Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
"Nije moguće više vratiti se na sistem subvencionisana po površini, zbog toga što će preko 200.000 gazdinatsava, prema mojim procenama, ostvariti pravo za subvenciinisanje po kolicini, budući da dajemo novac unapred", naveo je Patrović.

moj tast danas bio do centra i kada se vratio doneo papire ja pitam šta je to on kaže sav ushićen i srećan pa to je za subvencije samo popunimo i predamo i dobijemo pare za 2-3 dana a ja ga pitam pa šta ti više odgovara subvencije po kilogramu ili 14000/h a on ko iz topa pa 14000/h ja mu tada lepo i natenane objasnim da je ovo udica za neupućene jer ako se prijaviš za avans sada ti automatski pristaješ na subvencije po kilogramu a on onda kaže meni pa znaš li ti koloko je onda neupućenih u selu pa sad sam video koliki štos prijava stoi na stolu kod onog što ga petrović zaposlio pa to ne valda pola sela i evo još jednog dokaza da ljudi nemaju pojma šta rade.
 
zato svaki dan stizu poruke da sto vise ljudi podnes zahtev,a onda ce reci sami ste izabrali,a uzeti novce i ici na protestnu voznju ili blokadu po meni nije ured.
 
50 000 vise od 300 000 din ?.. i mislis da su ludi da nece izaci ? Varas se ;-) Ko je izlazio izace opet , a ima dosta ljudi koji ce izaci a nisu ucestvovali do sad ! Nije samo rec o subvenciji .. puno toga tu jos ima da ne nabrajam iste zahteve .
 
sto koji moj uzimaju te pare,ali sigurno im treba ljudima...
Naravno da im trebaju, polazim od sebe potrosio na naftu ( uslovljen da kupim na brzinu ) - seme itd.. znas sve kako ide.
Ma to su maheri da zbune paora , nista nije slucajno to sa naftom i ovim regresom . Uslove te da nabrzinu se istrosis i shatro daju avans ( te novce si ionako dao za naftu ) i naravno da ti dobro dodju . Lukavo to sve rade
 
Ja mislim da nije nikakva matematika da se izracuna koliko preostaje za isplatu subvencija po hektaru ako je covek podigao ovaj avans,samo da se mi izborimo za taj vid subvencije.I ako je vec neko podigao avans nemora da znaci da je protiv subvencije po hektaru,vec da mora da popunjava rupe.Ja sam podigao,a opet cu izaci na protest kao i do sada.
 
Dok nevidim kako cemo proci sa blokadama ja nista ne podnosim nikakav avans a bolje i vi koji ste podneli zahteve da ste se malo suzdrzali jos koji dan.
 
Druze,kukuruza sve manje,a ide i 1.,tj. rata u banci.Mada moj stav o subvencijama po hektaru nece nikakav avans da promeni bez brige.
 
dok su davali po 14000,niko nije slao poruke da podnosimo zahtev za subvencije,a sad svako jutro kad pogledam u telefon stigla nova. ja taman pomislim neka snajka :osmeh: ,kad ono "mpoljsavet"... nisam jos podneo zahtev za taj bedni iznos,nemam volju,a para uvek treba... ne znam sta da radim...
 
Al će ministar da nas peca na foru Kako bre loše? Pa većina je već i potrošila pare!Što ste uzeli ako vam ne valja način subvencionisanja?"
Znači da našom halapljivošću opravdavamo način subvencionisanja!!
Iz trezora vrše pritisak na savetodavce da ubrzavaju,zovu,ubeđuju ljude.
Ljudi sačekajte da prođe 25 pa podnesite zahtev za avans .
Naivni smo ko........
 
E, sad sam ljut na ministarstvo.Još nisam dobio ni jednu poruku, da predam zahtev za subvencije.:osmeh:
 
Ko ne misli da hranu ostavlja kući,bolje je da uzme pare dok još ima a na protestima možeš da dobiješ ono što kupiš i li batine u krajnjem slučaju,mada ih na ovim protestima neće biti.
 
Nazad
Vrh