Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Svaka čast ljudi.Ja imam jedan dobronameran savet.Uradite kao na slikama iz Čente.parkirajte traktore sa strane.pustite saobraćaj da se odvija.Nemojte da trpe obični građani.Svi će morati da vas pogledaju a samim tim će efekat sigurno biti veći i zadobićete poverenje tih istih građana.Policiju ostavite neka stoji na putu i na taj način će se znati ko koga blokira.Pozdrav.
 
Ja kad citam vesti, trudim se da razumem, i razumem, svaciju muku... I prosvetara, i radnika, policije, studenata... A po netu citaam toliko negativnih komentara o protestu poljoprivrednika, da to nije zdravo... od uvreda, do poziva na linc, i pretnji raznih.
Nisam nikad prihvatao da sam gradjanin drugog reda, ali izgleda da jesam....
Pozzz, odoh na polozaj, da zamenim nocnu smenu....
 
Мислим да је срамно како државна телевизија преноси вести са протеста , синоћ на радију последња вест и то из угла министра.
 
Ja kad citam vesti, trudim se da razumem, i razumem, svaciju muku... I prosvetara, i radnika, policije, studenata... A po netu citaam toliko negativnih komentara o protestu poljoprivrednika, da to nije zdravo... od uvreda, do poziva na linc, i pretnji raznih.
Nisam nikad prihvatao da sam gradjanin drugog reda, ali izgleda da jesam....
Pozzz, odoh na polozaj, da zamenim nocnu smenu....
Nemoj se potresati zbog negativnih komentara po internetu. Iz aviona se vidi da ih pisu aktivisti Du.Petrovica cak ostavljaju potpuno iste komentare sa istim potpisima na razlicitim sajtovima. Raspisali su se vise nego na bilo kojoj temi izgleda da im je ovaj protest najveci trn u oku. Obican narod je uz poljoprivrednike, svima je dosta ovog terora.
 
Ja kad citam vesti, trudim se da razumem, i razumem, svaciju muku... I prosvetara, i radnika, policije, studenata... A po netu citaam toliko negativnih komentara o protestu poljoprivrednika, da to nije zdravo... od uvreda, do poziva na linc, i pretnji raznih.
Nisam nikad prihvatao da sam gradjanin drugog reda, ali izgleda da jesam....
Pozzz, odoh na polozaj, da zamenim nocnu smenu....
Ја сам просветар и пољопривредник, пре свега пољопривредик - сељак -. Они покушавају да нас сврстају у тај други ред али недамо се, мислим да на овај начин се не води земља у Европу. Или је то само изговор да нас овако малтретирају.
 
Poslednja izmena od urednika:
na posao u bg sam stigao bez problema i to novim putem a sada sam se čuo sa ženom koja gleda tv pančevo i kažu da će i novi put da blokiraju ali jutros sam video mnogo policije na prilaznim putevima a ispred mosta je žandarmerija
 
Da se i ja ukljucim u temu.Pdrzavam nase kolege poljoprivrednike clanove Poljoinfo foruma i one koje nisu u protestima.Svi mi hocemo isto ali samo ovi ljudi sto su u svojim traktorima na putevima jedini se bore za to!!
 
Ja kad citam vesti, trudim se da razumem, i razumem, svaciju muku... I prosvetara, i radnika, policije, studenata... A po netu citaam toliko negativnih komentara o protestu poljoprivrednika, da to nije zdravo... od uvreda, do poziva na linc, i pretnji raznih.
Nisam nikad prihvatao da sam gradjanin drugog reda, ali izgleda da jesam....
Pozzz, odoh na polozaj, da zamenim nocnu smenu....

Oldtimer, ne nerviraj se mnogo oko DS poslušnika. Zapamtite ljudi, nije bitan komentar sam po sebi, NEGO BROJ POZITIVNIH I NEGATIVNIH OCENA koje dobije.
Po svemu što sam juče video na sajtovima, ubedljiva većina komentara i lajkova je na našoj strani!
Klikni samo na "preporučeni" i "nepreporučeni" komentari, pa ćeš videti pravo stanje stvari :)
 
pozdrav svima sa tamis blokade u pancevu... pozivaju se svi poljoprivrednici da izadju jer ovako kako je
trenutno malo se moze izvuci.... dajte pomozite ni mi nismo od celika... treba nam vasa pomoc... ajmo odazovite se...
 
Прошле године је било и те како протеста у Шумадије али нико то није објављивао, као да није било никаквих дешавања мада су сви путеви били блокирани. Као да намерно хоће да нас заваде.
 
Ne treba niko da "pušta" poljoprivrednike do Beogrda. Beograd živi od tih poljoprivrednika i treba da mu je čast kad ga poljoprivrednici posete.
I shvatite, poljoprivrednicima niko ništa ne "daje", i poljoprivrednici i ne traže da im se daje (subvencija...i slično), nego samo traže da im se manje uzima (otima).
У Србији има 4600 села, а на путу изумирања је свако четврто. Наиме у 1961 селу у нашој земљи не живи НИЈЕДАН становник. А у 200 села нема ниједног млађег становника од 20 година, тј. у протеклих 20 година у тим селима се није родило ниједно дете. 702 насеља у Србији има мање од 100 становника.
Šta je za poljoprivrednike bolje, to najbolje zna ministar poljoprivrede i njegov pomoćnik, samo to poljoprivrednici nikako da "shvate".
Bolje da se subvencije daju po kg suncokreta itd.. Onda to lepo preradijvači ukalkulišu u otkupnu cenu i istu smanje za iznos subvencija.
Tako lepo zvuči da su poljoprivrednici dobili subvencije a one završile u džepovima preradivača (tajkuna - koji će biti "zahvalni političarima" koji su im omogućili ekstra profit.
@ CFEZ-"pozdrav svima sa tamis blokade u pancevu... pozivaju se svi poljoprivrednici da izadju jer ovako kako je
trenutno malo se moze izvuci.... dajte pomozite ni mi nismo od celika... treba nam vasa pomoc... ajmo odazovite se..."
Podržimo ove proteste, svako prema svojim mogućnostima, a najbolje sa traktorom u blokadi..
 
Nista bez Mesara

I ministar jede hleb i meso koje mi proizvedemo. Valjda bi trebao biti bar malo zahvalan.

E brate, gde ti zivis. To je bre krem drustva, gospoda, ej. Oni jedu kavijar, italijanske sireve i francuska vina. Ne zive oni od tvog zita. Nase zito i meso otkupljuju po bagatelu kada dodje vreme, a prodaju po svetskim cenama preko grane. Od cega zive ovi po gradovima? Pa zive od jeftinog mesa isteklog roka uvezenog iz EU. Doticni ''mesar'' iz NOvog sada, tajkun i zemljoposednik 50% obradive zemlje u Vojvodini, vlasnik svih inspekcija i inspektora, je uticao da nas zakon bude na 9 meseci ( u EU se meso unistava nakon 6). U ta 3 meseca covek uveze, premelje i namesa malo sa novim mesom i plasira na trziste. E to nas ministar ne jede. U to sam siguran.
 

jos juce su ih cekali na raskrsnicama duz puta mladenovac-mali pozarevac.inace u mom kraju je nikakav odziv. ja i komsija pokusali da sazovemo bar 10-15 njih na skup ali NI JEDAN nije zeleo da se odazove. kazu mlatimo praznu slamu. e da smo mi sumadinci organizovani kao vojvodjani pa da blokiramo srbiju pa bi videli oni ko je bitan i ko hrani zemlju i narod. ALI NAMA KAO I UVEK FALI JEDINSTVO I ZATO NAS TREBA J... KAO STO RECE NEKO. imate ounu podrsku a ja cu probati da okupim bar nekoliko nas pa da krenemo avalom ka BG.
 
Nazad
Vrh