Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Dorel tebi nije mesto u ovoj temi.U Calgary-ju duvaju drugačiji vetrovi.
 
Diklofen, ja sam napustio Srbiju zbog takvih i nije mi svejedno da gledam, imam i ja rodbinu koju muku muci sa vama!
Dusko, ne zajebavam ja nikoga samo ukazujem da su vas izigrali!
Ja da sam bio kuci bio bih na protestima a vas dvojica??
 
Dorel tvoje namere nisu dobre.
Ti da si borac ne bi pobegao iz ovog ludila kao što sam kažeš da jesi.Pošto nisi borac tebi mesto i nije među ovim ljudima na blokadama i u njivama.Prošle godine je moj traktor samnom u njemu bio prvi u koloni.Znači doslovce prvi iz Opštine Sečanj i lično sam ga vozio.Znači nisam gazda pa da šaljem radnike jer ih i nemam.Ove godine nisam uzeo učešće iz meni znanih razloga i tako će i ostati do daljeg.
 
Za blokadu jesam,ali da mi ne bude neki neobrazovani,zadrti i glupavi predstavnik vodja protesta i da se postuju i gradjani koji moraju i treba da prodju a ne da glume Vlast na putu kao da su oni Bogom dani,primer proslogodisnji protesti!Svi imaju prava na slobodno kretanje i najosnovnije stvari i ljudske potrebe treba postovati!Za 14 dana nekolicina tih istih poljoprivrednika iz Debeljace,Kovacice,Glogonja,Opova,Crepaje, odakle sam i ja krece u povrtsrske poslove i robu koju godinu dana ceka mora i da proda.Ako se radikalizuju protesti i blokade,roba nece moci ici kupcima i automatski sav ulog,trud,muka bicu zalud,ko je onda u steti?!Opet mi sitni,mali koji obradjujemo 10,15- hektara...Savetujem,ima jos 20-ak dana da se dobro organizuju protesti i blokade i da ljudima koji moraju da prodju u vremenskim rokovima bude dozvoljeno kretanje...Da ne govorim o deci,starima,hitnim slucajevima,itd!
 
I sad kao i prošle godine,pola prolaznika trudno,ostali sa bebama(makar plastičnim,i to je bio slučaj),pa uprkos alternativno ostavljenom letnjem putu prošle godine,koji je duži za 500m,po zaista lepom letnjem putu,pa šta više reći,niko nije bio primoran da čeka sat,pa kasnije tri sata,ko god je imao "hitan slučaj" imao je rešenje
 
Ako ne dude 100 puta bolja organizacija nego ova ništa od nas.Šteta što se ova energija i volja a i gorivo nisu bolje iskoristili.Kod nas lokalna organizacija odlična ali dlje mrak.UČenti posle razgovora u ministarstvu zovemo šta da radimo a on kaže nemam pojma.I mi(titel)sa 75 traktora krenemo nazad i srećemo kolonu iz Kanjiže.Šta mislita kako su to videli prolaznici.Ko slepci u magli.Inače saradnja sa policijom kod nas odlična samo se nismo izljubili na rastanku,i zakazali novu žurku kad prođe setva i bude toplije(loše išlo pivo na ladnoću)
Sve u svemu" kaka domaćica taka i kujna" kakav buljavi ministar takvi i protesti
 
e moji drugari kad smo vas zvali niko se ne odazva, pardon samo mali broj se odazvao a sada ocete blokade, ne valja vam nista itd itd... pa jebiga ne mozete jednim dupetom na dve stolice... uozbiljite se dajte predlog za blokade pa da se lepo to usvoji i da nas vidi bog a ne ovako dok neki came ostali sede kuci i mole boga da im padne s neba (sto bi reko cafez naravno meni svaki dan :D ) .... dogovor kucu gradi uozbiljite se i latite se dogovora jer samo tako mozete nesto postici :p ... CAFEZICA (ovo je za sada zadnja poruka od mene vratio vam se CAFEZ prepusteni ste njemu :p ) hihihh odoh pozzzz za sve.... oh da umalo da zaboravim svi koji nisu za ovu temu ne vidim sta rade ovde.... :D
 
Predlazem da zkljucate temu na 24 h kako bi se ohladile glave i sve dezinformacije pale u vodu.
Ima svakakvih informacija i svasta se prica i poljoprivrednicima se time "puni" glava.
Prihvatam na sebe da po otkljucavanju teme podnesem duzi referat o onome sto znam, a znam mnogo.
 
juzni banat mora smenuti sefkerinca, pa on neka vodi novoseljane gde hoce i udruzenja koja su prikljucena ovoj asocijaciji da poskidaju pijavice sa svojih ledja, jer moramo shvatiti da piju samo za sebe...
Nemogu da vam kazem dali je ova informacija 100% tacna, cuo sam da Sefkerinac od sinoc nije predsednik poljoprivrednih proizvodjaca Ban.Novog Sela....Smenjen je.
 
Nemogu da vam kazem dali je ova informacija 100% tacna, cuo sam da Sefkerinac od sinoc nije predsednik poljoprivrednih proizvodjaca Ban.Novog Sela....Smenjen je.
tako se prica a i ko ga sisa polako postaje prica za sebe jako malo ljudi se vise obazire na njegove izjave i postupke svi su ga provalili sta radi i cime se bavi.
ljudi netreba vise gubiti vreme i energiju na njega imamo drugih pametnijih stvari ako zajebu 25-og aprila treba se organizovati za dalje akcije. Mi iz EURO BANATA smo spremni da nastavimo de smo stali danas tj juce tako da sada unapred znate vreme i mesto (ali cu vas potsetiti opet) u koliko ne ostvare svoje obaveze (nas zahtev) budimo slozni 25-og aprila i izadjimo opet u sto vecem broju... (necete imati prilike za izgovore tada) CAFEZ

---------- Poruka napisana u 00:15 ---------- Prethodna poruka je at 00:14 ----------

cafez promeni lozinku i nemoj vise nikome govoriti, ubi nas...

''ja sam momak iriski postivam kad dama piski''
E DA TAKO I PAMTITE SIFRE I I LOZINKE MI ZENE VAM NE BI NI TREBALE :p
uzgred ko vam kriv kad pisete ko muve bez glave :D :D :D
CAFEZICA
 
Nista meni ovo nije jasno... Ministarstvo poljoprivrede jasno kaze da nema nameru da menja odluku subvencionisanja, a mi im dajemo rok da to urade, i to celih 25 dana??? A sta se to ceka, ako oni imaju jasan cvrst stav??

Pa znas kako - SVOJ CVRST AROGANTNI STAV CE DA MENJAJU ILI CE BITI IZBORI PRE IZBORA. STO DA NE? KAD MOZE BORIS DA 3 NEDELJE PRE IZBORA RASPISE PREDSEDNICKE IZBORE PREJEBAVSI 7 MILIONA GRADJANA, ONDA 10000 TRAKTORA MOZE DA PREJEBE I NJEGA I NJEGOVOG LIZODUP.. MINISTRA!

---------- Poruka napisana u 00:30 ---------- Prethodna poruka je at 00:22 ----------

Za blokadu jesam,ali da mi ne bude neki neobrazovani,zadrti i glupavi predstavnik vodja protesta i da se postuju i gradjani koji moraju i treba da prodju a ne da glume Vlast na putu kao da su oni Bogom dani,primer proslogodisnji protesti!Svi imaju prava na slobodno kretanje i najosnovnije stvari i ljudske potrebe treba postovati!Za 14 dana nekolicina tih istih poljoprivrednika iz Debeljace,Kovacice,Glogonja,Opova,Crepaje, odakle sam i ja krece u povrtsrske poslove i robu koju godinu dana ceka mora i da proda.Ako se radikalizuju protesti i blokade,roba nece moci ici kupcima i automatski sav ulog,trud,muka bicu zalud,ko je onda u steti?!Opet mi sitni,mali koji obradjujemo 10,15- hektara...Savetujem,ima jos 20-ak dana da se dobro organizuju protesti i blokade i da ljudima koji moraju da prodju u vremenskim rokovima bude dozvoljeno kretanje...Da ne govorim o deci,starima,hitnim slucajevima,itd!

Da, samo ko ce da pomera preprecena policijska kola i motore. Hoce li panduri propustati navedene kategorije? Ja sam prosle godine izlazio iz NS preko Siriga i vodio sam trudnu zenu na kontrolu. Na nadvoznjaku baja preprecio policijski motor i ko god prilazi samo salje nazad. Toliko o POLICIJSKOJ BLOKADI PUTEVA U VOJVODINI. Isao sam preko E-75 skoro do Subotice da se iskljucim.... Jeb... mi sve, ako ne kupim jednu kameru za 200 evrona i pocnem da snimam kretene, posto televizije ne znaju gde su blokade...
 
Objasnio sam u temi subvencije,ali ponoviću,kad su izašle uredbe,samo sam letimice pročitao u žurbi,tek sam sutradan pažljivo,pa sam zapeo kod tačke 3.,meni lično je to diskriminacija jer bi po tome vidno te pare dobili prerađivači,a oni nama da "rasporede" to me je prelomilo
Pa ne bi ja rekao da je to bas tako kako ti kazes. Dobro se secam da si nas sve davio vise od mesec dana kako tebi odgovara subv. po kg. i ne samo to nego si hteo i da ubedjujes sve u cistu pljacku i glupost koju ministarstvo poljoprivrede nam priredjuje.
Nesto sasvim drugo je kod tebe presudilo ovih dana da i ti ucestvujes na proteste. Al nije bitno. Od kad je svet bilo je i onakvih i takvih.
 
Iz dosadasnje prakse,uvek je tako i bilo,svaki taj nazovi "vodja"nekog protesta uvek avanzuje posle protesta.Ili dobije neka bespovratna sredstva,ili neku masinu(kombajn,neki jak traktor,ili tako nesto,ne mislim na frezu)ili pridje nekoj stranci pa ga ona uhlebi a obican,sitan seljak,posluzi kao dobro,kvalitetno"topovsko meso",ali kratkih rukava.Oni se kao dogovore nesto,sto je u interesu svih,ono ispadne da je samo u licnom interesu koje kakvih gulanfera.
 
Nazad
Vrh