Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Evo sad sam stigo sa sastanka bilo nas oko 60 u Kovacici a u Padini oko 40 (posto sam posle sastanka u Kovacici skoknuo do Padine ) uglavnom svi idu i ocekuje se oko 200 traktora iz Opstine Kovacica! Do konacne pobede! Vidimo se sutra kolege!!!
 
iz kozjaka samo ja krecem kao i prosle godine, samo je razlika sto sad nikog nisa zvao i nisam isao po kucama , pa razumljivo da su svi obavesteni na neki nacin, e sad sto se prave ludi i traze razloge da nebi nesto korisno uradili...
a garantujem da sede kuci i mole boga "da ove budale sto su na protestima urade nesto pa da dobijem novce, a oni i nemoraje, jer cim imaju nafte da se vozikaju, pa njima ni netreba" e takvi su naopaki ljudi, da ne kazem djubrad!
 
Dodji ranije kao i lane, okupljamo se u 8.30 i u 9h krecemo. (ovo vazi i za Lokvance ako ih malo ima). Za sad se prijavilo 22 coveka, u odnosu na 9 prosle godine znacajno povecanje.
 
Na mostu u Opovu policija se već rasporedila, izgleda da će biti kao i prošle godine.
 
Sinoc oko 00 casova na lokalnoj televiziji u dnevniku spiker saopstava:"Danas ce se izvrsiti organizovana,najavljena protesna voznja traktorima prema Beogradu u asocijaciji poljoprivrednika.
Obavestavamo gradjane ,kako saznajemo iz nasih izvora MUP-a.MUP ce izvrsiti snimanje protesne voznje kamerama.....
 
Poslednja izmena:
Imate moju punu podršku.Ako dođe do gustog miramo se i mi ostali priključiti i to će ujedno biti i znak ko stji iza protesta.
 
Mada nista nisam dobio nikad,istina nisam ni potrazivao ako bude dovedeno u pitanje masovnost protesta odmah cu prikljuciti koloni kolima.Zelim vam puno uspeha.
 
Nazad
Vrh