Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ivanm i dalje stojim da iza ovih protesta nema političke pozadine.Protestuje se sada jer bolji momenat ne može biti.Svi znamo da se ne protestuje protiv nekih tehničkih vlada nego protiv mera koje je donela Vlada Republike Srbije.Ne može Vlada da donese uredbe i onda kaže:mi smo na godišnjem i sad odgovara čistačica iz skupštine ,a ne mi.Meni da je Tadić tata i da mi izbija pare iz džepa ja bih mu rekao da odmori malo.
Da će neke stranke ovo iskoristi hoće sigurno.
Ma kakva politička pozadina pa sve stranke zajedno nemaju 3 strane programa za poljoprivredu al ozbiljnog.
Samo da ne dođe spontano do toga ali sumnjam da to sad neko planski radi,jednostavno da nema ni jedna stranka trenutno snage za tako nešto.
 
Neko ti neće verovati a neko neće želeti da ti veruje.
Skeptik sam ali do sad što sam znao sam izneo tako da mislim ako neko od nas ima da je neka politička opcija umešana zašto ne kaže javno to.
A građani će znati za dalje.
Što se tiče dalje polemike jer ima politike ili nema možemo dalje samo ako se zna ko je umešan i koga je umešao.
Znam da Muftija nije sigurno:osmeh:
 
25. će štrajkovati i kompletno zdravstvo.Nastaće haos :bravo:

Ljudi shvatite da svi mi koji nesto posteno radimo imamo zajednicke nepriajtelje a to su ovi vlastodrsci i pokvareni politicari koji glume opoziciju a zapravo su samo rezervna opcija za ove stetocine i da je sad doslo do kraja bice ili mi ili oni.
Ljudi koji do sad nisu shvatili da nas samo muntaju i zavlace razni lezilebovici treba da se pod hitno osveste.
Toliko sam se iznervirao kad sam cuo onog grobara Tomu Nikolica kako se on satro zalaze za poljoprivredu i za seljake.Prica covek usiljeno glumi postenjacinu a puna mu usta Evrope i slatkih prica o nekim investicijama a znate i sami o cemu je taj lik trtljao pre nekog vremena.On i Tadic su ista klapa koja nas vodi u sunovrat i ropstvo.Isti su im sefovi i isti im je zadatak.
Ovu zemlju su doveli do dna njima slicni likovi a ako se sad nesto ne promeni nema nam spasa.
Bukvalno treba sve da ih najurimo i otarasimo se tih parazita.
 
  • Like
Reagovanja: zis
Cisto sumnjam da ce bilo sta da se promeni ma ko da bude na vlasti,sam si rekao da su im gazde iste.
 
@Kukulele
Raspitaj se malo, sad mozes po dva osnova da protestvujes, trebao bi da budes najgrlatiji na protestima. Nemoj opet da trazis neki razlog ako ovo, ako ono........
 
A što bih ja bio grlatiji od tebe-ja kada budem protestvovao u tim protestima tebe neće biti

Minđušar-istina je takva kakva je,ja možda znam nešto što mnogi ovde ne znaju,samo me nemojte vući za jezik.
 
Po recima naseg ministra Petrovica po ovom obracunu po kg. mi cemo dobiti i vise samo mi to neznamo da izracunamo. :haha:

Prica se da nema para pa zar ne rekose da je budzet za poljoprivredu veci nego lane, gde onda misle da potrose tolike pare. :sta:

Pa, na SMS poruke što nam šalju svaki drugi dan sve po tri uzastopce i to istovetnog sadržaja
 
Nazad
Vrh