Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ako te nije posetio takozvani savetodavac(zapravo statističar) i uzeo podatke, nemoj da se čudiš što ne dobijaš poruke. Ima toga i u Vojvodini, i kod mene se neki žale da ne dobijaju poruke i upravo njima nije bio savetodavac u poseti. Ja mislim da to zavisi od samog savetodavca koji ti je dodeljen koliko je ozbiljan i vredan.

Ja za moju savetodavku imam samo reči hvale. Jeste da je voćarka po specijalnosti, ali imam ja koga da pitam to što mene zanima(ratarstvo/stočarstvo) od stare ekipe iz PSS u smislu usko stručnog savetovanja. Od nje je sasvim dovoljno što me redovno obaveštava o svemu važnom vezano za vođenje gazdinstva.

Kod savetodavca se upisuje broj mobilnog telefona na koji će stizati SMS poruke. Ako nije upisan, normalno da neće dobiti SMS jer ne šalju poruke nasumice nego na upisane brojeve.

---------- Poruka napisana u 03:48 ---------- Prethodna poruka je at 03:41 ----------

U Padini je upisano oko 50 traktora. Malo je naspram broja traktora koji ostaju u selu. Nadam se (zbog noćašnje kiše) da će se pojaviti još više učesnika.
::traktor1::::traktor1::::traktor1::::traktor1::::traktor1::::prica::::prica::::prica::::prica::::prica::
 
Konacno mogu da budem ponosan na predstavnike Srbije. Na teritoriji centralne Srbije, a verujem i u ostalim delovima, medijska tisina. Niko ne progovara o tome. Nece do sutra, pa mi nesto govori da ce se stvari promeniti po tom pitanju ;)
 
Još uvek sam protiv ovakvog načina blokade.Sada se građanima ne može objasniti da je policija blokirala prolazak traktora i sigurno će izazvati kontra efekat.Da li je to cilj organizatora,pitanje je za razmišljanje.Iza avansa se sada krije njihov adut samo ne mogu da dokučim na koji način će ga iskoristiti.Još nije kasno blokade preusmeriti na one koji nam kroje kapu.tj. otkupljivači,što nam kradu na prljavštine,kantar,vlagu-kao i njihove mentore.Ja se onda priključujem ali se bojim da će ti isti poslati svoje radnike u kolonu i na taj način se svrstati u oštećene iugrožene.
Blokiraćete i one poljoprivrednike koji neće biti na protestima i koji još nisu stigli da obave prolećnu setvu,rokovi su krajnji i na taj način te iste gurnuti još u veće beznađe.Još jednom apelujem da blokade treba organizovati ali ih samo preusmeriti.
 
Zasto mislis da traktori nece da propuste drugi traktor da ide u njivu? Ako postoji mogucnost da se propustaju prioriteti koji su navedeni, zasto ne i poljoprivrednici?
A sto se tice blokada, kako mislis drugacije ako je put za Bg nedustupan?
 
Konacno mogu da budem ponosan na predstavnike Srbije. Na teritoriji centralne Srbije, a verujem i u ostalim delovima, medijska tisina. Niko ne progovara o tome. Nece do sutra, pa mi nesto govori da ce se stvari promeniti po tom pitanju ;)
Mene je sramota sto nemogu da prizim podrsku ovom protestu , moze i moj i tvoj okrug mnogo da pomognu , razumem ja ove brdovite krajeve a nase ravnicarske mogu da pruze jaku podrsku , precednik mog udruzenja je iz DS a i nepadamu napamet da protestvuje , sekretar je sad kandidat za LDP i nece da pruzi pomoc (koju je dosad pruzao) u organizovanju protesta
 
Zasto mislis da traktori nece da propuste drugi traktor da ide u njivu? Ako postoji mogucnost da se propustaju prioriteti koji su navedeni, zasto ne i poljoprivrednici?
A sto se tice blokada, kako mislis drugacije ako je put za Bg nedustupan?

Tako je bilo i prošlog puta.
Nije problem ići alternativnim(poljskim) putevima ali je kod nas blokiran most prema Iđošu i jedino preko njega se može ići u atar a i taj pravac nema nikakve veze sa Beogradom.Blokadom puta prema Bašaidu-Zrenjaninu-Beogradu već možemo ići alternativnim putevima bez problema.
Ako i ove godine urade isto sigurno će dolaziti baš do sukoba poljoprivrednika.Ako je to nekome cilj onda će to i uraditi.Bićete obavešteni.
 
U skoro svim novinama tipa Blic,Press ima najava blokada za sutra.Čak su i dali komentare pojedinih ne zadovoljnih poljoprivrednika ali i M.Kiša koji kaže da AP ne podržava ovaj način protesta.
 
Molio bih neke koji nikada ni jednog sata nisu doprineli borbi za nasa prava da ne zamlacuje ljude koji se bore za svoja prava.LAKO JE SEDETI UZ VRUCU PEC IKOMENTARISATI. Izadji jednom idaj svoj doprinos borbi za svoja prava pa da vidis dali je lako nama na tim protestima.Lako je koristiti rezultate nase borbe i uvek ste vi prvi na salteru.Zato nemojte se vise sramotiti vec izadjite ivi na protest bice pre gotovo imoci cemo svi da nastavimo da radimo tamo gde smo stali .Inase njive cekaju ne samo vase i minismo posejali, a nemamo ni mesecna primanja.
 
Ja sam prošle godine učestvovao u protestima i pošto sam tada izigran, ništa od moje podrške ove godine.
Najlakše je zajebati čoveka! To može svako, ali samo jednom. Prošle godine ste nas izdali na pregovorima. Samo da podsetim, šta bi sa onim zahtevom do 10 ha bez PIO obaveze?
Sami ste u ovome i u manjini ste, samo što ste bučni.
 
  • Like
Reagovanja: aca
pametno ce da uradimo ima da blokiramo komsije,brace,sestre,striceve,ujake i ostalu mnogobrojnu rodbinu i prijatelje,a one koje trebamo ostavicemo da uzivaju!Samo da mi je znati kome je palo na pamet da blokira po vojvodini saobracajnice umesto da se blokira prilazi Bg.Zasto se odustalo od voznje ka BEOGRADU????
 
pametno ce da uradimo ima da blokiramo komsije,brace,sestre,striceve,ujake i ostalu mnogobrojnu rodbinu i prijatelje,a one koje trebamo ostavicemo da uzivaju!Samo da mi je znati kome je palo na pamet da blokira po vojvodini saobracajnice umesto da se blokira prilazi Bg.Zasto se odustalo od voznje ka BEOGRADU????

Treba imati i m***, za Beograd.
 
Molio bih neke koji nikada ni jednog sata nisu doprineli borbi za nasa prava da ne zamlacuje ljude koji se bore za svoja prava.LAKO JE SEDETI UZ VRUCU PEC IKOMENTARISATI. Izadji jednom idaj svoj doprinos borbi za svoja prava pa da vidis dali je lako nama na tim protestima.Lako je koristiti rezultate nase borbe i uvek ste vi prvi na salteru.Zato nemojte se vise sramotiti vec izadjite ivi na protest bice pre gotovo imoci cemo svi da nastavimo da radimo tamo gde smo stali .Inase njive cekaju ne samo vase i minismo posejali, a nemamo ni mesecna primanja.

Ti vrlo dobro znaš da ja nisam prvi na šalteru ako si na mene mislio.
 
Mesto blokada u opštini Kanjiža od deset časova:
1. Grad Kanjiža: na Novokneževačkom putu između ulaznog puta ekonomije PTŠC „Besedeš Jožef“ i račvanja prema Banji na samom ulazu u Kanjižu. 2. Na regionalnom putu R119 kod ulaznog puta za Adorjan i Trešnjevac (kod Čaloganja). 3. Na starom E5 putu kod izlaza iz Malih Pijaca sa puta Kalinjin (Kiriška strana). 4. U Horgošu na starom E5 putu između izlaznog puta iz Horgoša i petlje na auto put.
 
dikofen mi iz crepaje,kovacice,padine itd idemo za BEOGRAD pa dokle stignemo!A vi stanite na prvi cosak i blokirajte neku babu i dedu!

---------- Poruka napisana u 13:42 ---------- Prethodna poruka je at 13:24 ----------

Mesto blokada u opštini Kanjiža od deset časova:
1. Grad Kanjiža: na Novokneževačkom putu između ulaznog puta ekonomije PTŠC „Besedeš Jožef“ i račvanja prema Banji na samom ulazu u Kanjižu. 2. Na regionalnom putu R119 kod ulaznog puta za Adorjan i Trešnjevac (kod Čaloganja). 3. Na starom E5 putu kod izlaza iz Malih Pijaca sa puta Kalinjin (Kiriška strana). 4. U Horgošu na starom E5 putu između izlaznog puta iz Horgoša i petlje na auto put.
E majke mi ,pa niste vi normalni koga tamo blokiratE?????????Krenite put Bg pa gde vas yaustave inace nista necemo da uradimo!!!!!!!!!!Ko vam daje tako glupe ideje
 
gde ce biti najbliza blokada u okolini ade ja bih se pridruzio pa me interesuje jer ovde svi cute u vezi toga niko nista nespominje
 
Nazad
Vrh