Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kako se stavlja stavlja video snimak imam neke snimke sa protesta?Izvinite za off topic
 

Otisao sam sa poznanikom na kraj kolone da snimim sve do mosta

@ Janko na youtube okaci snimak
 
A ja se baš pitao da li u Banatskom novom selu koji ima 3 puta više stanovnika od Ilandže,Novog Kozijaka,Dobrice i Lokava zajedno ima bar jedan pametan pa da kaže "ko ga je** ako njemu odgovara ovaka ja odoh na proteste".
Sramota da takvo selo nadomak Pančeva ignoriše proteste.
A pitajte člana srđan 7 koliko ima poljoprivrednika u Rarošu a neko je bio na protestima.
Za opštine Južnog Banata Vršac,Pančevo,Kovin,Bela crkva nemam reči isto kao i za Alibunar,Plandište(čast malobrojnim izuzecima).
Svaka čast Kovačici i Opovu.
Sefkerinac je smenjen u petak uvece,novi precednik poljoprivrednih proizvodjaca Banatskog Novog Sela je organizovao da se krene u subotu ujutro za BG tj da se pridruze ostalim kolegama iz drugih mesta.Ali posto je u subotu ujutro grupa paora usla u Beograd, nije bilo potrebe da novoseljani krecu iz BNS.Ali ako bude trebalo 25.4. ocekujte nas u velikom broju.ja nisam mogao da izadjem posto mi je istekla registracija na traktoru a nisam je obnovio ali sam se ponudio da pomognem nekako drugacije ako je to moguce.
 
Druže,moj traktor je bio jedini bez tablica (nije ni registrovan) tako da sada kad treba na proteste svi imaju neregistrovane traktore a kad pogledaš na putevima nema ni jedan bez tablica.
Kako je ime novog predsednika?
 
Ja sam cuo da je neki Plejaš,ja coveka licno ne poznajem a videcemo dal ce da se bolje pokaze od onoga.Jel istina da su svi ucesnici protesta legitimisni,ako jesi kako si ti uspeo da se vozas neregistrovan!?
 
Ma kakvo legitimisanje ,to je narodna milicija mi ih plaćamo:osmeh:
Bili su korektni,otišli smo u protesnu vožnju a na tim stvarima ne bi trebali da zloupotrebe i da kažnjavaju narod.
 
60 % tih pandura se bave poljoprivredom bar na nasem punktu su bili sve ljudi sa sela jagodina i okolina ok momci
sve mi mirise da cemo opet paliti traktore 25-og
 
Ja imam tablice ali je tehnicki istekao. Drugar nema cak ni saobracajnu, jer je sklopio traktor iz delova, u povratku ga zaustavili jer nije imao rotaciju (njegov propust). Kad ono, osim rotacije fali tu jos puno toga...tablice, saobracajna, tehnicki...
Ipak, pustili su ga uz usmenu opomenu, tako da, rizik jeste ici neregistrovan ali nije opravdanje!
 
novo selo, to je opet neki gladni anonimus, koji ce okrenuti ledja kad se najede, kao sefkerinac. zapamtite ovo pa ce mo se cuti kad se to desi ponovo...
svaka skola se placa, tako da treba biti oprezan, a sefkerinci j....e nanu naninu, za proneveru vernih obozavaoca...
 
Teajte ljudi krseve na ulice,gledam snimak covek kuka da mu jedan far kosta 150e,ljudi po gradovima rade ceo mesec za te pare i manje,sav je narod besan i gradjani kad ne mogu da mrdnu,a ni nama paorima ne cvetaju ruze.Lepo traktore pored puta parkirati da se saobracaj odvija normalno,a oklopnici nek stoje to im je i posao.
 
Ne treba terati ništa na ulice mislim da je ovaj datum za ultimatum idealan,kad lepo svi posejemo i poprskamo šta imamo, i ako se ne ispune uslovi ,SVI na ulice imaćemo vremena na pretek.
 
Teajte ljudi krseve na ulice,gledam snimak covek kuka da mu jedan far kosta 150e,ljudi po gradovima rade ceo mesec za te pare i manje,sav je narod besan i gradjani kad ne mogu da mrdnu,a ni nama paorima ne cvetaju ruze.Lepo traktore pored puta parkirati da se saobracaj odvija normalno,a oklopnici nek stoje to im je i posao.


Prošle godine su baš tako agitovali po selu da se teraju prosečni traktori na mostove. Ima smisla. Ajde sad imamo prilike do isteka ovog ultimatuuma da posejemo i da se sami sa sobom između udruženja dogovorima šta hoćemo i nastupimo složno i organizovano. Možete da pridobijete tako i nas kolebljivce i skeptike na svoju stranu umesto da se gložimo između sebe i dajemo političarima šansu više da nas opet sve prevedu žedne preko vode. Treba samo smisliti nešto što će biti u interesu svima, a da bude i realno, odnosno prihvatljivo i za ministarstvo.
 
Nazad
Vrh