Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
pio su oni sami ukinuli ove godine
 
Sto se tice najavljenih protesta moje je misljenje da kasno Marko na Kosovo stize. Sve ovo pada u vodu jer se nije smelo dozvoliti da prodje toliko vremena vec je trebalo najkasnije 1 Marta krenuti u voznju ka njihovom gnezdu.
U pola manje a mozda i manje su protiv izlaska sada kad su vec podigli jeftinu naftu, jer zive u nadi da ako su ovo dali povoljno onda zasto ne bi dali i dobre subvencije po kg. Tako da gvozdje se kuje dok je vruce.
 
Gvozdje je trebalo kovati prosle god kad su bili protesti!tad je bila prilika i nikad vise zadovoljilisu se ljudi sa subvencijama za tad i mislili da ce biti i ove god e pa malo morgen,seljaci kaze nas ministar ne znate vi sa kime imate posla.Nema sloge u narodu nema ni boljeg zivota za narod!
 
Zasto ici za Beograd? Zar nije lakse blokirati celu Srbiju? Zar nije lakse da svako blokira svoje selo, samim tim blokira se cela zemlja. Uostalom izborna je godina i moje misljenje je da bi se na pravi nacin skrenula paznja na poljoprivredu u pravom trenutku. Izborna godina je pravo vreme za ovakvo nesto. Neka se sada bune svi ratari, vocari, stocari i neka svi traze subvencija jer malo je reci da su ih zasluzili... Uostalom kakav je to nacin da jedan pravnik bude ministar Poljoprivrede?!?!?!
 
Unija proizvođača malina i ostalog voća u četvrtak u 20h, u Arilju, organizuje veliko narodno veselje povodom potpisivanja ugovora za direktan izvoz malina. U sklopu proslave održaće se i koncert Aca Lukasa. Ujedno pred koncert biće sečano potpisani prvi ugovori izmedju Unije i proizvodjača maline. Pozivamo sve seljake i seljačke organizacije iz Srbije da se pridruže proslavi.
 
Unija proizvođača malina i ostalog voća u četvrtak u 20h, u Arilju, organizuje veliko narodno veselje povodom potpisivanja ugovora za direktan izvoz malina. U sklopu proslave održaće se i koncert Aca Lukasa. Ujedno pred koncert biće sečano potpisani prvi ugovori izmedju Unije i proizvodjača maline. Pozivamo sve seljake i seljačke organizacije iz Srbije da se pridruže proslavi.
Podrska Srbije Vojvodini, kao i uvek !
 
Sada vidim da i vi planirate neku akciju za četvrtak. Mi našu akciju teško možemo da pomerimo unapred, a mnogo nam je bitna. Postoji li mogućnost da vi krenete u petak? Generalno ovaj skup bi bio dobar uvod u vašu akciju.
Generalno, raspoloženi smo za saradnju.
 
Unija proiz. malina organizuje svenarodno veselje,veoma lepo bar su postigli neki cilj dok mi ovde samo kujemo planove koje niko ne moze realizovati,masta moze svasta. Pa neka neko kaze da srbi nisu jedinstveni,a mi izmesani svi bi neku svoju varijantu,koja svi vidimo nema temelje jer ova vlast je sj....a pare.
 
poljoprivreda-je-kicm.jpg
 
Nazad
Vrh