Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
došao iz kafane i tamo pričaju da ako se nezadovoljni paori ne povuku do petka sa puteva da ce žandarmerija imati posla da rastera blokade , a to je verovatno smislio ministar Dačic.
 
e tu nastupam ja ahahhahah pa nisu ni svesni da ce zapoceti rat sa zenama o boze.... ja sam taj kec u rukavu koji sedi kuci i koji ce izaci ako dacic krene da rusi blokade ahahhaha nadrljo je.... ahahahhaha rekla bih vam tajnu al moz me neko tuzi kod gsn dacica.... a jooooooooooooooooooooooj kakvu ce gresku napravitiiiii joooo....
 
Poslednja izmena:
U Beceju nema ni d od demostracija. Demostracije po mom mišljenju su propale jer nisu ni blizu kao one prošle
Tesko ce se vise kod seljaka sakupiti toliko energije kao prosle godine.Zatajila su kojekakva udruzenja seljaka i predstavnici tih udruzenja.Ujedno,zna se ko osniva ta udruzenja i cemu ona sluze.Uglavnom,vodje tih udruzenja dobro avanzuju.Tu su bespovrana sredstva,koje kakve masine i sta vec.Sve to mi znamo ali se svi pravimo ludi,dokle.
 
Tesko ce se vise kod seljaka sakupiti toliko energije kao prosle godine.Zatajila su kojekakva udruzenja seljaka i predstavnici tih udruzenja.Ujedno,zna se ko osniva ta udruzenja i cemu ona sluze.Uglavnom,vodje tih udruzenja dobro avanzuju.Tu su bespovrana sredstva,koje kakve masine i sta vec.Sve to mi znamo ali se svi pravimo ludi,dokle.
ne kapiram sta si teo ovim da kazes??? ti si za onu varijantu po kg ili eto sedis kuci jer ti vodje ne odgovaraju??? ma dajte bre ovde se svako bori za sebe ali treba neko i da vas vuce za rukave... nemoj da ste cinicni kad vas sve mrzi.... nemate pametnija posla ili M.DA pa ajde da blatimo sve one koji pokusavaju nesto da postignu.... dokle cete biti mrzovoljni i cekati da vam padne s neba????? ... grrrrr
 
sve su pomesali.... novoseljani idu na novi put... crepajci drze almex i tamis... ma ni sama ne emogu da se pohvatam ko je gde... bitno je da se bore....
 
Losa organizacija,ili neorganizacija!!! Lepo sam napisao pre 3 nedelje kada je onaj dvodnevni protest bio,da treba lepo da se organizuju a ne ovako!Ovo ni na sta ne lici i zali Boze...Ceo protest se sveo na 14.000 din,OK...A zasto su onda isti ti koji sada blokiraju uzeli regresiranu naftu i prijavili se za avans,a neki i podigli?!Cast izuzetcima...Sad hoce i jare i pare?!Zasto niko pametan nije seo i napisao plan u 5-6 tacaka kog se ne odrice i koji podrzava vecina seljaka!Zasto blokirati sela i malo prometne saobracajnice i otezavati zivot i ovako napacenom narodu!Jesam za promene i ima u prethodnim postovima mojih predloga za subvencionisanje...Misli li neko na zaposlene,trgovce,prevoznike,povrtare koji dan-noc rade i po smenama i svakojako i muce se da bi obezbedili deci i porodici zivotnu egzistenciju...Nisu svi rodjeni sa 100 hektara ili 1000 pa da mogu da kroje sudbinu manjima od sebe!Stvara se nezadovoljstvo u narodu a pametnih medju organizatorima ovih protesta je ocigledno malo!!!Ko ce da plati sada 14.000 Slavica Djukic ili Petrovic koji je ministar jos koji dan...Ko da preuzme toliku odgovornosti i te silne pare iz budzeta da?!Ne realno u ne realnom vremenu,samo toliko...Svaka cast postenim i vrednim ljudima koji su izasli na proteste i ostaju dosledni ali ima vise onih koji su marionete stranackih-tajkunskih vlastodrzaca i dokle god je tako mene nece biti na protestima!Svako ima pravo na svoje misljenje i necu se ljutiti ko god kaze nesto protiv ovoga sto sam napisao!
 
Izbori se bliže a mnogi koji su vodili i organizovali proteste sad su kandidati za kojekakve funkcije a ne glasaju samo paori već i oni kome smetaju t.j. otežavaju koliko toliko "normalan " život. Prošle godine i traktor je hteo da natera na policiju u Čenti a ove ga nema nigde još je na otvaranju neke apoteke rekao da je zadovoljan sa ovim subvencijama ( bile glavešine ) a pod arendom mu 90% rita tu rtađa u P.M.
 
Losa organizacija,ili neorganizacija!!! Lepo sam napisao pre 3 nedelje kada je onaj dvodnevni protest bio,da treba lepo da se organizuju a ne ovako!Ovo ni na sta ne lici i zali Boze...Ceo protest se sveo na 14.000 din,OK...A zasto su onda isti ti koji sada blokiraju uzeli regresiranu naftu i prijavili se za avans,a neki i podigli?!Cast izuzetcima...Sad hoce i jare i pare?!Zasto niko pametan nije seo i napisao plan u 5-6 tacaka kog se ne odrice i koji podrzava vecina seljaka!Zasto blokirati sela i malo prometne saobracajnice i otezavati zivot i ovako napacenom narodu!Jesam za promene i ima u prethodnim postovima mojih predloga za subvencionisanje...Misli li neko na zaposlene,trgovce,prevoznike,povrtare koji dan-noc rade i po smenama i svakojako i muce se da bi obezbedili deci i porodici zivotnu egzistenciju...Nisu svi rodjeni sa 100 hektara ili 1000 pa da mogu da kroje sudbinu manjima od sebe!Stvara se nezadovoljstvo u narodu a pametnih medju organizatorima ovih protesta je ocigledno malo!!!Ko ce da plati sada 14.000 Slavica Djukic ili Petrovic koji je ministar jos koji dan...Ko da preuzme toliku odgovornosti i te silne pare iz budzeta da?!Ne realno u ne realnom vremenu,samo toliko...Svaka cast postenim i vrednim ljudima koji su izasli na proteste i ostaju dosledni ali ima vise onih koji su marionete stranackih-tajkunskih vlastodrzaca i dokle god je tako mene nece biti na protestima!Svako ima pravo na svoje misljenje i necu se ljutiti ko god kaze nesto protiv ovoga sto sam napisao!
danas sam bio otpusten sa KC Novi Sad ( operaccija kolena ) i seo u autobus da se vratim kuci,ali ta putesvestija mi je trajala sedam i po sati. Zasto se sve svodi na obicne ljude u kolonama koji idu kuci ?????
 
U Pecinackoj opstini protesti nisu nikad bili masovniji od ovog, bilo je najvise malih poljoprivrednika koji nisu zadovoljni ovom uredbom. Oko podneva smo dobili poziv da posaljemo delegaciju u opstinu jer je dosao neki zamenik iz min. poljoprivrede da razgovara sa poljoprivrednicima i nasim zahtevima i naravno nista nije reseno jer mi hocemo isto sto i drugi i culi smo da u Vojvodini danas ima 79 blokada a u Srbiji 27 plus nesto ne prijavljenih i samoorganizovanih.

Zao mi je sto na ovom dobrom forumu ima dosta strajk bekera, izdajnika i prodanih dusa takvi bi i u slucaju eventualnog nedaj boze rata bili i protiv svog naroda!!!!
 
Kad je blokiran most u Šapcu?Ja sam prošao danas oko 15h preko njega,nigde nikoga.
 
danas sam bio otpusten sa KC Novi Sad ( operaccija kolena ) i seo u autobus da se vratim kuci,ali ta putesvestija mi je trajala sedam i po sati. Zasto se sve svodi na obicne ljude u kolonama koji idu kuci ?????

Danas nisam otišao na posao zbog blokade BNS-Pančevo,trudnici ste dozvolili da izađe iz autobusa i prepešači 3 km...Zašto niste blokirali sve puteve ka rafineriji kako Tadić nebi došao danas da se reklamira i izmišlja rupu na saksiji...Ovo što j...te običan pošten svet koji zavisi od plate stvarate samo gnev i ne zadovoljstvo.Izmanipulisani ste maksimalno.
 


gosp KRLEMARE,
ako si nezadovoljan ljudima koji su prosle godine prihvatili uslove koji su tada bili, smatram da nije u redu da napadas one koji ove godine zele da preduzmu nesto... ipak ovi sada se bore da isprave ono sto su oni od prosle zeznuli... nije u redu ih napadati, brukati, prozivati, i slicno... ako si kivan na nekog konkretno to i kazes a ne cas napadas ove cas napadas one... nemoj tako nije u redu... ovi sada su imali onu stvari i pokrenuli nesto za sta smatraju da je ok... pozdrav od CAFEZICE....
P.S. prvo se odluci pa tek onda blati

Šta da se odlučim? Odlučio sam. Ovoga puta neka se bogataši bore sami za svoje sebične interese! Prošle godine sam ispao magarac i učestvovao u borbi za prava nekog drugog, i ovog puta neću.
Ima boljih rešenja od subvencionisanja po kilogramu, ali meni lično ovo odgovara više nego ono za šta se vi bundžije zalažete, tj. da ja ne dobijem ništa kao što je to bio slučaj prošle godine. Evo sad malo da i vi ne dobijete, pa ćete znati kako je meni bilo prethodne dve godine. Prošle godine ste vi veliki bili sebični, a sad smo mi mali. Dogodine ćemo svi lepo zajedno da sednemo i dogovorimo se o zajedničkom interesu koji ćemo da zastupamo pred novom vladom.
Praviti proteste 10 dana pre izbora bilo bi u najmanju ruku glupo da nije politički motivisano kao što jeste.

---------- Poruka napisana u 20:06 ---------- Prethodna poruka je at 20:03 ----------

Zao mi je sto na ovom dobrom forumu ima dosta strajk bekera, izdajnika i prodanih dusa takvi bi i u slucaju eventualnog nedaj boze rata bili i protiv svog naroda!!!!

Ovo je već uvreda. U dosadašnjim ratovima nismo, pa nećemo ni sad. Niste u pravu i to je jedini razlog što neću ove godine da podržim manjinu bogataša među poljoprivrednicima koji maltretiraju sopstveni narod.
 
Koliko god da pojedincima država da ostaće tu gde jesu-na večitoj nuli.Zato nekima i jeste sve jedno hoće li dobiti 5000din/ha ili 14000din/ha.
 
Nazad
Vrh