Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
jaooooooooooooo kako se..u ma nemoj a kojih to poljoprivrednika????? ako su ljudi krenuli na servisiranje ili po djubrivo ili pak na njivu????? :D :D :D :D :D
 
worm a ti bi da vise navrses da dobijes poticaj po kili kad zuris sa vestakom:osmeh:

Naravno, ja i jesam za to, koliko proizvedes toliko i da te stimulisu, da se malo cena premije jos podigne i da se nafta regresira ,a ove subvencije bi ja ukinuo,
samo se pojedinci od toga bogate a sitniji seljak nema nista od toga
 
Naravno, ja i jesam za to, koliko proizvedes toliko i da te stimulisu, da se malo cena premije jos podigne i da se nafta regresira ,a ove subvencije bi ja ukinuo,
samo se pojedinci od toga bogate a sitniji seljak nema nista od toga
zar nisu svi isti....????? ok ako neko ima 1000 a neko 10 i svima das po 14000 zar to nije ok??? zar smatras da svi imaju prvoklasnu zemlju???? ALOOOOOOOOOOOOOOO STA CES TI OVDE AKO TO MISLIS????? JUHUUUUU?????
 
Naravno, ja i jesam za to, koliko proizvedes toliko i da te stimulisu, da se malo cena premije jos podigne i da se nafta regresira ,a ove subvencije bi ja ukinuo,
samo se pojedinci od toga bogate a sitniji seljak nema nista od toga
A kako ce oni da znaju koliko sam ja proizveo, kada mi sve to pojedu krave i bikovi ? Verovace mi na rec ?
 
Nisu svi isti ko ima 10 ha ili nije u PIO preko poljoprivrede pa ne dobije subvencije po starom, ili i ako plaća pio preko poljoprivrede subvenciju mu pojede PIO. Uostalom "hobiste" su "profesionalci" prošle godine odgurivali od sebe na ovom forumu
 
na mostu u pančevu gomile pandura veliki kordon a autobusi još stižu stižu po naglasku vidim da su ih doveli sa juga siroti ljudi i njih maltretiraju nemojte da mislite da se njima tu stoji
 
Pozdrav svim ljudima koji su na putevi i da vas obavestim da poljoprivrednici iz opstine Backa Palanka su danas pokusali da dodju do Novog Sada ali su bili blokirani od strane policije na ulazu u Begec, pa smo zbog toga povukli blokadu kod Backe Palanke.Mi i dalje nastavljamo i necemo popustiti do ispunjenja zahteva!
 
Pozdrav svim ljudima koji su na putevi i da vas obavestim da poljoprivrednici iz opstine Backa Palanka su danas pokusali da dodju do Novog Sada ali su bili blokirani od strane policije na ulazu u Begec, pa smo zbog toga povukli blokadu kod Backe Palanke.Mi i dalje nastavljamo i necemo popustiti do ispunjenja zahteva!
tako je druze sutra nastavljamo - ali u jos vecem broju
 
zrtva.png
 
Jel istina da je ovaj buljavi suvlasnik Šabačke mlekare i ima udela u delta agraru Takve informacije imam)
 
Mi u Titelu sa mosta krenuli za Beograd ,stigli do Čente tamo policija blokirala most.U 16h bilo preko 300 traktora i još su pristizali iz Kikinde i Kanjiže.Mi videli da smo tu višak pa se vratili i sada smo deo na mostu a drugi deo na Koviljskoj petlji na autoputu.SADA SE JASNO VIDI KOLIKO JE VLAST SLEPA,PROTEST DUPLO MASOVNIJI NEGO LANE A ONO SE PRAVE BLESAVI(MOŽDA SE NE PRAVE)
 
Nazad
Vrh