! Svi smo otisli kucama ljudi su nervozni fali par dana da se poseje ko nije pa ako treba opet i jace i zesce .. sastanak ce imati delagacija paora , da se vidi sta ciniti dalje !
 
na veliku žalost ovi protesti su odneli i jedan mladi život moj komšija vraćajući se sa blokade puta u Pančevu gde je proveo dve noći zaspao je u autu i poginuo imao je samo 35 godina i sve zbog 14000 din.sada sedim i razmišljam dokle ide ljudska pohlepa sve nam je malo samo pare, pare, pare ,i jedino kada se desi tragedija mi se onda setimo da u životu nije sve u parama ali nas ta misao vrlo kratko drži i brzo se vraćamo na staro ovaj dečko je iza sebe ostavio sina od 5-6 godina i suprugu koja svakog časa treba da se porodi kao i roditelje u meni je velika tuga i žalost jer nam se život sveo na golu borbu za preživljavanje kao u životinjskom svetu gde samo jaki preživljavaju gutajući male,slabe i nezaštićene
Strasno....
 
na veliku žalost ovi protesti su odneli i jedan mladi život moj komšija vraćajući se sa blokade puta u Pančevu gde je proveo dve noći zaspao je u autu i poginuo imao je samo 35 godina i sve zbog 14000 din.sada sedim i razmišljam dokle ide ljudska pohlepa sve nam je malo samo pare, pare, pare ,i jedino kada se desi tragedija mi se onda setimo da u životu nije sve u parama ali nas ta misao vrlo kratko drži i brzo se vraćamo na staro ovaj dečko je iza sebe ostavio sina od 5-6 godina i suprugu koja svakog časa treba da se porodi kao i roditelje u meni je velika tuga i žalost jer nam se život sveo na golu borbu za preživljavanje kao u životinjskom svetu gde samo jaki preživljavaju gutajući male,slabe i nezaštićene
moje saucesce :(
 
ovde CAFEZICA,
pozzz svima,
MINDJUSAR, KUKULELE, DIKLOFEN I SLICNI aman ljudi nije vam ovo mesto za prozivanje i dokazivanje.... PIDIKANAC zaista nam je zao nemamo reci... MINISTRE ID.OTE JEDAN GL.PI... ok izduvah se... aj sad na temu... ako ne bude kao sto je obecao trebalo bi upaliti kombajne sa hederima (pustiti ih u rad), traktore sa kasikama, traktore sa spremacima, HOLMERE KO IH IMA i krenuti put beograda .... jednostavno sto je desanka maksimovic napisala u jednoj knjizi na kraju citiram: "SVE TO TREBA UZA ZID I RKTK STRELJATI" tako treba sve njih opauciti po glavi da se rasveste ko hrani ovu drzavu... mislim daj bre... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ljuta sam na vlast.... molim admine da mi ne zamere samo sam iznela svoje ljutito razmisljanje.... pozzz za sve...
 
Ратари и представници Министарства пољопривреде нису успели да постигну коначан договор о исплати субвенција. Пољопривредници ће током вечери одлучити да ли ће тракторе поново извести на путеве.
 
samo da se uvede obaezan pio,i eto dovoljno para.kako su i sami rekli "poljoprivreda se na taj nacin profesionalizuje". mislim da je to jedino resenje,iako mnogima ne odgovara.ali,sta cu im ja,mnogi nisu hteli da budu seljaci i ako su imali mogucnosti nego su trcali u grad,i pri tom potcenjivali nas koji smo ostali da radimo
 
zalosno je sta se sve desava...trudis se posteno radis i da se nevesas drzavi na vrat jos im i placas sve sto im padne na pamet da izmisle a oni krjaju k.... o nasa ledja
 
TOTALNA BLOKADA NEMA NAZAD STA JE BILO BILO JE DOSTA VISE... IDEMO DO KRAJA... UJUTRU PALIM KOMBAJN I KRECEM ... CAFEZICA

P.S.ne vicem samo naglasavam :D :D :D
 
Izražavam duboko žaljenje zbog pogibije kolege.

Što se propasti pregovora tiče, takođe žalim, ali ne verujem da će država tolerisati nerede za vreme izbora, nemojte da još neko strada.
Hajte, ljudi da sačekamo rezultate izbora i novu vladu, pa ako zatreba ponovo na drum idem sa vama! Zaslužili ste posle jučerašnjeg dogovora(između ostalog to da PIO nije uslov), na stranu to što je dogovor propao jer nije do vas.
Ja verujem da poljoprivrednici ipak mogu da budu jedinstveni. Treba samo biti čovek.
 
Evo kazu na b92 propali pregovori koji je on idiot e sad svi ponovo na protest ovo je necuveno covek nezna sta radi
Zna on dobro šta radi. Kupovina vremena ,razjedinjavanje,okretanje radnika i građana protiv nas,sada će da objave vest Eto i sa tim nisu zadovoljni država je sve učinila da im udovolji a oni neće Daj ljudi da se dogovorimo pa da na izborima glasamo za jednu opciju pozvati sve seljake i radnike i sve nezadovoljne da ih počistimo 6-og sa političke scene,

---------- Poruka napisana u 23:22 ---------- Prethodna poruka je at 23:21 ----------

TOTALNA BLOKADA NEMA NAZAD STA JE BILO BILO JE DOSTA VISE... IDEMO DO KRAJA... UJUTRU PALIM KOMBAJN I KRECEM ... CAFEZICA

P.S.ne vicem samo naglasavam :D :D :D
to oni i očekuju
 
@zis
Iako nije mesto za to, moram da napisem. Zar posle svega sto su nam ucinili za sve ove godine neko moze i hoce da glasa za njih???
 
Auuuuuuuuu, pa ovaj me sada tek raspalio. Pa šta ona misli, ako je AROG.... G....., da može ovako da nas j...., vala se ja opet vraćam na blokadu, a da glasam, ja, ili neko iz moje bliže, a i šiiiire okoline za njih, NEMA ŠAAAANSE !!!
 
Zna on dobro šta radi. Kupovina vremena ,razjedinjavanje,okretanje radnika i građana protiv nas,sada će da objave vest Eto i sa tim nisu zadovoljni država je sve učinila da im udovolji a oni neće Daj ljudi da se dogovorimo pa da na izborima glasamo za jednu opciju pozvati sve seljake i radnike i sve nezadovoljne da ih počistimo 6-og sa političke scene,

---------- Poruka napisana u 23:22 ---------- Prethodna poruka je at 23:21 ----------

to oni i očekuju
ne znam ja sta oni ocekuju ali kao beogradjanka koja se udala na selo vidim kako vas vuku za nos i brisu pod s vama tj nama i meni je dosta.... inace sta devojka sa sela zna cime sluze sve one rucice u kombajunu???... up pogresna rucica i tako do cilja :D :D :D .... ma ako se saceka nadrljace se jos vise... pozzz evo stize CAFEZ udavice me ako vidi da sam na forumu :D :D :D
 
Nazad
Vrh