Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Podrska sa istoka Srbije!Nemojte se obazirati na zlurade komentare kod pojedinih online novina.Ovde se vodi pravi mali prljavi internet rat.Koje kajle podmecu ,pocevsi od izvratanja cinjenica da u stavri policija blokira do stavljanja novih traktora u prvi plan ( vidi sigurno vredi 50 000 EUR!) .Pa da valjda se desetine hektara oru sa IMT 535.Koje jeftine cake.Dizu mi pritisak.Niko ne pita odakle ce ljudi da plate ratu za kredit za to cudo od traktora kod ovake politike.Imam starhoviti "deja vu" iz 1993.Samo neki nikako da kapiraju da seljaci pored motike odavno i tastaturu koriste.Istrajte .Ovaj deo Srbije je poljoprivredno mrtav.Funkcionise na bazi donacija od rodaka gastarbajtera.Dokle ne znam ,a tako je u 90% slucajeva.Nek masovni protesti su ravni cudu.Samo da znate da smo uz vas.
 
Mediji ce morati objaviti pravu sliku pre ili kasnije samo ne treba dici ruke vec jos vise blokirati, jer ne mogu vecno cutati o tome da je drzava paralisana to je sada cisto psiholoski ko duze izdrzi
svi smo besni ,mediji sire propagandu - neistinu ali mi trebamo izdrzati i istrajati u svojim zahtevima a mislim i da hocemo cela vojvodina je na protestima a i srbija se pridruzuje
 
Gde nadjose ovog Bodrozica iz Alibunara:haha:Kladim se da covek ne zna da li se prvo ore ili drlja
 
Mediji ce morati objaviti pravu sliku pre ili kasnije samo ne treba dici ruke vec jos vise blokirati, jer ne mogu vecno cutati o tome da je drzava paralisana to je sada cisto psiholoski ko duze izdrzi
Ajde neka neko na ovom forumu napravi novu temu, gde cemo moci da kordinisemo i da se dogovaramo kako da delujemo protiv medija koji lazno izvestavaju bar na internetu. Mi koji nismo na protestima bar toliko mozemo da ucinimo !
 
Treba napraviti temu o onima koji nisu na protestima a čekaju da poberu rezultate protesta i busaju se u prsa kako su bili za proteste - "samo nije hteo traktor da im upali"
 
Podrska sa istoka Srbije!Nemojte se obazirati na zlurade komentare kod pojedinih online novina.Ovde se vodi pravi mali prljavi internet rat.Koje kajle podmecu ,pocevsi od izvratanja cinjenica da u stavri policija blokira do stavljanja novih traktora u prvi plan ( vidi sigurno vredi 50 000 EUR!) .Pa da valjda se desetine hektara oru sa IMT 535.Koje jeftine cake.Dizu mi pritisak.Niko ne pita odakle ce ljudi da plate ratu za kredit za to cudo od traktora kod ovake politike.Imam starhoviti "deja vu" iz 1993.Samo neki nikako da kapiraju da seljaci pored motike odavno i tastaturu koriste.Istrajte .Ovaj deo Srbije je poljoprivredno mrtav.Funkcionise na bazi donacija od rodaka gastarbajtera.Dokle ne znam ,a tako je u 90% slucajeva.Nek masovni protesti su ravni cudu.Samo da znate da smo uz vas.

Naravno brate, pa tako ce oni sve nas da sje...u. Ko misli da moze sa 539 da radi 100ha zemlje ili je Boris Tadic, ili Dusan Petrovic ili budala. A sta cemo ako se desi susa - kako cemo onda da dobijemo subvencije? Da trazimo od milostivog boga? Jednostavano ovo je plan DSa da sa istim parama dobije fiktivno vise pogotovo sad pred izbore. Samo sto sa druge strane ekrana vise ne sede volovi vec ljudi kojima je svega dosta!
 
Ljudi ne odustajte, licno mislim da je ovo sa 50?!!! traktora cisto navlakusa, toboz i paori mogu da protestuju u centru beograda ( a to sto ostalih par hiljada ne moze ko ih je...). Ili nacin da se protest razvodni i ublazi prvi udar. Sada ce verovatno da sledi kanonada laznih informacija kako razocarani paori napustaju POLICIJSKE BLOKADE ili kako je vecina razocarana u ishod protesta.
Jednostavano, recept je kao i prosle godine JEDINSTVO I SOLIDARNOST. JEDINSTVO PAORA I SOLIDARNOST GRADJANA VOJVODINE !
 
Sada na radiju isla izjava ministra Dacica da svako moze da dodje u BG ali ne sa traktorima. Ako dodje 1000 traktora u BG saobracaj ne moze normalno funkcionisati.
 
Ne da nece da upali nego necu da idem! zbog govana od ljudi,koji su u strankama,od kojih covek ne moze da uzme 10ak ha u zakup drzavne zemlje!Ima tu jos dosta materijala jbt pa jel neko spominje cenu mleka ,mesa,ostalih proizvoda samo subvencije i nnista vise ih ne zanima,ovih godina su se bogatili da to nije normalno,zaduzivali se kreditima i silnim zakupima sad im djavo kriv pa u ovoj drzavi nista nije sigurno a ne sigurnost na nekoliko god od strane drzave.I nemoj da tupite i dajete takve izjave!Podrzavam jednu stvar a to je da imaju jednaka prava i onaj iz sela STUBAL,VITANOVAC I TEMERIN CURUG NPR.
 
Tri traktora stigla u BG ,parkirani su kod pošte.Izvor PRVA TV.Ista TV objavila da je nekoliko traktora ušlo u NS.
 
KOJI SU TO MANIPULATORI - RACUNAJU 14000 DIN. X PROSEK PRINOSA OD 6.8t PO HA! A STA AKO TI PROSEK BUDE 3.5t NA PRIMER ZBOG SUSE? ILI PODZEMNIH VODA? ILI LEDA? ILI STETOCINA? SVE MI SE CINI DA DUSAN PETROVIC IGRA ZA KRUPNIJE IGRACE KAO STO SU BANKE (KREDITI) I OSIGRAVAJUCE KUCE!
 
Dokle god na barikadi ne vidim IMT 533 ne verujem da je ovo ispravna blokada i da nije politicka manipulacija. A sto se tice ovih feudalista sa Clasovima, Case, JD, MF, koji su 2012 godiste sve bi to voleo da policija pohapsi preko noci a traktore zapleni! A da budu pusteni uz kaznu za krsenje javnog reda i mira,a da im se traktori i masine vrate tek kada donesu uplatnice da su platili porez ! Toliko od mene! Pozdrav za sve postene ljude na ovom forumu koji rade obradjuju zemlju i zive od svog rada !!!
 
Evo u Novi Sad je stiglo desetak traktora ispred izvrsnog veca vojvodine gde su i prosle godine bili.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam video nijedan traktor mlađi od 10godina,neračunajući ruseve

A danas na putu do Šapca,nigde nikog

A što se slike tiče,njihova auta su iza traktora,a naši plavi su baš fruštukovali
 
Nazad
Vrh