Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
O cemu vi pisete , kakvi shorovi i ulice ? .. Zakljucak je vece saobracajnice na sastanku ! .. Znaci juzni banat blokira mostove PA-BG ... Zrenjanin puteve magistralne ka BG ... Zabalj most na Tisi , Titelski paori most na Tisi ( drugi ) itd itd .. Kakve ulice - pijace - disko klubovi o cemu bre pricate !! Da krenemo mi ka BG ionako ne bi stigli do Cente maximala kao prosli put

Kad Rusi pritisnu vladu , zasto im je rafinerija blokirana , pa strane ambasade posalju vladi zasto su putevi blokirani , tj njihovi spediteri itd itd.. nece im biti svejedno !!

Prosli put im je i bila namera da nas sve skupe na jedno mesto , sad nece moci !
 
O cemu vi pisete , kakvi shorovi i ulice ? .. Zakljucak je vece saobracajnice na sastanku ! .. Znaci juzni banat blokira mostove PA-BG ... Zrenjanin puteve magistralne ka BG ... Zabalj most na Tisi , Titelski paori most na Tisi ( drugi ) itd itd .. Kakve ulice - pijace - disko klubovi o cemu bre pricate !! Da krenemo mi ka BG ionako ne bi stigli do Cente maximala kao prosli put
I kako ce dusan na posao.???Kako moja sestra??Kako cu ja da prodajem svoju robu???Jel ovde neko samo misli na sebe ili o cemu je rec?Ako nisi spreman traktorom da preteras preko kola pandurskih,onda ne dolazi.

---------- Poruka napisana u 21:34 ---------- Prethodna poruka je at 21:33 ----------

A ja treba da odem u bg pa da mi pocrkaju svinje dok se nevratim?Uvek ce biti neko nezadovoljan...
ti onda blokiraj tvoj svinjac i ne daj svinjama da idu da piju pivo
 
Trebalo bi organizovati i kotlicijadu,rakijadu i ispijanje piva kao i nadvlacenje traktora da se vidi ko je veci baja ako blokade postanu lokalnog karaktera da svako blokira svoj sor.

Treba da postane tradicija-kao gusanijada ili u tucanju kao u Mokrinu.
Ovim protestom u ovo vreme kada setva još nije gotova blokiraćete vaše kolege i one koji su najmanje krivi.Napraviće se kolaps i šta onda.
Zašto ne blokirate Matijevića i njemu slične,to nije teško izvodljivo.Ja se odmah pridružujem.
Ko su ljudi koji će odlučivati ko će se propustiti a ko ne.Ko je školovan ili na neki način merodavan da to obavlja.
Kako će se sada objasniti građanima koji isto tako teško žive da ne blokiraju poljoprivrednici puteve već policija.Ja ću vam reći-nikako.A i cilj oorganizatora ovih protesta je postizanje kontraefekta.
Ako niste spremni da protestujete na način kao što je Slobapatrola izneo-sedite kući i trpite kao i do sada ili poslušajte njega,mada pokušavate da ga ismejavate-čovek je definitivno u pravu.
 
dragane prati tekst,i daj predloge,a ne samo izaci lili ne izaci.Svima bi dobro doslo 14000 ali moramo da pazimo da nam se to ne obije o glavu
 
Ja sam prosle godine krenuo na pandure sa traktorom i dvojicu sam prosao a treci je izvadio pistolj i sta dalje?

---------- Poruka napisana u 21:36 ---------- Prethodna poruka je at 21:35 ----------

Pa ne dao sam samo primer da ce uvek neko biti nezadovoljan...
Ja i moja deca isto cemo biti ne zadovoljni cele godine ako ostane ovakva agrarna politika !! A sto ce neko biti nezadovoljan 15 min ili 2 dana neka misle o tome oni u bG !

Oni sto ne cene svoj dinar , nece ceniti ni mene ni tebe .. i takvima je mesto kuci a ne na blokadi .
 
O cemu vi pisete , kakvi shorovi i ulice ? .. Zakljucak je vece saobracajnice na sastanku ! .. Znaci juzni banat blokira mostove PA-BG ... Zrenjanin puteve magistralne ka BG ... Zabalj most na Tisi , Titelski paori most na Tisi ( drugi ) itd itd .. Kakve ulice - pijace - disko klubovi o cemu bre pricate !! Da krenemo mi ka BG ionako ne bi stigli do Cente maximala kao prosli put

Kad Rusi pritisnu vladu , zasto im je rafinerija blokirana , pa strane ambasade posalju vladi zasto su putevi blokirani , tj njihovi spediteri itd itd.. nece im biti svejedno !!

Prosli put im je i bila namera da nas sve skupe na jedno mesto , sad nece moci !

Nisam znao da je most iz Kikinde prema Iđošu od strateške važnosti.Jeste ali baš za poljoprivrednike jer baš preko tog mosta najviše prolaze traktori.
 
Ocin ce neko kod nas otici traktorom ispred fabrike Victoria Oil-a ili ispred Matijevicevih silosa pa da njih blokira tu im **greška gace zvace...
 
Zato i nije cilj i dogovor bio da svako svoje selo blokira . Minimum 50 traktora na jednom mestu nije malo .. a ako je malo i boje se onda bolje da ne krecu

@Zbog cega North ? Da nece da biju 50-100ljudi ..

@ Ignorisite ove krtice neka pisu sami sa sobom , svako ce svoje lice pokazati 25-og
 
pazi samo da ne budes posle ne zadovoljan 4 godine.Mogu da kazu mi subvencije dajemo,pomazemo seljaku,i sad seljak mora da pomogne gradjanima,cena hrane je jaka(secera,brasna,mesa itd) mora da se zabrani izvoz da narod jede jeftinije.Mi ne razmisljamo o posledicama vec samo kratkorocno da se zadovoljimo.I sta ce onda reci ovi kojima ne dajemo da prodju na posao?????A pokazujemo da nemamo muda time sto ne smemo da krenemo za BG
 
Е, сад, када сте се лепо договорили да ћете да истерате тракторе и блокирате цео Београд, само сам хтео да поставим наградно питање - Коме ће те предати захтеве и од кога ћете тражити да их испуни?
а)
Од владе којој истиче мандат за двадесет дана?
Б) ВД Председника државе?
В) Неком од председничких кандидата или
Г) водећој политичкој партији из опозиције која ни у сред највећих предизборних лагања не помиње начин и висину субвенционисања (читај ни од њих нема ни мога...)

Све ми ово мирише на јефтину предизборну пропаганду, јер се неко поиграва са незадовољством народа, а са друге стране неко прихвата ту игру без иоле размишљања и коришћења интелигенције...
 
Zato i nije cilj i dogovor bio da svako svoje selo blokira . Minimum 50 traktora na jednom mestu nije malo .. a ako je malo i boje se onda bolje da ne krecu

@Zbog cega North ? Da nece da biju 50-100ljudi ..
Pa koja je razlika?Nije sija nego vrat,necemo da te blokiramo ispred kuce vec malko dalje !!!!!!!!!!!!!
 
Е, сад, када сте се лепо договорили да ћете да истерате тракторе и блокирате цео Београд, само сам хтео да поставим наградно питање - Коме ће те предати захтеве и од кога ћете тражити да их испуни?
а)
Од владе којој истиче мандат за двадесет дана?
Б) ВД Председника државе?
В) Неком од председничких кандидата или
Г) водећој политичкој партији из опозиције која ни у сред највећих предизборних лагања не помиње начин и висину субвенционисања (читај ни од њих нема ни мога...)

Све ми ово мирише на јефтину предизборну пропаганду, јер се неко поиграва са незадовољством народа, а са друге стране неко прихвата ту игру без иоле размишљања и коришћења интелигенције...

.... i kraj divana!
 
Све ми ово мирише на јефтину предизборну пропаганду, јер се неко поиграва са незадовољством народа, а са друге стране неко прихвата ту игру без иоле размишљања и коришћења интелигенције...

Hm.........
 
dragane prati tekst,i daj predloge,a ne samo izaci lili ne izaci.Svima bi dobro doslo 14000 ali moramo da pazimo da nam se to ne obije o glavu

nemoj ti da lupas glavu za predloge, ima pametnih ljudi koji su zaduzeni za to, tvoje je da ispratis ili ne, tvoja stvar...mnogo lupetas a malo pametnog...

da se ja pitam pod br.1 ministar da se smeni i da se dovede neko iz struke, jos kad bi bila nestranacka licnost, to bi bilo idealno...
 
Dace buljavi ostavku i povuce se ove sramne uredbe , uradice se posle izbora rebalans budzeta i doneti agrarna politika kakva dolikuje nama PAORIMA !!

I molim da se ne natezemo , sta ce biti videce se . Individualno sto ovako pisemo nevodi nicemu i nista nece promeniti 25-og
 
Nazad
Vrh