Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Poneću ja nafte ,samo još nisam registrovao traktor:osmeh:

---------- Poruka napisana u 23:38 ---------- Prethodna poruka je at 23:37 ----------

Al sam uradio tehnički!
 
Svaka cast!!! Treba da odete da pokazete onima dole iz kruga dvojke. Jako mi je drago da sam cuo da su se poljoprivrednici opet pobunili i to treba raditi svake godine.
 
Mozete da pricate sta hocete jednostavno nema organizacije i to je to!Beska,Cortanovci,Maradik,Slankamen,Krcedin i jos dosta sela nemaju pojma kao nesto su culi preko tv-a i to je to.Zalim sto je to tako!!!
 
Jel se neki na ovom forumu prave naivni ili su samo odlicni zaj....ti???
Kakvo obavestenje? Sta cekate??? Da vam postar uruci poziv??? Svi mediji su objavili PROTESTNA VOZNJA POLJOPRIVREDNIKA DO BEOGRADA 29.3.2012
Ne znate gde je Beograd?? Ili vam treba neko iz vaseg sela da vam cuva strah???
 
koga god da sam pitao u Paracinu od ovih jacih poljoprivrednika niko nije spreman da ide u protesnu voznju svi se prave ludi i cekaju da drugi urade za njih ja bih krenuo al sigurno ako krenem sam popicu neki pendrek i vraticu se kuci stvarno nerazumem ljude koji cekaju sve na gotovo da neko drugi uradi nesto za njih!
 
Ponovicu i ovde , ako policija blokira traktore ostaje se gde je blokada napravljena . Ako bude prohodno do BG sto cisto sumnjamo , poljoprivrednici sa starijim traktorima mogu iza kolone traktora automobilom se organizovati , tako da se i njihov glas cuje sto na blokadi ili u BG . i resena stvar
 
Mi poljoprivredni proizvođači iz Padine sutra u 8:30 krećemo za Beograd na protestnu vožnu, preme raspoloženju kod poljoprivrednika može se desiti da će nas biti na protestu i u većem broju nego prošle godine, a prošle godine iz Padine je izašlo između 85-90 traktora.
Pozdravljam sve koji se spremaju za sutra u nadi da ćemo uspeti u octvarenju naših ciljeva :ppozdrav:
 
Sad sam se cuo s rodjakom iz Tomasevca, uglavnom, barem 10ak traktora za koje on zna sutra krece ka Bgd... Sacekamo poljoprivrednike iz Botosa, pa zajedno polagano

---------- Poruka napisana u 17:49 ---------- Prethodna poruka je at 17:47 ----------

Inace, obzirom da prosle godine je par traktora iz Botosa otislo, i nijedan iz Tomasevca, mnogo vece interesovanje...
 
Nazad
Vrh