Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Srecom pa ne idem na onaj fax u Sapcu kao sto si ti zavrsio,al ako okinem ovde idem tamo da zavrsim kao i mnogi drugi.
De ne pricaj mi o njivi i sl molim te,zadnjih 6-7 vikenda idem kuci radim ko crnac sa caletom,remontujem stare masine jer ne mogu da kupim nove kao ti,al i ne kukam kao ti i ne ocekujem da mi drzava daje novce i vraca moje dugove kao neki.
 
Srecom pa ne idem na onaj fax u Sapcu kao sto si ti zavrsio,al ako okinem ovde idem tamo da zavrsim kao i mnogi drugi.
De ne pricaj mi o njivi i sl molim te,zadnjih 6-7 vikenda idem kuci radim ko crnac sa caletom,remontujem stare masine jer ne mogu da kupim nove kao ti,al i ne kukam kao ti i ne ocekujem da mi drzava daje novce i vraca moje dugove kao neki.
Sad 25.4 ako ponovo dodje do protesta severna armija treba da dejstuje po bokovima-ti ćeš biti faktor iznenedjenja.Pa barem jedared da i ti daš neki svoj doprinos a ne samo da kukaš-od desetina protesta do sad ti nijedared da izraziš neku podršku,te moraš da upišeš faks,te cena pšenice ti dobra,te sve ti potaman.Mada pored četiri a sada trenutno tri plate u kući možda se i ja nebih bunio i nosio bih telefon od par stotina evra:haha:
Ja ću tebe lično da predložim za vođu protesta ako ponovo bude
 
Za psenicu sam imao volju,ali nisam mogao jer sam tad MORAO da idem na upis faxa,lane sam hteo isao sam da podrzim ovde u NS-u i na Ceneju,al kad sam dosao kuci i video idejne vodje ni u ludilu ne bih podrzao.
Ako ove godine bude pravih poljoprivrednika-ljudi seljaka-domacina iz sela vise nego kojekakvih drkukurce**ca iz sela i drugih sela racunaj na mene u prvim redovima.
P.S. Inace nosim 2 telefona.
 
kad sam video idejne vodje ni u ludilu ne bih podrzao.
Ako ove godine bude pravih poljoprivrednika-ljudi seljaka-domacina iz sela vise nego kojekakvih drkukurce**ca iz sela i drugih sela racunaj na mene u prvim redovima

Upravo iz tih razloga ja nisam ove godine učestvovao u pobuni. Niko od pravih paora iz mog kraja nije ove godine učestvovalo, a svi smo bili prošle godine. Zna se ko su ti koji se uvek prvi bune, a uspeli su i ove godine da zavrbuju ipak dosta ljudi koji ni po kom kriterijumu nisu njihovo društvo.
Ja sam pre bio nešto ljut na tebe, znaš zašto, ali sad u poslednje vreme sam pročitao dosta tvojih postova sa kojima se u velikoj meri slažem.
 
Upravo iz tih razloga ja nisam ove godine učestvovao u pobuni. Niko od pravih paora iz mog kraja nije ove godine učestvovalo, a svi smo bili prošle godine. Zna se ko su ti koji se uvek prvi bune, a uspeli su i ove godine da zavrbuju ipak dosta ljudi koji ni po kom kriterijumu nisu njihovo društvo.
Ja sam pre bio nešto ljut na tebe, znaš zašto, ali sad u poslednje vreme sam pročitao dosta tvojih postova sa kojima se u velikoj meri slažem.

Komšo.isti su organizatori bili prošle godine i sad,samo što su neki što ti kažeš pravi paori bili izmanipulisani pa su izašli a ove godine ne.Sva ova dešavanja su u saradnji sa vladom i ti isti organizatori će izvući korist a ostali

NA,ljude boli istina kada im se predoči.Iato tako sam i ja napadan ali polako vide da sam ja u mnogim stvarima bio u pravu.Hoćeš li mi vratiti moje staro korisničko ime jer su me mnogi uveliko prešišali sa kuknjavom pa meni više ne priliči.
Što se arende tiče,što ljudi toliko plaćate-ili imate računicu ili samo platite da ne bi drugi uzeo.
 
Što se arende tiče,što ljudi toliko plaćate-ili imate računicu ili samo platite da ne bi drugi uzeo.

Upravo zato - da ne bi drugi uzeo. To je ono što ja kao papagaj ponavljam: Nije mu dosta što on ima, nego treba i ti da nemaš. To je obrazac ponašanja preslikan od nekih domaćih životinja. Jednoj kozi nije dovoljno što se ona napila vode nego treba i druge koze da budu žedne da bi njoj duša bila na mestu. Zato ona čim se napije vode, brže-bolje se okrene i popiša se u kantu odakle je pila.

Ma, to oni u stvari stavljaju šapu na to da bi to jednog dana kupili za večito.
 
Opet pocela prozivanja i lupetanja, zar covek ako misli da mu je ovako bolje nema pravo da podrzi to? Ili mora da ima misljenje kao ja, ako mora to nije dobro vracamo se unazad.
Ako je gazda glup nije radnik koji zivi od rada kod glupog gazde i radi kako treba, uz to i trazi novog pametnijeg gazdu koji ce vise da plati. mozda je vreme da promenimo gazdu dolaze nam izbori samo treba da vidimo ko sta nudi nama poljoprivrednicima,To sto se pred izbore valjaju sa svinjama muzu sta stignu i lupaju gluposti o pomoci , a da vidimo sta smo dobili realno samo obecanja, zar premijer nerece Bice kao prosle godine kad ono kao kad su nas zavrnuli isti scenario, ipak sreca secamo se kako smo prosli tih godina i zbog cega je to izbaceno?
 
Ove godine nema subvencija ima samo nafte regresirane citajte malo uredbe placenje po premiji ide tek iz budzeta 2013,ali vidim da vam odgovara po premiji citajuci prethodne tekstove u zadnjih par dana
 
Ove godine nema subvencija ima samo nafte regresirane citajte malo uredbe placenje po premiji ide tek iz budzeta 2013,ali vidim da vam odgovara po premiji citajuci prethodne tekstove u zadnjih par dana

Ma sebi teraju inat , a nisu ni svesni ... pusti :)

@Mislim da ide ovo uveliko u :off_topic: , drzite se teme ... sacekajmo bar da prodje uskrs pa ce zivnuti ova tema . Postoji tema o subvencijama !
 
Ma kakav rad više, dosadilo narodu sve i rad i polje, kad i sa silom ne ide ništa sve stoi onda je stigla zadnja stanica bez perona.
 
Nesto ce se morati desiti jer dosli smo bukvalno do dna .Nas narod je izbezumljen i ocajan, a ovaj prividan mir je vrlo varljiv ljudi su bukvalno priterani uza zid, vlast je u teskoj zabludi ako misli da se na ovaj nacin moze doveka lagati pljackati i ubijati u pojam one koji jedini nesto rade i privredjuju.
 
Petrović neće odustati od uredbi.On nema alternativu.a zahteve sa protesta ne može isfinansirati.Šta reći.
Za kampanje ima para jer bez nje ne bi mogli živeti.Neka stranke sebe finansiraju kako znaju i umeju (od onoga što su do sada ukrali) a ne da ih država finansira.Na ovu konstataciju će mnogi reći,pa tako je svugde u svetu što je tačno ali ne i za državu koja je bankrotirala samo još niko da objavi taj podatak.
 
Upravo sam slusao ovog njegovog pulena i ne verujem koliko gluposti iznose...pa oni se samo bave cistom racunicom na papiru i teorijom iz EU...citiram"zemlja iz EU je imala prinosa toliko i toliko po ha kada mi to budemo postigli bicemo u rangu sa njima,napredovacemo,zato moramo uraditi to i to da bi to postigli"...tuc-muc i ostala sranja.a praxa u nasoj zemlji je pokazala i pokazuje totalno druge rezultate...mislim da je proslo pitanje oce li pristati ili ne na subvencije po ha....sad je bolje da se bavimo kako da izbegnemo neprijatne situacije na protestu?(mislim na policiju,kazne,blokade i ostale detalje)
 
To poređenje sa EU mi već ide na ganglije.Slažem se ja ali koliko godina se kod njih subvencioniše poljoprivrednik i sa kojom sumom a kako kod nas(to pitanje se ne postavlja).Teško ćemo mi izaći sa ovim pro EU orijentisanim na kraj a još veći problem što nam ta razmišljanja nameću svugde,ne samo u poljoprivredi.
Jedino rešenje je izgleda da glasamo za one koji nisu za EU inače za koju godinu ni leba nećemo imati.
Koliko ima sati-subota:haha:
 
To poređenje sa EU mi već ide na ganglije.Slažem se ja ali koliko godina se kod njih subvencioniše poljoprivrednik i sa kojom sumom a kako kod nas(to pitanje se ne postavlja).Teško ćemo mi izaći sa ovim pro EU orijentisanim na kraj a još veći problem što nam ta razmišljanja nameću svugde,ne samo u poljoprivredi.
Jedino rešenje je izgleda da glasamo za one koji nisu za EU inače za koju godinu ni leba nećemo imati.
Koliko ima sati-subota:haha:

bice svima nama na kraju kao u nazivu tvog nickname-a :sjasi:
 
Ako se ne desi promena vlasti, a sto ce se tesko desiti, mislim da cemo morati da odemo u kriminalne vode da bi opstali u poljoprivredi. Oni koji ostanu posteni ptopasce, to mi(nam) je sad valjda svima jasno. Sto vise mucki, prevara i sumljivih radnji a sve to pod okriljem parole "samo po zakonu".
Ovo sa subvencijama je cisto mazanje ociju i skretanje sa krucijalnih stvari koji NAS cekaju u narednim godinama. Pokusavaju da nam istrose energiju i nas bes i nezadovoljstvo kanalisu u smeru u kojem oni to zele. I dok se oni zadovoljno smeskaju u svojim koznim foteljama pazljivo razrazujuci strategiju i onako podsmehljivo i tajno ispod stola broje prve avanse iz HAGA mi se borimo sa necim skim se niko ne bori.
Ono nasta treba da obratimo paznju i usmerimo svu nasu energiju jeste ZABRANA PRODAJE ZAMLJE STRANCIMA.
Holandjanima, a i drugima je nasa zemlja obecana jos odavno, a sad su u zavrsnoj fazi kupoprodaje.
Ne znam da li ima spremnih i mocnih koji ce moci da daju za 1 Ha 20 i vise hiljada eura. Nema, naravno, da nema.
Onda kad nam uzmu zemlju bar necemo imati problem oko subvencija.
Dakle oci sirom otvorite i dobro razmislite kome cete dati glas.
 
Poslednja izmena:
Svaka cast paorpaor! Prodaja zemlje strancima je veliki problem! Vracamo se na pricu da smo mi usli u kapitalizam bez kapitala i da ne mozemo da se takmicimo sa njima koji su kapitalisti 500+ godina. Prosto nismo ravnopravni...
 
Nazad
Vrh