Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
U Pancevu je blokiran samo put prema Jabuci/Kovacici ali put prema Banatskom Novom Selu je prohodan, ne znam zasto i taj nisu blokirali, prosli put je sve bilo blokirano !
 
Slike iz titela i Čente,ko koga tu blokira
sdc10922.jpg
sdc10893.jpg
 
U predhodnom postu je slika doticnog gospodina valjda je glavni za poljoprivredu nisam citirao predhodni post doticni je ili vlasnik suvlasnik ili gazda mlekare danas sam to cuo vidim da ljudi to komentarisu ovde znaci ima necega u toj prici
 
U predhodnom postu je slika doticnog gospodina valjda je glavni za poljoprivredu nisam citirao predhodni post doticni je ili vlasnik suvlasnik ili gazda mlekare danas sam to cuo vidim da ljudi to komentarisu ovde znaci ima necega u toj prici
aaaa, sad je jasnije...
Ma, lako bismo mi s njim da je gazde mlekare...nazalost ovaj...kako da ga nazovem... je gazda mnogo cega...
 
Ponovo predzadnja vest i naravno ''pojedini putevi u Vojvodini''. Mislim da je vreme da na celo kolona dodju bageri.
 
blokada u pančevu nema pravi efekat policija je uspela da preusmeri saobraćaj stavivši kordon na dobro mesto

68598936.jpg


prošli put je blokirana bila zelena raskrsnica i niko nigde nije mogao da mrdne
 
Nista nas nesme iznenaditi....nekada bilo a sada Nista nepoznato :sta: koliko im je malo a koliko dosta naseg znoja nije mi jasno plase ljudima krave po stalama :sjasi:ih da je gazda za noge pa u laktofriz nebi skodilo malo da se ohladi...
 
Kolege svaka cast na ovome i podrska iz Sumadije,mi na zalost smo ne organizovani i treba nas j... kao sto kaze kolega u nekim predhodnim postovima!
Ovo je zalosno i bedno da ovoliku policiju i zandarmeriju stavljaju pred najvredniji narod ove zemlje SRAMOTA!!!
Jos jednom podrska iz Sumadije i izdrzite,POZDRAV SA SVE NA BARIKADAMA:ppozdrav:
 
Na sve nacine vlast pokusava da marginalizuje ove proteste koji su vec sad daleko masovniji nego prosli .To je samo po sebi znak da im je frka mnogo veca, izbori su tu najveca kocnica da se surovo obracunaju sa poljoprivrednicima i sad je najveca sansa da im se novac uzme.
 
U Pancevu je blokiran samo put prema Jabuci/Kovacici ali put prema Banatskom Novom Selu je prohodan, ne znam zasto i taj nisu blokirali, prosli put je sve bilo blokirano !

pa dal si izasao da ga blokiras???? ili cekas na gotovo??? koliko znam da pancevci nisu danas izasli...
na ovoj strani ka pancevu izasli 18 traktora 11 iz ilandze, 5 iz lokava, 1 iz kozjaka i jedan iz dobrice, to je sve iz pravca alibunara... a pic.etine iz alibunara, seleusa, nikolinaca, vladimirovca i novog sela ni jedan traktor nije izasao, sramota za te ljude i njihove organizacije, sve su to velika sela da niko nije svestan da je to i njihov interes, jos jednom STIDITE SE LJUDI , NELJUDI... da i nanatski karlovac ni jedan traktor...da ne kazem za pancevce koi nisu mrdnuli ulicu ili dve, jos jednom sramota...

sad sam dosao iz panceva, ljudima iz opstine kovacica svaka cast, kako su idriblali pandure i dosli do mosta tamiskog, sve vreme sam bio tamo i lepa slika...

crepaja velika i blizu panceva-ni jedan traktor iz crepaje nije izasao...
ako se postigne nesto, a ja mislim da hocemo, ovi ljudi ce prvi stojati u redu za subvencije, a nisu ni ku..om mrdnuli...mnogo sam ljut i gedemi se svi ti ljudi...
 
Ja sam samo izneo svoje vidjenje, a ja nisam izasao zato sto imam 17 godina i i dalje pohadjam srednju skolu, a i danas sam igrao utakmicu. Inace u Pancevu nista nije bilo organizovano niti je bilo reci uopste o organizaciji protesta i zato niko nije ni izasao najverovatnije! A sigurno ce se organizovati i izaci sutra/prekosutra, ne iznosi odmah negativne zakljucke!
 
pa dal si izasao da ga blokiras???? ili cekas na gotovo??? koliko znam da pancevci nisu danas izasli...
na ovoj strani ka pancevu izasli 18 traktora 11 iz ilandze, 5 iz lokava, 1 iz kozjaka i jedan iz dobrice, to je sve iz pravca alibunara... a pic.etine iz alibunara, seleusa, nikolinaca, vladimirovca i novog sela ni jedan traktor nije izasao, sramota za te ljude i njihove organizacije, sve su to velika sela da niko nije svestan da je to i njihov interes, jos jednom STIDITE SE LJUDI , NELJUDI... da i nanatski karlovac ni jedan traktor...da ne kazem za pancevce koi nisu mrdnuli ulicu ili dve, jos jednom sramota...

sad sam dosao iz panceva, ljudima iz opstine kovacica svaka cast, kako su idriblali pandure i dosli do mosta tamiskog, sve vreme sam bio tamo i lepa slika...

crepaja velika i blizu panceva-ni jedan traktor iz crepaje nije izasao...
ako se postigne nesto, a ja mislim da hocemo, ovi ljudi ce prvi stojati u redu za subvencije, a nisu ni ku..om mrdnuli...mnogo sam ljut i gedemi se svi ti ljudi...
DusanA nije isazao?
Auuu...pa on je iz bg-a,on je protiv blokada...
 
Nazad
Vrh