Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
ne bih slao on bi to jedva cekao da iskoristi u predizborne svrhe.A tadic ne bi ni dosao kad bi saznao da ga cekaju traktori...
 
Može li mi neko reći hoće li biti blokada između Novog Sada i Žablja? (kod Kaća naprimer i sl.)
 
Ja mislim da su ljudi važniji od hektara, a ti ako misliš drugačije to samo znači da si sebičan i zao čovek.

ma ja mislim kad bi sproveli anketu ko je za ove subvencije a ko za one od 14 000din da bi za ovo drugo glasalo 101% ... e sad sto ljudi nemaju muda da iskazu svoje zelje, jer samim tim moraju i sebe angazovati, to je ono srpsko, "oces da se je...s a da ti ne udje"

ja sam napisao kako jeste , ko je hteo subvencije nasao je alternativi i prebacio svoje parcele gde su mogle da se naplate, i samim tim ovih 167 000 gazdinstva su skoro prazna, a oni na to hvataju politicke poene i kako ce ove godine mnogo vise njih dobiti subvencije, sto je potuno netacno...ko nerazume sustinu price, shvatice da su oni lopurde, al to ne poljoprivredno gradjanstvo nezna i misli da mi hocemo preko leba pogacu...ako si ti jedan od njih koi do sad nije ostvari subvencije, nisi zao nego glup, i to poprilicno...
 
Dobro jutro. . . :ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 06:33 ---------- Prethodna poruka je at 06:32 ----------

Prvo frustuk pa ondak naput :)
 
Nazad
Vrh