Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kikinda krenula sa preko 100 traktora, policija ih je zaustavila kod Vincajida i popisuje im registracije i pusta ih dalje.... Dizite se ljudi, Banacani su krenuli... :bravo::osmeh:
 
Bio sam vredan, pa sam poslao mailove na adrese Blic i B92 sledeće sadržine, možda i bude efekta:

"Poštovana redakcijo blica,

Gde je nestala sloboda medija u zemlji Srbiji?
Da li možda znate da su posle jučerašnje sramotne odluke ministra Petrovića o subvencijama svi srpski paori jutros krenuli ka Beogradu, stotine traktora iz svih pravaca?! I da ih ponovo policija i žandarmerija blokira na svim prilazima Beogradu?!
Da li je moguće da ste se i vi pridružili kompletnoj medijskoj tišini i ignorisanju ovih događaja na svojim internet stranicama?!
Ili Tadićeva komanda i za vas predstavlja zakon? Ovako nije bilo ni u Slobino vreme...

Bilo bi mi drago ukoliko biste objavili ovo pismo, ili barem preneli neku informaciju sa protesta.

Srdačan pozdrav,

MP"


PS Dobio je RTS svoj mail, ali od njih sigurno nema vajde :)
 
Ko ima nalog na twitteru moze mnogo lakse da stupi u komunikaciju sa medijima , a i da privuce vecu paznju javnosti. Ja vec radim na tome, ko zeli neka mi se pridruzi ! I vidimo se u BG ko je krenuo. Ja krecem automobilom !
 
na avali samo ide kairon da su poljoprivrednici nezadovoljni uredbom vlade krenuli za beograd i da je ministar rekao ja su ovemere dobre kako za velike tako i za male potrošače
 
U Pancevu na novom putu ka Bg-u kordon policije,kamionima dolaze kao prasici:haha:

---------- Poruka napisana u 11:38 ---------- Prethodna poruka je at 11:37 ----------

Kod Almexa oko 30 traktora stoji pored puta,ne da im policija da prodju.
 
kovacica i okolina blokirani kod almexa... a na tv kazu da ih samo legitimisu i pustaju dalje.... LAZOVI....
POZIVAMO SVE KOJI SU NA FORUMU U KUCAMA DA IZADJU I PRIDRUZE NAM SE OVAKO VISE NE MOZE... DAJTE LJUDI PA NISMO DECA DA BI SE SKRIVALI I SAGINJALI GLAVE... AJMO PRIDRUZITE NAM SE... E KOD ALMEKSA IMA I PECENJA :D :D :D ... ako ne zbog borbe bar zbog prasetine dodjite :D :D :D ...
 
::jako_besan::Pregovori poljoprivrednika sa ministrom završeni, kaže da su samo izneli argumente, ništa konkretno.::traktor::samo napred, ipak treba tražiti i ostavke.
 
Prosao sam pre sat vremena preko istog mosta nije bio blokiran, interventna sa stitovima je na banatskoj strani.
Sto se tice protesta ima tu jos jedna stvar. Ovo ce se desavati dokle god beogradske birokrate u koje spada i tamnoputi sapcanin kreiraju strategiju poljoprivrede ove zemlje, a interese paora brane kupljene duse iz asocijacije.
Subvencija po 1kg ce upravo pogoditi srednje i male paore jer niko ne pominje da tu u pricu ulazi i klasa zemlje. Pa lako je sa I klase obarati rekorde u prinosima, a sta cemo sa III klasom? U redu, ali onda daj da vidimo i prosek padavina u poslednjih 10 godina ( koji nije isti ni u Vojvodini, a kamoli sire)? Jednostavno, neko ce u trku sa ferrarijem a neko sa yugom, a organizator takvog cirkusa je Dusan Petrovic.
I opet stara prica o krsenju ustava i pravu slobodnog kretanja. PROTEST NIJE NA PUTEVIMA I MOSTOVIMA, VEC JE POLICIJA TA KOJA BLOKIRA PUTEVE I MOSTOVE. Protest je zakazan u BG-u, a mediji ce opet da zloupotrebe situaciju i prikazu kako ZLI, POHLEPNI I PRLJAVI PAORI ne daju ni sanitet da prodje.
Znaci svi mogu da protestuju ispred vlade i PANDURI U SLUZBENIM UNIFORMAMA, i gejevi zbog kojih je proslog oktobra POLICIJA sve nas blokirala na ceo dan, i ponosni vlasnici pasa, i oruzari, farbari i moleri, samo KICMA zemlje ne moze! Ako aktuelni ustav ne vazi za sve podjednako, znaci da imamo gradjane I i gradjane II (citaj: paore) reda! Eto tako Srbija koraca ka EU i evropskim vrednostima.

Dvadesetak traktora je blokirano ispred Žabaljskog mosta, stoje van puta, ima i žandarmerije.
 
Nazad
Vrh