Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Koliko sam obavesten Kisa su razresili duznosti precednika i malko su se zavadili.Sutra ce biti sastanak ali ne u master centru,traze adekvatnu lokaciju. Asocijacija nece stijati iza organizacije protasta ovo ce diti zanimljiv skup.Mozda cu i ja doci ako ugradim vremena.Ako su mene slagali i ja vas lazem.

jel moze nesto sire o desavanju u asocijaciji?
 
Ne bih nista sir da ne bude posle....Ono sto mislim da je vazno za nas a to je da Asocijacija nece stojati iza plokada ako do njih dodje a ni 100p+ nije nesto raspolozen za blokade.To su neke infornacije koje ja imam.Ima ovde na forumu ljudi koji su obavesteniji od mene ali nece da pricaju.Mozda je to i bolje.
 
Lane su samo digli cenu pred prodaju.
Ko ih malo bolje pozna zna i kad su se sklonili sa blokada i kojim su autima obilazili seljake na blokadama.
 
@Peet potrosena municija i sada vlada primirje,jurnjavaoko nafte je vazna,silni autogrami oduzimaju vreme pa radovi na njivi posle cemo da kujemo ratne planove ili je samo zimski period bio pogodan za to.
 
Sinoć je u prostorijama Inter Agrara(Novi Sad) bio skup poljoprivrednika Bačke,Banata i Srema.Odziv je bio veoma veliki iz svih krajeva Vojvodine.Sastanak je vodio Ivković iz Subotice.Ukratko se radi o tome da je AP(Kiš) išao na dogovore i jednostavno ništa nije izdejstvovao_Odabran je po jedan kandidat iz svake regije koji će ići kod Petrovića sa zahtevima uz Ivkovića,DR.Grujića i još jednog čoveka od dogovora prošle godine.Danas se u svim opštinama prijavljuju protesne vožnje jer mora 5 dana u napred i prijavljuju se za 5 dana.Ukoliko u roku od tri dana ne budu primljeni kod Petrovića u četvrtak 26.03. se kreće u protestnu vožnju.Znači ne lokalne ili neke druge blokade nego vožnju ka Beogradu.Sve će ovoga puta biti kordinisano i organizovano za razliku od prošlog.
E sad zahtevi:
-Traži se sprovođenje mera iz 2010 godine.Znači sve komplet po hektaru ali 17000din,povraćaji za mehanizaciju,za izgradnju objekata,dinarski krediti,za kupovinu stoke,uvoz stoke.....
-Da se zakupi državne zemlje ne računaju u evrima nego u dinarima jer je to naša valuta.
-da se u licitacijama državne zemlje zaštite stočari jer ne mogu doći do zemlje
-da se hitno zabrani prodaja zemlje strancima koja stupa na snagu 2015 godine.
To bi bilo onako ukratko što ja znam ,a članovi koji su više upućeni će izneti svoja saznanja.
U ovome učestvuju udruženja ali se ne ide pod imenom 100P+, AP ili bilo kako već jednostavno Poljoprivrednici Bačke,Banata i Srema.
 
Sinoć je u prostorijama Inter Agrara(Novi Sad) bio skup poljoprivrednika Bačke,Banata i Srema.Odziv je bio veoma veliki iz svih krajeva Vojvodine.Sastanak je vodio Ivković iz Subotice.Ukratko se radi o tome da je AP(Kiš) išao na dogovore i jednostavno ništa nije izdejstvovao_Odabran je po jedan kandidat iz svake regije koji će ići kod Petrovića sa zahtevima uz Ivkovića,DR.Grujića i još jednog čoveka od dogovora prošle godine.Danas se u svim opštinama prijavljuju protesne vožnje jer mora 5 dana u napred i prijavljuju se za 5 dana.Ukoliko u roku od tri dana ne budu primljeni kod Petrovića u četvrtak 26.03. se kreće u protestnu vožnju.Znači ne lokalne ili neke druge blokade nego vožnju ka Beogradu.Sve će ovoga puta biti kordinisano i organizovano za razliku od prošlog.
E sad zahtevi:
-Traži se sprovođenje mera iz 2010 godine.Znači sve komplet po hektaru ali 17000din,povraćaji za mehanizaciju,za izgradnju objekata,dinarski krediti,za kupovinu stoke,uvoz stoke.....
-Da se zakupi državne zemlje ne računaju u evrima nego u dinarima jer je to naša valuta.
-da se u licitacijama državne zemlje zaštite stočari jer ne mogu doći do zemlje
-da se hitno zabrani prodaja zemlje strancima koja stupa na snagu 2015 godine.
To bi bilo onako ukratko što ja znam ,a članovi koji su više upućeni će izneti svoja saznanja.
U ovome učestvuju udruženja ali se ne ide pod imenom 100P+, AP ili bilo kako već jednostavno Poljoprivrednici Bačke,Banata i Srema.
ako

opet ne isteraju zandarmeriju da zaustavi traktore i bije seljake...racunajte i na to...
 
Pisite o novostima, dosta nas je zainteresovano za proteste, a jedino sredstvo informisanja je upravo forum.
 
Danas je u svim opstinama prijavljena protesna voznja traktorima ka Beogradu za 5 dana, sto znaci za sredu, cetvrtak.
Ovo ce se sprovesti u delo samo ako "ONI" ne prihvate nase pregovarace i nase uslove koje je Diklofen vec izneo.
Uglavnom situacija je vrlo gadna po njih jer je odziv bio fantastican i svi su dobro naelektrisani.
 
nadam se da ce od ovog biti nesto jer ovi misle da nam je ta nafta i dovoljna i pricaju o nekoj u avgustu ako nebudu slagali kao i ovo za uredbu od 31 januara pa sad od nedelje do nedelje .SRAMOTA sta nam rade. sve su profuckali pa sad zinuli ko ale na poljoprivredu jer je tu jos malo ostalo. progutace nas ako budemo cutali
 
Svi za jednog, jedan za sve.
Ovako je to bilo sinoc u Novom Sadu.
img1049vg.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Sinoć je u prostorijama Inter Agrara(Novi Sad) bio skup poljoprivrednika Bačke,Banata i Srema.Odziv je bio veoma veliki iz svih krajeva Vojvodine.Sastanak je vodio Ivković iz Subotice.Ukratko se radi o tome da je AP(Kiš) išao na dogovore i jednostavno ništa nije izdejstvovao_Odabran je po jedan kandidat iz svake regije koji će ići kod Petrovića sa zahtevima uz Ivkovića,DR.Grujića i još jednog čoveka od dogovora prošle godine.Danas se u svim opštinama prijavljuju protesne vožnje jer mora 5 dana u napred i prijavljuju se za 5 dana.Ukoliko u roku od tri dana ne budu primljeni kod Petrovića u četvrtak 26.03. se kreće u protestnu vožnju.Znači ne lokalne ili neke druge blokade nego vožnju ka Beogradu.Sve će ovoga puta biti kordinisano i organizovano za razliku od prošlog.
E sad zahtevi:
-Traži se sprovođenje mera iz 2010 godine.Znači sve komplet po hektaru ali 17000din,povraćaji za mehanizaciju,za izgradnju objekata,dinarski krediti,za kupovinu stoke,uvoz stoke.....
-Da se zakupi državne zemlje ne računaju u evrima nego u dinarima jer je to naša valuta.
-da se u licitacijama državne zemlje zaštite stočari jer ne mogu doći do zemlje
-da se hitno zabrani prodaja zemlje strancima koja stupa na snagu 2015 godine.
To bi bilo onako ukratko što ja znam ,a članovi koji su više upućeni će izneti svoja saznanja.
U ovome učestvuju udruženja ali se ne ide pod imenom 100P+, AP ili bilo kako već jednostavno Poljoprivrednici Bačke,Banata i Srema.

da li to znači da se zastupa stav da i dalje PIO bude klauzula pošto je evidentno da država sigurno nema para za sve.
 
Nazad
Vrh