Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Evo šta se dešava mod nas-Opština Stara Pazova:
Sinoć zovem ove u vrhu udruženja, kao:" Nećemo krenuti prvi dan kao do sada, da neispadne da samo mi u skoro celom sremu protestujemo, videćemo šta će biti prvi dan, pa onda ako bude nešto, ići ćemo kao sutra, takav je stav udruženja OSP".
Pre pola sata me zove kolega:"Verovatno ti nisu javili, evo mi smo se već skupili, nas oko 50 traktora, a pristižu i ostali..."
Pa ko ovde koga JE...
Spremam traktor i sebe, pa krećem !!!
Uzput pozivam moje komšije iz Opštine Stara Pazova da nam se pridruže, kod Solane (staro zborno mesto).
AJDE I OSTALI SREMCI DA KRENU, da stvarno neispadne da se samo Staropazovčani bune !
 
Dragi paori,shvatam ja vas da niste zadovoljni novim načinom subvencionisanja,ali ministar je rekao svoje i nece to svaki dan ponavljati,dakle moramo prihvatiti subvencije kakve nam je on ponudio,nema drugog ,i onako je to bolje nego da nam ništa nisu dali, zar ne, tako da mislim da svi oni koji su izašli na proteste samo gube vreme i bacaju gorivo a pre ili kasnije ce morati da obustave protest!

Već godinama mi slušamo tu priču:samo da nije gore i zato smo svi u nekoj uravnilovki.ma treba ih drmati da im se gaće tresu po svim sferama društva.Znači šta god nam ministar predloži mi treba sa osmehom da prihvatimo i da budemo zadovoljni jer su mogli i to da nam ne daju,
350 000 gazdinstava je 3 godine tavorilo jer se neko pametan setio da ne treba da dobiju subvencije.Sada priznaju grešku.Možda je taj novac i trebovan samo je usmeren na drugu stranu ( u njihove džepove).
Sva ova gazdinstva treba da podnesu kolektivnu tužbu protiv ministarstva poljoprivrede i to međunarodnom sudu i da sve lepo naplate sa kamatom.
 
e jeb.ga druze idu izbori,on demokrata i sta jos da ti kazem.
inace prosli put nam je on i gazda zz plasta bio vodja ali pocele inspekcije da obilaze malo vise zz plast tako da i od njih nema nista a izgleda da ovi drugi niko nije sposoban da nas organizuje
 
Sada sam se vracao iz Panceva i jedva sam prosao kod rafinerije.Ima sigurno 80 traktora koji su blokirali put.Za sat vremena su se tu stvorili,svaki im cast na brzini i organizaciji.Ima Kovinski,Pancevackih i Padinskih tablica.
 
nazalost nas u opstini nova crnja nema ko da povede a ja sam nemogu da blokiram tako da svim ucesnicima zelim svu srecu i drzi te se momci
Kako pa zar vam nije glavni baja onaj prvi predsednik opštine-poljoprivrednik?
Kod nas su pojedinci špekulisali kako je on jedan od organizatora protesta.
Izgleda da politika čuda čini.
 
opstina alibunar opet nista, nas 8 traktora krenulo iz ilanze i kozjaka, policija nam daje pratnju do novog sela...

NOVO SELJANI DALI STE SE OVOG PUTA ORGANIZOVALI?
 
Nazad
Vrh