Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
e sad smo ga ugasili ponadao sam se kad su napisali reperi ce biti Budimpestanska berza ,ali pratice se i cene u Ukrajini i Rusiji, a kako nisu spmenuli Parisku berzu , nego naj jeftinije. Pa neidemo mi ka Rusiji nego ka EU.
 
:zli:Sa ovakvom uredbom su nas totalno spocenili i za nas poljoprivredne proizvođače neznači ništa i takve subvencije nama netrebaju, 3 dinara za suncokret je ravno nuli jer će Viktorija odmah nama da smanji cenu za 5 dinnara . A za kukuruz i pšenicu nema ništa !
Izgleda da nemamo izbora već moramo da ponovimo prošlogodičnju vožnju prema Beogradu. Sad pred izbore nisam baš siguran da odgovaraju protesti Petroviću i Cvetkoviću
 
@Miculas sta ima novo kod vas i Kovacici? Jel izlazite i vi u Cetvrtak ako se gore izlazi? Ovde kod nas niko ni da spominje proteste.:sta:
A nisam cuo ni za ostatak Juznog Banata. Izgleda da nema nikakve organizacije.
 
Sve ce se zanti kada dodje vreme. Stvar je da ih iznenadimo.A ne da nas docekaju spremni.
 
Sutra gledajte razglednice na RTV 1 od 17 50... imali smo danas sastanak nas 40 paora , posetila nas je ekipa iz RTV :bravo:
 
Ma, kakva stranka poljoprivrednika, pa mi više nemamo svi zajedničke ciljeve! Uspeli su da nas razjedine. Zahvaljujući, između ostalog i onima među nama kojima nije dovoljno što oni imaju, nego treba i drugi da nemaju da bi im duša bila na mestu.
 
Kod nas od organizacije protesta nista..Nasim tajkunima sredjena zemlja i sada nece da se zameraju Predsedniku,i Vlasti,tako da Drugoovi,mi obicni Poljoprivrednici se uzdamo u vas!!!
 
Veceras u 20h Zrenjaninci imaju sastank oko organizacije za cetvrtak !!!

---------- Poruka napisana u 17:50 ---------- Prethodna poruka je at 17:46 ----------

Nosim bonove da natocim jeftino gorivo u Beogradu
 
Zrenjanisko udruzenje veceras upoznalo clanove iz naseljenih mesta o protestu, svi su slozni da se krece u 9. Ogranizovana su zborna mesta,kako bi se ljudi grupisali na trasi ka Bg. Policija bila prisutna na sastanku, receno nam je da nemaju nista protiv,dok se svi pridrzavaju uslova obaveznih zakonom. I naravno ne znaju sta ce im stici kao naredjenje povodom nase odluke da se ide za BG.
 
Nazad
Vrh