Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sad sam se vratio sa setve i otac mi kaže da je gledao Ivkovića na B-92.Ovako mi je rekao da smo se svi ukućani začudili:"ako ti nećeš da ideš 25. ja uzimam onaj traktor što je na moje ime i idem.Ovo je sramota šta nam rade".
E kad je mom ocu dozlogrdilo što se nikad u životu sa nikim nije potukao ili čak posvađao znajte koliko je sati.
 
Kao slepce su ih ugostili u emisiji , o toj temi 2-3 min i ajd OUT .. Vec vidjeno ! Sramota !
 
Jes da je 2-3 minuta ali i to je nešto. Pozitivno je što je bar neko smogao hrabrosti da emituje najavu protesta i to na televiziji koja pokriva teritoriju cele Srbije.
TV Panonija o protestima dosta govori ali se ne vidl na celoj teritoriji Srbije.
 
LJudi koji podnose zahteve su prakticno bez dinara, da se da i sto dinara i to bi im trebalo jer su svi ocekivali 14000 po h, a svi koji su i uzeli regres su za blokadu ti uzimas sto ti daju jer ti pare trebaju ,a posle izkazujes nezadovoljstvo svojim merama.Oni smatraju da ce kupiti ljude boksom cigareta po hektaru ili gajbom piva e srbijo sta si docekala.
 
LJudi koji podnose zahteve su prakticno bez dinara, da se da i sto dinara i to bi im trebalo jer su svi ocekivali 14000 po h, a svi koji su i uzeli regres su za blokadu ti uzimas sto ti daju jer ti pare trebaju ,a posle izkazujes nezadovoljstvo svojim merama.Oni smatraju da ce kupiti ljude boksom cigareta po hektaru ili gajbom piva e srbijo sta si docekala.
Svi su ocekivali 14 000 po h. najvise oni sto imaju kredite.... Ja sam isto uzo regres jel mi trebaju pare da zavrsim setvu kao i vecini.... ali nisam zadovoljan izacicu na blokadu, i ja kao i mnogi sam racunao na 14000 za ovu godinu . dosta njih se zaduzilo na kontu subvencija, iz mog mesta duplo veci broj nego prosle godine ce izaci na blokade i svi su uzeli regres jel im trebaju pare za seme, đubrivo,hemiju...
 
Ajde sad ovako .Neki će podići avans neki neće!Prođu izbori ,formira se nova vlada i novo ministarstvo donese uredbu 250 evrića po ha.ali za one koji nisu podigli avans šta će onda biti ,opet blokade jer ste izigrani a oni spravom mogu to da urade ili nedaj bože kažu da se avans mora vratiti zbog očigledne namere prevare predhodnog ministarstva .Razmislite dobro .ja nisam registrovao gazdinstvo a i nemam nameru u skorije vreme,:ppozdrav:
 
Taj scenario je nemoguć. Ne može neka buduća vlada da kazni stanovništvo jer je radilo po instrukcijama stare vlade.
 
ja mislim da nece odustati jer su iybori tu iza 25,bolece ih uvo,ima samo da nas pljuju i da na sva usta vicu kako ni drugima nije lako.Ali vredi pokusati,i jako mi je yao sto ima raylicitih misljenja.Jer treba da vlada jedno jedino misljenje SVI ZA BEOGRAD BEZ KOMPROMISA SA BILO KIM PA I SA POLICIJOM.
Da im se lepo saopsti da su traktori registrovani i da mogu da se krecu svuda osim po autoputevima,i da ne mogu da nam zabrane.Treba ih upitati po osnovu cega ne dozvoljavaju prolazak?Dali imaju neki nalog?A ne mi da blokiramo nego da mi ODBLOKIRAMO I BLOKIRAMO SKUSTINU I CENTAR GRADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO DA NAM BUDE CILJ
 
A ja taman hteo da pitam da li te sms poruke idu preko Telekoma pa da za Vladu budu džaba, ili preko nekog drugog operatera mobilne telefonije. Meni je stiglo ukupno 8 poruka, ako je prosek upola od toga, onda je to za sva gazdinstva možda i punih 2 miliona sms poruka, koje sigurno nešto koštaju...
 
Људи ја сам веома ретко крај рачунара, па много тога пропустим.Уопште незнам о каквим порукама говорите нама у Шумадији ништа не стиже (или бар не мени). А оно што нећу да пропустим сигурно то су протести. Рача 25.04.2012. креће у протест.

---------- Poruka napisana u 21:01 ---------- Prethodna poruka je at 20:59 ----------

Овога пута мораће да попусте и то много брже него прошле године, видећете.
 
Nazad
Vrh