Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
sinoc dogovoreno da ce protesta biti svi pretstavnici asocijacija poljoprivrednika iz vojvodine podrzani i od strane istih iz SRBIJE (MLADENOVAC .OBRENOVAC , ARANDJELOVAC....)
 
tu flajku sam i ja kritikovao ali je u pojedinim trenucima nuzno zlo ume da deluje kao pojacivac morala ali do sad se dobro kontrolisala ali je prisutna
 
Jel izasao neko pred novinare , da saopsti zakljucke sastanka od subote .. ili je sastanak bio samo probni balon ?
 
VAZNO VAZNO VAZNO: SUTRA U 19h NA RIMSKIM SANCEVIMA SASTANAK SVIH NEZADOVOLJNIH PAORA POZVAN I MINISTAR. DOGOVOR U VEZI PROTESTA GLAVNA TEMA!!!

ovo je CAFEZ poslao sa vecerasnjeg sastanka na kome je jos uvek.... vasa DRAGA cafezica :D :D :D
 
Retko se ovde javljam, sem kada izrazavam moju punu podrsku vasim zahtevima upucenim Vladi. Ovoga puta samo zelim da Vam skrenem paznju, da ukoliko ponovo dodje do blokada puteva moguce je da Vam se pridruze i drugi nezadovoljni slojevi stanovnistva i da sve to preraste u jedne jako velike proteste koji mogu izazvati kolaps cele zemlje. Ne pisem ovo da bih Vas zaplasio, nego su to samo realne cinjenice. Nezadovoljstvo gradjanstva je jako veliko i sve to moze da preraste u jedan veliki nekontrolisani bunt naroda protiv trenutne vlasti.
 
O tome neka brinu ove bitange na celu sa Petrovicem i onim sto ga samo jos telad voli. A paori moraju biti slozni k' o jedan isto kao u Hrvatskoj. Oni su primer kako jedna drzava treba da izgleda. Uostalom, otkud bunt kada Mr. Tele govori kako nam je super, zar ne bi to bilo iznenadjenje? Uostalom prijatelju stariji, mi mladi imamo slabiji prag tolerancije na sra.. iz kabineta ministra. Ova zemlja napokon mora nauciti da za politicare nema popravnog i da nema sutra vec danas.
 
Retko se ovde javljam, sem kada izrazavam moju punu podrsku vasim zahtevima upucenim Vladi. Ovoga puta samo zelim da Vam skrenem paznju, da ukoliko ponovo dodje do blokada puteva moguce je da Vam se pridruze i drugi nezadovoljni slojevi stanovnistva i da sve to preraste u jedne jako velike proteste koji mogu izazvati kolaps cele zemlje. Ne pisem ovo da bih Vas zaplasio, nego su to samo realne cinjenice. Nezadovoljstvo gradjanstva je jako veliko i sve to moze da preraste u jedan veliki nekontrolisani bunt naroda protiv trenutne vlasti.
S obzirom na blizinu izbora vlast sigurno nece dozvoliti da dodje do opsteg kolapsa,te je ispunjenje svih zahteva veoma realno i ubedjen sam da ce se svi zahtevi poljoprivrednika bezuslovno prihvatiti.SAD ili NIKAD.:ppozdrav:
 
Cujem bilo nategnuto veceras pobunili se posteni seljaci protiv tajfuncica koji se busaju i predstavljaju kao posteni poljoprivredni proizvodjaci. :osmeh:
 
Vidim bilo je pronadjenih u mojim recima.
Juce nisam bio jer mi je bio rodjendan,ali su 2 druga direktno posle sastanka dosla kod mene u goste i preneli utiske.Kako i sami kazu ako budu u formi kao proslogodisnja blokada nece izaci iako su lane izasli,jedan je uspeo medju prvima da se probije do izvrsnog veca ali polako narod otvara oci.
Imaju najvise reci za doktora Grujica ili Gruju ne znam sad tacno,od nedelje i ja idem na sastanak. :osmeh:
 
Zar treba da kazem da je Gruji obecano i namesteno da uzme u zakup 80Ha po smesnoj ceni drzavnog zemljsita , da bi minirao sastanak ? Ko nije upucen neka ne prica svasta .
 
Zakljucak je taj ... da ce se na sastanku 23.04 u 19h na istom mestu glasati o zahtevu pravnih lica da li ce se uvrstati medju zahteve o subvencionisanju po Ha . 25.04 u 10h odpocinje blokada saobracajnica svako u svojoj opstini ( vitalne puteve , magistrale , mostove ) . 23.04 u 19h znace se tacno broj traktora u Srbiji koji ce odpoceti protest !
Isto tako 24 opstine iz uze Srbije se prikljucije protestu
 
  • Like
Reagovanja: raf
Nazad
Vrh