Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Što duže čekamo zahtevi će nam sve teže prolazili.Zasela je banda i samo će menjati nazive a nama građanima se isto piše.
U pravu si postoje i drugi načini ali od poljoprivrede je najlakše uzeti,jer od radnika više ne mogu
 
e tu je taj problem! Cini se mozda i veci od ove situacije, da nam je privreda unistena, socijale je sve vise, ljudi ostaju bez posla, njima se mora izacu u susret. Budzet se pretvara u budzet za socijalna davanja, a mi ostajemo prepusteni sami sebi, i to najvise zbog prirode posla, pogotovo zemljoradnici, koji ne mgu da ne poseju njivu, ne mogu da ne oprskaju ili ne oberu voce. Dakle robe ce ipak biti na ytrzistu kako god da se ovo zavrsi, i to svi dobro znaju.
 
E baš zbog ovoga što si napisala nas drže u šaci jer će uvek neko sejati jel kolektivno ne sejanje sigurno ne dolazi u obzir.
 
E baš zbog ovoga što si napisala nas drže u šaci jer će uvek neko sejati jel kolektivno ne sejanje sigurno ne dolazi u obzir.
uh! Pa ko god je probao to kolektivni zna kako se proveo...ja to licno ne bih radila...

---------- Poruka napisana u 11:19 ---------- Prethodna poruka je at 11:14 ----------

malo nisam dobro protumacila tvoj post, nesejanje stvarno ne dolazi u obzir! A sto se tice nacina, imali su oni nacin, sa podsticajnim sredstvima, sa dobrim kreditima, koje su ljudi ipak vracali, a gde je taj novac, i ovo do sada nije bilo tako lose, samo je pitanje da li novca uopste ima, da se bilo kakav podsticaj da. Ipak, ja znam da u okruzenju drzava birne o paoru kroz razne vidove podsticaja, nije to nikakav poklon vec ucesce drzave u rastu i razvoju privreddjivanja u zemlji.
 
uh! Pa ko god je probao to kolektivni zna kako se proveo...ja to licno ne bih radila...

---------- Poruka napisana u 11:19 ---------- Prethodna poruka je at 11:14 ----------

malo nisam dobro protumacila tvoj post, nesejanje stvarno ne dolazi u obzir! A sto se tice nacina, imali su oni nacin, sa podsticajnim sredstvima, sa dobrim kreditima, koje su ljudi ipak vracali, a gde je taj novac, i ovo do sada nije bilo tako lose, samo je pitanje da li novca uopste ima, da se bilo kakav podsticaj da. Ipak, ja znam da u okruzenju drzava birne o paoru kroz razne vidove podsticaja, nije to nikakav poklon vec ucesce drzave u rastu i razvoju privreddjivanja u zemlji.
Tačno,dobro si ga protumačila,baš sam mislio na kolektivno ne sejanje ali je neizvodljivo jer nismo svi u istoj finansijskoj situaciji i nekog bi to dotuklo ali i to nam ne bi vredelo jer to štp mi ne bi sejali oni bi podigli kredit i uvezli.
Da je samo min.poljop. mi bi sa njim lakše ali svi faktori ovoga društva su vezani za poljoprivredu jer je to jedina grana koja donosi i gde može da se ćapa u mutnom.
 
A ko kaze da ima pregovora ? :haha:
Nista ovo ne valja ... jedinstvo samo i jaki smo ! .. Koliko god htreli da nas razjedine ne dajmo se .
 
pa neki od clanova iznosili su da se asocijacija poljoprivrednika, sad da li je Srbije ili Vojvodine, ne znam, dogovaraju sa Ministarstvom, i da to ide polako i da ce uskoro i uredbe, pa reko' mozda ima nesto novo...al' izgleda da nema...
 
Mislim da je neko iz ministarstva(ili asocijacija) rekao da ce oko sastavljanja uredbe da konsultuju i asocijacije da bi uredbe ispale sto bolje...to samo lepo izgleda kad se kaze
 
A sta je po vama vece zlo sto drzava mudro cuti ili sto se clanovi asocijacija ne oglasavaju ?
 
E-mail od asocijacije poljoprivrednika

Obaveštavamo Vas da će se sastanak Upravnog odbora Asocijacije poljoprivrednika održati u utorak 28.02.2012. godine u Master centru
Novosadskog sajma sa početkom u 11h, sa temom "Predlog agrarnih mera za 2012.godinu i prolećna setva".


Na sastanak je pozvan i ministar Dušan Petrović sa saradnicima, kako bi nam obrazložili predloge mera koje ministarstvo priprema za 2012.godinu.
 
Чланови Асоцијација се не оглашавају управо из разлога што нема ништа ,,ново ,,према томе неки крајњи рокови које смо им дали су следећа недеља и КРАЈ,нема више натезања и зезања ,,јер колико ја видим они се оштре да нам гране сунце па да се разбежимо по њивама,,али неће моћи овај пут неће бити као прошли пут ,овај пут ће бити много јаче баоље и организованије дићи ће се много масовније и народ ценреалне србије иако је бедан и јадан али су ми данас на састанку рекли ,,ко небуде имао гориво у трактору ,,мотика у руке па на протест,,поззз
 
Na forumu nema nikog direktno iz Asocijacije(mozda grasim).Ne desava se nista a sto se tice saradnje,ministarstvo je zvalo asocijaciju samo da im izlizi svoje planove i ideje a ne da ih pita sta je najbolje za poljoprivrednike.
 
oni ce ko i obicno da se dogovore u koris njih, a mi? ponovo u napad ili jer se verovatno udovoljava gospodi koji imaju cuda hektara i poseduju preradjivacku industriju.Predaja po kg nedolazi u obzir sta ce ljudi koji imaju i stoku i prave hranu za sebe. ma dok to urede propasce svi mali stocari. A ljudi koji uglavnom ovde pisu iznose svoje zelje ili lupaju gluposti.Ona zelja north army uopste nije losa. Po prijavi setvene strukture dobijas naftu 65 dinara 80 l po h.ono sto bi trebali da nam daju za subvenciju odmah oduzmu od djubriva i od semena i nema mogucnosti prevare dobijes seme djubre i naftu .ali da od realne cene odbiju sve to .
 
Poslednja izmena:
Član Grunt je dobio ban za prozivanje i mešanje politike u sve ovo.
Ako se tema nastavi u tom pravcu - zaključava se.
 
Poslednja izmena:
Ko nije radio kao moderator ovog foruma ne zna koliko treba imati volje,strpljenja i ljubavi prema ovom forumu i zeljom da on opstane.
A sad sto neko zeli da istraje u svojoj (da ne kazem ludosti i zeljom za provociranjem) normalno je da bude sankcionisan,makar mu Tadic bio kum.
 
Nazad
Vrh