Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Nemojte vise pitati kad se krece, i ko ide! Uredba je poznata, ko je nezadovoljan, sutra u 9 je pocetak voznje ka Bgd. Ako imate volje, krenite, ne cekajte nikoga. Naci cete ostatak strajkaca u Bg, ili na prvoj policijskoj blokadi...
 
Nemojte vise pitati kad se krece, i ko ide! Uredba je poznata, ko je nezadovoljan, sutra u 9 je pocetak voznje ka Bgd. Ako imate volje, krenite, ne cekajte nikoga. Naci cete ostatak strajkaca u Bg, ili na prvoj policijskoj blokadi...

A do bg-a ili prve blokade platis 1001 kaznu, drugacije kad ides u grupi, sigurnije vise nas ima manje sanse da nas policija zaustavlja....
 
Gresis druze!! Prosle godine su pisali kazne i onima u grupi... Ne mogu ti nista, ako si ispravan, i kompletan... Postuj ogranicenje, 50 u varosi, i 80 van varosi, i gas!
 
ALO centralna Srbijo što ćutiš ako sutra nema nikog sa ove strane dunava da krene burazer i ja krećemo autom preko Kovinskog mosta tamo će da se pridružimo koga prvog nađemo do BG
 
mi krecemo iz kovacice odziv je neverovatan ima upisano jako puno traktora zato ljudi krenite nemoj da se neckate.
kaze jedan Banacani naj aktivniji " znas kad koje je doslo vreme kad je LALI pun **greška pa je on usto i kreno moz misliti"

Samo da ne bude kao prošle godine. Iz Samoša je krenulo 4 traktora a do kraja blokade je ostao samo Srđan K.
Vidimo se sutra Samošani...
 
Neka sutra izadju svi oni koji su prosle godine dobili subvencije pa da vidimo sta ce biti!!!!

Po meni treba da izađu i oni koji su dobili i koji nisu dobili subvencije,danas ovako sutra onako.Ne radi se ovde o subvencijama samo ako nebudemo složni i brojni neće nas nigde biti.Treba se kasnije izboriti i za zakone a ne da živimo pod uredbama i menjamo i donosimo samo kad se usvaja buđet ili rebalans buđeta,nemamo strategiju poljoprivrede,nemamo zaštitu prodaje polj.zemljišta od stranaca itd.
 
Mi poljoprivredni proizvođači iz Padine sutra u 8:30 krećemo za Beograd na protestnu vožnu, preme raspoloženju kod poljoprivrednika može se desiti da će nas biti na protestu i u većem broju nego prošle godine, a prošle godine iz Padine je izašlo između 85-90 traktora.
Pozdravljam sve koji se spremaju za sutra u nadi da ćemo uspeti u octvarenju naših ciljeva :ppozdrav:

I prosle godine sam bio odusevljen sa Padincima koliko ih je bilo. Svaka cast slovacima na slozi......
 
Po meni treba da izađu i oni koji su dobili i koji nisu dobili subvencije,danas ovako sutra onako.Ne radi se ovde o subvencijama samo ako nebudemo složni i brojni neće nas nigde biti.Treba se kasnije izboriti i za zakone a ne da živimo pod uredbama i menjamo i donosimo samo kad se usvaja buđet ili rebalans buđeta,nemamo strategiju poljoprivrede,nemamo zaštitu prodaje polj.zemljišta od stranaca itd.
Slazem se sa tobom u potpunosti, mislio sam na brojnost sutra, da izadje 80 000 onih koji su dobili subvencije to bi bio pritisak!!!!
 
Nazad
Vrh