Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Zna li se ko vodi te proteste ili smo ko slepci?
Ko vodi ljude iz južnog Banata?
Valjda je neko iz juznog Banata bio veceras na dogovorima u NS. nakon sto se delegacija za pregovore sa ministarstvom vratila. Koliko sam ja upucen, sutra ce se u Ns preuzimati nalepnice za proteste, da se vide obelezja da smo se sami poljoprivrednici organizovali. Nema veze ovo sa asocijacijom. Ovo su organizovali se poljoprivrednici Backe,Srema i Banata!
 
Pa ljudi o kakavoj organizacijiPRICATE!!!npr mene i nas u mom selu niko o nicemu nije obavestio!niti ce, znaci nema jedinstva,jedino ako ste vi (gore)posebna drzava?Stvarno mi nije jasno kako to da jedni krecu u proteste a drugi nemaju pojma o cemu se radi,JEDNA KOMPLETNA NE ORGANIZACIJA U VOJVODINI!!!A verujem da je ovaj protest koji ce biti i daj boze da ga bude!doneti neki doprinos i onima sa 1HA I ONIMA SA 200HA.
 
Pa. kako nije, evo je l ste obavesteni.

---------- Poruka napisana u 22:22 ---------- Prethodna poruka je at 22:22 ----------

Ja bih samo voleo da se izadje sa zahtevima javno. Posto jos uvek ne znamo sta ce se traziti.
 
Posto malo vremena se ima da se prica o celoj problematici u poljoprivredi , na sastanku veceras je zakljuceno da se nastavi zahtevati
sa regresom i ostalim uredbama kao 2010 i 2011 god
 
Pa ljudi o kakavoj organizacijiPRICATE!!!npr mene i nas u mom selu niko o nicemu nije obavestio!niti ce, znaci nema jedinstva,jedino ako ste vi (gore)posebna drzava?Stvarno mi nije jasno kako to da jedni krecu u proteste a drugi nemaju pojma o cemu se radi,JEDNA KOMPLETNA NE ORGANIZACIJA U VOJVODINI!!!A verujem da je ovaj protest koji ce biti i daj boze da ga bude!doneti neki doprinos i onima sa 1HA I ONIMA SA 200HA.
Da ne pratim ovaj forum i ovu temu ne bi ni ja ništa znao, protesti se kod nas za sad ne spominju
 
Nesto razmisljam, o policijskim blokadama... Pa, nije lepo tuci se sa milicijom, ipak i oni nisu odusevljeni sa uslovima rada, i verujem da u sebi podrzavaju sve proteste... Zato lepo napunis cisternu osokom, pa lagaaano u rikverc na kordon...I kad ukljucis kardan, ako neko ostane na barikadi, licno cu da ga poljubim u d...
A municije cemo u svakom mestu naci kol'ko 'oces!!!
 
[video]http://rtv.rs/sr_ci/ekonomija/poljoprivrednici-obavestili-policiju-da-krecu-za-beograd_309206.html[/video]
Cekaj zar bilo koga od nas neko treba da obavesti da nam ovi rade o glavu.
Izvinite svi ne obavesteni,ja prvi necu moliti mog komsiju da ide u cetvrtak sa mnom za BG,ali koga sutra sretnem prenecu mu!!! A sada nek svako oceni sta mu je ciniti!! Mnogi su postali gotovani, pa cekaju da drugi nesto uradi za njega,pravdajuci se niko mi nije rekao, nisam znao itd. Trgnite se ljudi svako je sam svoje srece krojac, i onaj koji budeo otisao tog dana da radi u polju i onaj koji bude bio na putu negde, pa dokle stignemo !!
 
Nazad
Vrh