Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Zakljucak je taj ... da ce se na sastanku 23.04 u 19h na istom mestu glasati o zahtevu pravnih lica da li ce se uvrstati medju zahteve o subvencionisanju po Ha . 25.04 u 10h odpocinje blokada saobracajnica svako u svojoj opstini ( vitalne puteve , magistrale , mostove ) . 23.04 u 19h znace se tacno broj traktora u Srbiji koji ce odpoceti protest !
Isto tako 24 opstine iz uze Srbije se prikljucije protestu
Kakve crne blokade,nego pravac bg da se probijaju blokade inace mnogi nece izaci..Koga da blokiram mamu i tatu,sestru koja radi kod privatnika koja ako ne dodje ima ko ce doci umesto nje.ITD necemo da zajebavamo sopstveni narod vec idemo pravac pred kabinet to da blokiramo.
 
Kakve crne blokade,nego pravac bg da se probijaju blokade inace mnogi nece izaci..Koga da blokiram mamu i tatu,sestru koja radi kod privatnika koja ako ne dodje ima ko ce doci umesto nje.ITD necemo da zajebavamo sopstveni narod vec idemo pravac pred kabinet to da blokiramo.
postao si jak ovde na forumu:osmeh:
 
Puno ljudi nema spremne traktore da krenu za bg a i ko ima stoke nemoze da ostavi gazdinstvo dok se protest nezavrsi..
 
znaci ako nemas spreman traktor ti blokiras ulicu ako je malo spremniji blokras glavni put ...TO NIJE IZGOVOR kako kad treba traktor da ti ore ceo dan,ako je tad spreman spreman ce biti i za 25
 
U lokalu i baba moja moze da blokira nije to poenta.A KOGA planiras u lokalu da blokiras ???Suseda,komsiju iy drugog sela,putnika namernika...Ne tako nego svi za BEOGRAD
 
Trebalo bi organizovati i kotlicijadu,rakijadu i ispijanje piva kao i nadvlacenje traktora da se vidi ko je veci baja ako blokade postanu lokalnog karaktera da svako blokira svoj sor.
 
@slobapatrola,
ukoliko niste zainteresovani da učestvujete u protestima, molim Vas da prestanete komentarisati iste.
Ako ste nezadovoljni i želite da iskažete svoje nezadovoljstvo, savetujem Vam da odete na sastanak u NS i tamo iznesete svoje stavove.
Na kraju biće onako kako odluči većina pošto nema vremena za ispunjavanje želja svih pojedinaca.

Pozdrav :ppozdrav:
 
Trebalo bi organizovati i kotlicijadu,rakijadu i ispijanje piva kao i nadvlacenje traktora da se vidi ko je veci baja ako blokade postanu lokalnog karaktera da svako blokira svoj sor.
Rekao sam davno da je to pocelo da mi lici na vid zabave kad se poseje jer nema sta da se radi,i da malo zajebavamo druge a ako dobijemo dobijemo ako ne nista..Ljudi tim blokiranjem sela raskrsnica navucicemo gnev,svi znaju da ratari solidno zive vec par godina cene su extra...Ovi koji su uzeli kredite nek sami o tome misle,njih u solidno ne ubrajam...
Ali sve gubi smisao i svi iy moje okoline nece da blokiraju na taj nacin tako da od toga unapred nema nista.Da se pogresno ne razumemo,ja jesam za proteste i na zadnjima sam bio ali vise NE na takav nacin.Da me psuju ljudi koji svakodnevno idu negde NE
 
Tako je slobo.
Juce ili danas ne secam se tacno...nagovara me drug na faxu da izadjem na proteste reko zasto ??
Kaze pa blokirate selo,imate klopu i pice,kod kuce ste skoro nista ne gubite a mozemo da dobijemo pa ako daju daju....
 
Northy ti uzmi bar neku žensku blokiraj,mislim prilaze,ulaze,izlaze itd :haha:


Pripadnice lepšeg pola da 'prostite na šali
 
Poslednja izmena:
A da li stvarno mislite da bi nas pustili u bg?Pa nemojte biti mali,dogodilo bi se isto sto i prosle godine,jurili bi nas preko njiva i atarskih puteva al u bg nas nece pustiti,dobro se secam kako je bilo prosle godine...
 
A da li stvarno mislite da bi nas pustili u bg?Pa nemojte biti mali,dogodilo bi se isto sto i prosle godine,jurili bi nas preko njiva i atarskih puteva al u bg nas nece pustiti,dobro se secam kako je bilo prosle godine...

A kako ću ja otići kod ovaca.Da napišem na čelo: Vojvođanin i Poljoinfo, pa da se nadam da će neko na blokadi da me prepozna i pusti ili da mi ovce pocrkaju od gladi, dok ne prođu blokade?
 
nema ni ovce da jedu dok traju blokade,mogu samo pivo da piju ako ima blokatori daju,pa kad se napiju pnda sa ovcama kolce da se igra...
 
Nazad
Vrh