Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
banecurug@"I ministar jede hleb i meso koje mi proizvedemo. Valjda bi trebao biti bar malo zahvalan."
ali izgleda da više jede g..na nego meso zato nije zahvalan
 
Picture236.jpg
[/IMG]

Mi smo na punktu kod Kovilja na položaju,na smenu
 
pozdrav svima sa tamis blokade u pancevu... pozivaju se svi poljoprivrednici da izadju jer ovako kako je
trenutno malo se moze izvuci.... dajte pomozite ni mi nismo od celika... treba nam vasa pomoc... ajmo odazovite se...

kolega,nisam u prilici da izadjem sa traktorom na ulicu ali ako zatreba bilo kakva pomoc,zivim blizu mosta tako da javi slobodna....smena neka,nesto...klopa,pice bilo sta tu sam da pomognem sta god...pozzzzzz :bravo: :ppozdrav:
 
Picture236.jpg
[/IMG]

Mi smo na punktu kod Kovilja na položaju,na smenu

Bracala, ajd molim te iduci put snimajte pravi razlog i one koji zaista blokiraju puteve, odnosno MUP SRBIJE, nindza - kornjace sa stitovima i maricama. Ponavljam, protest je trebao da bude defile traktora ispred vlade, a nikome od ovih ljudi ni na kraj pameti nije da blokira saobracaj i sve nas. Protiv ovih lopova ce morati da se bori ne samo recima, vec slikama i video zapisima. Svaki razgovor sa policijom treba snimati kako ne bi bilo da su paori nasilnici nasrnuli na uniformisana lica. Posto rezimske TV stanice (RTS, B92) ne zanima stanje na mestima gde MUP Srbije blokira puteve po Vojvodini, treba zvati lokalne TV stanice i novine da zabeleze zbivanja i izjave paora. SAMO JEDINSTVENO I DO KRAJA!
 
kolega,nisam u prilici da izadjem sa traktorom na ulicu ali ako zatreba bilo kakva pomoc,zivim blizu mosta tako da javi slobodna....smena neka,nesto...klopa,pice bilo sta tu sam da pomognem sta god...pozzzzzz :bravo: :ppozdrav:
)Isto vazi i za mene,ako treba neko za 3 smenu ili neku drugu smenu tu sam....ali ja stvarno ne mogu da izadjem sa traktorom.
 
ma sefkerinac nema pojma !!!!! uzmi neka nam psenica rodi 7000 kg po hektaru sto i nije mali rod s obzirom da je prosek drzave 4,5t znaci 7000 kg x 1 dinar subvencije po kilogramu to je 7000 dinara po hektaru a prsle godine 14000 dinara po hektaru i stim sto nisi morao odmah da predas nego si mogao i nesto da ostavis kuci da cekas cenu malko bolju .e sada ko je tu lud ko zbunjen a ko nas planski zajebava i jos nas vise uvlaci u birokratiju zakljucite sami niste mali, pozdrav svim kolegama
 
ma sefkerinac nema pojma !!!!! uzmi neka nam psenica rodi 7000 kg po hektaru sto i nije mali rod s obzirom da je prosek drzave 4,5t znaci 7000 kg x 1 dinar subvencije po kilogramu to je 7000 dinara po hektaru a prsle godine 14000 dinara po hektaru i stim sto nisi morao odmah da predas nego si mogao i nesto da ostavis kuci da cekas cenu malko bolju .e sada ko je tu lud ko zbunjen a ko nas planski zajebava i jos nas vise uvlaci u birokratiju zakljucite sami niste mali, pozdrav svim kolegama

a ove godine ima drzava da je obori na 14 din plus 1 dinar = 15. a ovako 22 plus 14000 izadje na 25 kad sacekas cenu pa ti vidi razliku na 4000 kg psenice. isto vazi i za kukuruz i za industrijsko bilje
 
Da li su se protestu prikljucili Macvani, Posavotamnavci, Moravci i ostali... Ili samo Vojvodjani ???? Zna li neko da mi odg
 
Ma je*u oni nas. To ce sve otici tajkunima. CELA (ne vicem naglasavam) Evropa subvencionise po hektaru samo se Petrovic pravi pametan.
 
cudilo bi nas sve da je drugacije...pa ne izmisljaon uredbe za dzabe nego da se on i njegovi pajtosi-finansijeri okoriste

Evo ja sam cuo da je njegov kum vlasnik famakoma iz Sabca koji je vlasnik suboticke mlekare preko istog gospodina se trguju citostatici a bilo je i tu neka afera.....treba ove dobro precesljati nebi bilo mesta u zatvorima
 
Nazad
Vrh