Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Opstina Zabalj krece sutra sa 70 traktora
 
I kod nas je skup na Mihajlovačkom drumu kod restorana Čik u 8:30 čekamo Sečanj, Žitište,Mihajlovo.Melence,Aradac.... i okolna sela i krećemooo.
 
kod nas u sremu je sve lepo i dobro i niko nista ne organizuje zasto neznam valda su svi veci poljoprivrednici stranacki opredeljeni pa im neide u korist da se protest sada odrzi mozda bi izgubili neke drzavne parcele mi smo najgori jesam sremac ali tako je svaka vam cast napred drugari na organizaciji
 
Pre par dana smo bili na svim vestima zbog kupovine zemlje,a sutra ima da budemo opet,jer mi jedini ne izlazimo sutra!:zli:
Novobecejci su zadovoljni ovom uredbom::jako_besan::
 
Pre par dana smo bili na svim vestima zbog kupovine zemlje,a sutra ima da budemo opet,jer mi jedini ne izlazimo sutra!:zli:
Novobecejci su zadovoljni ovom uredbom::jako_besan::

Ko je zatajio? "Mali" koji su pomogli "velikima" da kupe zemlju ili "veliki" koji su uz pomoć "malih" kupili zemlju:sta:.

"Poljoprivrednici u štrajku j....e im majku."
 
jel krecu bavanistanci, dolovci, kovinci, deliblacani,gaj staje ovo niko se ne javlja kad se kreceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Jel ima neki skup iz Bele Crkve, ili tu negde blizu Gaj, Deliblato, Kovin, Vrsac da znam gde da se prikljucim, ustvari ja i jos četiri prijatelja...
 
Nazad
Vrh