Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kolega misli da nisi razumeo dobro stavio je to pod navodnike,tako misle Beoogradjani za nas a ne clan @selo
 
zut nisam a znam dosta.a ovo sto sam napisao je komentar nekog idiota, a ima ih takvih na kile(mislim na komentare) koji si upereni protiv nas postenih poljoprivrednika.razocaran sam i besan na takve komentare i samo sam hteo da podelim jedan sa vama a ne da me pogresno shvatite.ovome treba stati na put!nemogu nas tako omalovazavati!za razliku od njih posteno radimo,izmirujemo svoje obaveze i doprinosimo ovom drustvu i drzavi!ne stojimo pred postama u redu za socijalnu pomoc!

http://youtu.be/9TyyzYWgeuU
 
Ajmo ljudi nemojte posustati.
Iz udruženja poljoprivrednika opštine Stara Pazova na protestnu vožnju izašao veliki broj traktora.
Policija je zaustavila kolonu traktora na prilazu Novoj Pazovi.

Intervju lokalnoj televiziji, koji nisu deo medijskog mraka u Srbiji:
fotografija0097.jpg


Zaustavljeni traktori na putu. Obratite pažnju na natpis na bilbordu.
fotografija0098.jpg
 
ljudi sad sam gledao na b 92 koju propagandu prosipaju sramota lazu cim zinu kazu mala grupa nezadovoljni paora kazu gde su ostali - na sta su sve spremni a i mi smo spremni nikad nismo bili slozniji i spremniji ,dolaze poljeprivrednici svakih sekundi u sve vecem broju
 
Ne znam, mozda sam pogresno razumela doticnog gospodina iz privredne komore na b92 ali da li taj covek poziva na linc poljoprivrednika? Nazvao vas/nas je lazovima kad je bilo reci o subvencijama, samo je zaboravio da kaze da smo u januaru 2012. pare dobili za 2011-tu godinu i rekao je da gradjani koji placaju porez imaju to u vidu. Stvarno se trudim ne gledati vesti a na netu se maksimalno trudim braniti i objasnjavati zbog cega je krenula ova protestna voznja dok je Cici na "barikadama" juce u Pancevu a trenutno na jermenovackom mostu sa ostalim seljanima, ali nazalost imam osecaj da sve ovo nije dovoljno :( Ne znam, nisam upucena, ima li neka nevladina organizacija koja je dovoljno glasna i mocna da izdejstvuje vise od 1 minuta na televiziji i ostalim medijima da objasni cak i nacrta ako treba o cemu je ovde rec i da li stvarno treba ostali gradjani da "trpe" ove blokade a zvanicnici uperuju prste u nas/vas kao krivce. Zar smo zaista toliko drugorazredni?
Izvinjavam se zbog offtopic-a, guram nos u vasa posla i sto pisem sa naloga svog supruga ali sam malo jako besna i pomalo ocajna. S postovanjem, Moricka
 
svi smo besni ,mediji sire propagandu - neistinu ali mi trebamo izdrzati i istrajati u svojim zahtevima a mislim i da hocemo cela vojvodina je na protestima a i srbija se pridruzuje
 
PUNA PODRSKA PROTESTIMA IZDRZITE LJUDI,ovde na jugu srbije je totalni medijski mrak,o organizacije protesta da i ne pricam,ja sam u mom selu nagovarao nekoliko krupnijih poljoprivrednika da odemo traktorima do opstine da pruzimo makar kakvu takvu podrsku,ali mrka kapa niko nece kaze sta cemo mi to da promenimo,je...ti srbina.Gledam neke izjave malih proizvodjaca koji hvale uredbe po kg,kazu da im vise odgovaraju,pa kome bre odgovaraju kod nas svi koriste za ishranu svoje stoke, a i one viskove prodaju po pijaci,a maksimalni prinosi psenice po ha su od 3-4 tone a kukuruza od 5-8,i objasnite mi kako moze vise ovo nekom da odovara,dusa me boli doso bi makar kolima do vas na blokade samo da nadjem nekog.
 
Samo mi nije jasno zašto neka "velika" televizija ne prikaže ove snimke da se vidi ko je blokirao put?


A šta reći za ovog?

 
Video sam... Neverovatno! Pazi komentare po sajtovima, 50 evra po toni psenice jesu oni normalni? :haha:Kad vec lazu neka nadju neke bolje lazove.
 
Nazad
Vrh