Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Dobro jutro, samo napred imate moju podršku nadam se da nije pogrešan trenutak sobzirom da imamo samo tehničku vladu koja se ništa ne pita
 
u Pančevu su kod hotela tamiš panduri doneli metalne ograde koje postavljaju ima dosta pandura ali mislim da neće dozvoliti da se blokira most ima ih na svakoj raskrsnici pa sa srećom
 
pa neka tu i ostanu ili da se vrate kod semenskog i tu blokiraju put a dolovci neka ostanu na nadel i sve je " orlajt " a mogli bi svi nazad do starog tamiša pa levo ka novom selu pa prva levo i pravac ka pančevu jer ima ćuptija da se pređe preko nadela i izlazi se kod doma slepih a može i skroz do pančeva
 
Dragi paori,shvatam ja vas da niste zadovoljni novim načinom subvencionisanja,ali ministar je rekao svoje i nece to svaki dan ponavljati,dakle moramo prihvatiti subvencije kakve nam je on ponudio,nema drugog ,i onako je to bolje nego da nam ništa nisu dali, zar ne, tako da mislim da svi oni koji su izašli na proteste samo gube vreme i bacaju gorivo a pre ili kasnije ce morati da obustave protest!
 
nectar ovo je volja naroda i to se mora poštovati jer je to osnova demokratije koje susvima puna usta a po tebi znači trebamo da legnemo ba rudu i da ćutimo i budemo zahvalni što ministar hoće i ovo da nam da pa ako stalno slušamo o toj evropi i njenim zakonima i standardima pa neka se ti evropski standardi i zakoni primenjuju i u poljoprivredi
 
Dragi paori,shvatam ja vas da niste zadovoljni novim načinom subvencionisanja,ali ministar je rekao svoje i nece to svaki dan ponavljati,dakle moramo prihvatiti subvencije kakve nam je on ponudio,nema drugog ,i onako je to bolje nego da nam ništa nisu dali, zar ne, tako da mislim da svi oni koji su izašli na proteste samo gube vreme i bacaju gorivo a pre ili kasnije ce morati da obustave protest!
Nema drugog nego da ti nama kazes ko te poslao ovde da pises gluposti
 
Dragi paori,shvatam ja vas da niste zadovoljni novim načinom subvencionisanja,ali ministar je rekao svoje i nece to svaki dan ponavljati,dakle moramo prihvatiti subvencije kakve nam je on ponudio,nema drugog ,i onako je to bolje nego da nam ništa nisu dali, zar ne, tako da mislim da svi oni koji su izašli na proteste samo gube vreme i bacaju gorivo a pre ili kasnije ce morati da obustave protest!

Znači kad sledeće godine neki budući ministar kaže dajte svu zemlji u zakup tajfunima za 1 din jer je on tako smislio ti bi prvi sve dao?
 
Dragi paori,shvatam ja vas da niste zadovoljni novim načinom subvencionisanja,ali ministar je rekao svoje i nece to svaki dan ponavljati,dakle moramo prihvatiti subvencije kakve nam je on ponudio,nema drugog ,i onako je to bolje nego da nam ništa nisu dali, zar ne, tako da mislim da svi oni koji su izašli na proteste samo gube vreme i bacaju gorivo a pre ili kasnije ce morati da obustave protest!

Ne da nismo zadovoljni vec je ovo pritanje nase egzistencije. Ovo ti prika nije borba za prava irvasa, protest zelenih protiv nuklearnih proba ili gej parada, ovo je borba za cistu egzistenciju. Prema tome komentari ,,zutih,, nisu popularni i dobrodosli, ako hocete, otvorite novu temu pa tamo baljezgajte da je ona bitanga i hohstapler ''rekao'' svoje i da je u pravu. Kada vi kojima odgovara ovakva pljacka imate vremena i para za dezinformisanje i sabotiranje protesta, i mi kojima pripadaju te pare itekako imamo. Kada Tadić ima para da plati sekundu reklame 20000 dinara, a ne skida se sa ekrana, imamo i mi vremena da trazimo svoje pare.
 
pa neka tu i ostanu ili da se vrate kod semenskog i tu blokiraju put a dolovci neka ostanu na nadel i sve je " orlajt " a mogli bi svi nazad do starog tamiša pa levo ka novom selu pa prva levo i pravac ka pančevu jer ima ćuptija da se pređe preko nadela i izlazi se kod doma slepih a može i skroz do pančeva
cuo sam se sa drugom najverovatnije ce atarom u grad nemogu pezoi u blato :)
 
ZatvorenA Srbobranska petlja...

dr5tg8.jpg


6sxpuq.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh