Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Samo vi čekajte 25 april.Još mnogima nije jasno da će od subvencija biti samo dizel.Ili se to radi po scenariju.Dotle mogu da izmisle zabranu javnog okupljanja iz kojekakvih razloga.

Budi siguran , kad ljudi poseju sve bice nas ihaj ;-)... Danas setva zavrsena :ppozdrav:

http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/nastavljena-blokada-dunava-kod-novog-sada_312540.html , 80 ljudi drzi ceo Dunav ;-) ... a p...e su oni koji ne izadju 25-og i cekaju drugi da se izbori za njih
 
Poslednja izmena:
Budi se poljoprivrednik ujutru i vidi žena mu još uvek u krevetu, spava.
Probudi je uspaničeno i pita: "ženo jes ti jutros pomuzla kravu il opet bio Tadić?":sta:
 
Samo vi čekajte 25 april.Još mnogima nije jasno da će od subvencija biti samo dizel.Ili se to radi po scenariju.Dotle mogu da izmisle zabranu javnog okupljanja iz kojekakvih razloga.

mogu brate da izmisle sata hoce ako ne izmisle kes mi odosmo na puteve 25 aprila i tad mozemo da sacekamo i novu vladu a mozemo da trazimo i smenu ministra on je narodni poslanik a ne samo tadicev
 
ja sad ozbiljno pricam ne salim se.Sta vi mislite o tome.Kao sto je vama kukuruz,repa i ostalo tako je meni kupus i luk..i sta cemo onda
 
samo neki prevoz ostavis sa one strane sta mozes drugo svi ce ti pomognu da preneses.

malo sale nemoj pogresno shvatiti ali mislim da je rano da ga kiselis.

treba zaustaviti sav priliv hrane iz sela za beograd pa da jedu muskatle da nauce da cene selo
 
ja cu prvi da mu pomognem da prenese robu rucno preko mosta i svi ti ljudi sto budu bili tamo neznam kako drugacije pomoci ako hoce ako ne mogo ja da sedim u ladovinu
 
ocu brate rodjeni ako dobijem 7 na loto sve ti kupim a ti to da iskipujes pred skupstinu.
a ako ne samo da se i ti pridruzis vecini

---------- Poruka napisana u 22:55 ---------- Prethodna poruka je at 22:52 ----------

e videli smo se ja i ti na proslim protestima ti si bio kolima ako se ne varam
neki su mogli da dodju i peske pa nisu neg su sedeli kuci u toplo a drugi su spavali po traktorima i ja u kolima na ulici
 
Svaka postaja gde će biti blokade, da ponese oraniju, pa da kuvamo slatkog kupusa do mile volje i delimo izgladnelom narodu.
Već za par dana bi se pojavili natpisi: "Sloba narodni dobročinitelj", "Slobu za predsednika"...:osmeh:
 
Nazad
Vrh