Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kako samo buljavi trlja sake citajuci razdor- prepirku medju nama::jako_besan::

Ne gubi trgovco sada vreme da čita naša proseravanja nego se bavi kampanjom i smišlja nove načine da ako je moguće zavrne još jače u slučaju da osvoji novi mandat. Taj je to što se mi ovde pismeno prepucavamo pročitao davno pre nego što smo mi napisali. Prošle godine je navukao PIO obveznike da izdaju nas znajući da će oni zato ove godine ostati bez naše podrške i tako računajući na našu sebičnost radi kako mu nalažu oni koji mu finansiraju rad stranke.
 
A kako bi tebi bilo da dve godine ne dobiješ ništa kad ovako burno reaguješ za samo drugačiji način subvencionisanja? Tebi ne bi bilo krivo?

Oni bi to shvatali kao sasvim normalno,čak ne bi ni komentarisali.Da nije istina bilo bi smešno.
Džaba komšo ako ja nisam pisao i obrazlagao ne znam ko je.To se zvalo i zove kuknjava a ne znam kako sad njihove postove da nazovemo jer oni ne kukakju.
 
aaaaaaaaaaa joooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jos ste tu o boze pa vi blokirate saobracaj u internetu hihihihihihih .... samo se svadjate, prepirete, blatite.... eh nema od vas nista da vam ja kazem.... volan u ruke i idite na smenu onima koji ceo dan tamo sede.... jedni se bore drugi se kude a lopovi ostaju na vlasti..... pozzz CAFEZICA....

Lopovi neće dugo, idu izbori, a mi ćemo sami sebi i dalje biti najveća prepreka.
 
Postovani kolega pratim na casu,nisam mislio na nikog poimence,vec na sve koji su dobili subvencije a nemaju opravdan razlog za svoje neprisustvo. Priznaces da sam donekle u pravu.
 
Pa mi kukamo, a vi izlazite na barikade. Blokiranje saobraćajnica je po meni burna reakcija.
daj ne kaki burna reakcija a sta treba da se radi da sedimo ko ti na netu i stalno nesto bla bla bla i ceo zivot u molitvi da nam padne s neba nesto provedemo?????
covece tek sad sam skapirala da ti uopste nemas pojma da postoji zivot i van interneta..... steta za tebe jer da imam link dala bi ti pa da vidis kako je to kad treba da se izboris za nesto sto ti pripada i vidis kako ova drzava ide u propast....
i ti kazes BURNA REAKCIJA DAJ PROBUDI SEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Poruka napisana u 23:37 ---------- Prethodna poruka je at 23:35 ----------

Ljudi ovo je tema protestna voznja traktorima

ako vec niste sa nama nemojte nam smetati pa vi vise kukate na nas nego na ove sto vam godinama nisu davali pare!!!!!!!
opusteno ovde su svi samo na jeziku dobri a da neko od njih krene s vama malo teze....
 
Ja bih sa tih 14000/ha i te kako napredovao, ali sam dve godine bio uskraćem za bilo kakvu pomoć osim one pišljive refakcije za gorivo.
A ovima što se busaju u prsa da lepo napreduju i sa samo 14000 bih poručio da onda mogu valjda i sa toliko koliko će ove godine ispasti iznos subvencije.
Jesili ti normalan ? posaljimi adresu na pp imam nesto da ti pricam u cetri oka :cvetic:

---------- Poruka napisana u 23:41 ---------- Prethodna poruka je at 23:40 ----------

Pa nece moci i da radis u opstini i subvencije da primas
OSLOBODI RADNO MESTO LJUDIMA KOJI OCE DA RADE TO STO TREBA DA RADE a ti idi malo na njivu da vidis sa cime se poljoprivrednici sve susrecu , sa kakvim blagodetima i nedacama
 
bolje da su uveli kontrole i zestoke kazne za neobradjeno,a prijavljeno. salju nam agronome,meni licno nisu nista pomogli,a i ne vidim kako bi mogli.moje misljenje je da pio treba da bude obavezan.ili radi u firmi ili budi seljak

To sam i ja rekao i slazem se s tim. Da vidim koji to jos zivi od 5 jutara, a ne radi u firmi. Bice pre da mu je zemlja ispomoc, a firma glavno zanimanje. Nemam nista protiv tih ljudi ali ne mozes da vuces sa tri strane i da trazis da ti bude kao i onom koji se iskljucivo bavi poljoprivredom.
 
Jesili ti normalan ? posaljimi adresu na pp imam nesto da ti pricam u cetri oka :cvetic:

---------- Poruka napisana u 23:41 ---------- Prethodna poruka je at 23:40 ----------

Pa nece moci i da radis u opstini i subvencije da primas
OSLOBODI RADNO MESTO LJUDIMA KOJI OCE DA RADE TO STO TREBA DA RADE a ti idi malo na njivu da vidis sa cime se poljoprivrednici sve susrecu , sa kakvim blagodetima i nedacama

Otkud ideja da ja radim u opštini??? To što možeš na adresu, možeš i sutra na pp, šta će ti adresa? Da mi pošalješ neki virus zato što sam primetio da su me prošlog leta saborci na barikadama takvi kao ti prodali?
---------- Poruka napisana u 00:08 ---------- Prethodna poruka je at 00:06 ----------

daj ne kaki burna reakcija a sta treba da se radi da sedimo ko ti na netu i stalno nesto bla bla bla i ceo zivot u molitvi da nam padne s neba nesto provedemo?????
covece tek sad sam skapirala da ti uopste nemas pojma da postoji zivot i van interneta..... steta za tebe jer da imam link dala bi ti pa da vidis kako je to kad treba da se izboris za nesto sto ti pripada i vidis kako ova drzava ide u propast....
i ti kazes BURNA REAKCIJA DAJ PROBUDI SEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Poruka napisana u 23:37 ---------- Prethodna poruka je at 23:35 ----------


opusteno ovde su svi samo na jeziku dobri a da neko od njih krene s vama malo teze....

Znam šta je rad na njivi jer se time bavim, a znam i šta je na protestima jer sam učestvovao letos.
 
Otkud ideja da ja radim u opštini??? To što možeš na adresu, možeš i sutra na pp, šta će ti adresa? Da mi pošalješ neki virus zato što sam primetio da su me prošlog leta saborci na barikadama takvi kao ti prodali?
---------- Poruka napisana u 00:08 ---------- Prethodna poruka je at 00:06 ----------



Znam šta je rad na njivi jer se time bavim, a znam i šta je na protestima jer sam učestvovao letos.
krlemrle odo da spavam a ti isto to uradi pa sutra za volan i pridruzi im se... pozzzz CAFEZICA....
 
To sam i ja rekao i slazem se s tim. Da vidim koji to jos zivi od 5 jutara, a ne radi u firmi. Bice pre da mu je zemlja ispomoc, a firma glavno zanimanje. Nemam nista protiv tih ljudi ali ne mozes da vuces sa tri strane i da trazis da ti bude kao i onom koji se iskljucivo bavi poljoprivredom.

Pa i zaposleni su po vašem omiljenom modelu subvencioniranja i te kako pasli subvencije tako što su prijavljivali gazdinstva na sinovca koji studira pravo u jebogradu i ne zna da razlikuje kravu od konja. Jednom rečju, stari model je odgovarao samo onima koji su imali preko 10 ha, ma bili zaposleni kao sudije na sudu ili metlari u komunalnom.

---------- Poruka napisana u 00:18 ---------- Prethodna poruka je at 00:16 ----------

krlemrle odo da spavam a ti isto to uradi pa sutra za volan i pridruzi im se... pozzzz CAFEZICA....

Za volan mogu da idem da prskam, a mogu i na barikade tek ako vidim konkretne zahteve i šta mi garantuje da opet neću biti izneveren. I ja već žmirkam, laku noć!
 
sad sam dosao iz panceva, oko 24ha smo blokirali i obilaznicu oko panceva, oba putna pravca ka be ogradu su blokirana...
e sad je igra zivaca, gradjani vidno besni sto smo opet tu, paori trebaju raditi, a vlada treba odluciti za sve da bube dobro...
obilaznica je blokirana kada su nasi traktori sa tamiskog mosta na kvarno presli na drugu stranu panceva i dosli sa ledja kordona policije, panduri zbunjeni otkud ovi iz pravca beograda:haha::haha:
na opste zadovoljstvo svih paora iz pravca starceva koi nisu uspeli da probiju kordon i zaposednu naj glavniju raskrsnicu...
evo malo slikica...

pre zauzimanja raskrsnice
attachment.php


nakon dolaska expedicije:haha:
attachment.php

attachment.php


kad sam se vratio na nasu stranu, a moj traktor usamljen:osmeh:
attachment.php
 
evo sad mi paša javlja on se firminim kamionom vraća iz pančeva i ide preko smedereva za beogradjer mu je pandur rekao da most na smederevu nije blokiran kovinci šta čekate blokada
 
Nazad
Vrh