Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
O tome sam ja pisao od toliko dobrih puteva u lokalu i vaznih oni blokirali raskrsce svog sela,doneli klupe i udri po pivu. To mi je rekao drug koji je napustio blokade kad je video sta su poceli da rade,ostavio traktor na centru i otisao kuci.
 
Imenjace to je istina i to mi rekao je drug(znas na koga mislim al da ga ne imenujem),bas neko vece pricao o tom problemu kad smo bili kod njega. :bravo:
 
pa dobro istina je, i koda nas u selu isto bilo i potukli se pijani, pa sta da radimo? Rakoh bilo pa proslo! IDEMO DALJE!!!!!
 
A de idemo ??
Ne vredi nam ni ici glavom kroz zid,sta neko ko ima tih famoznih 10ha pola plati PIO,dok naspe u traktor za blokadu,pa jos i kaznu ako dobije onda mu bolje da je sedeo kuci,na zalost ali tako je.
Volje imam,ali pod uslovima kao sto je lane bilo opet necu izaci to je sigurno.
 
pa sta! sedi kuci i placi! kako je bilo? do zadnjeg dinara smo dobili svi! a boli me stvarno ko se prodavao za gajbu ili dve! ako ne znaju kako da rese problem, neka se sklone i to kroz prevremene izbore! a ako treba i zato bih izasla napolje! ko nece ne mora! drugacije nas nece cuti!

---------- Poruka napisana u 01:39 ---------- Prethodna poruka je at 01:38 ----------

i sa dva ha kod nas su izlazili, a nafte su potrosili koliko su dva coska provozali traktor do izlaska iz sela!
 
A de idemo ??
Ne vredi nam ni ici glavom kroz zid,sta neko ko ima tih famoznih 10ha pola plati PIO,dok naspe u traktor za blokadu,pa jos i kaznu ako dobije onda mu bolje da je sedeo kuci,na zalost ali tako je.
Volje imam,ali pod uslovima kao sto je lane bilo opet necu izaci to je sigurno.
Dođi kolima ili barem biciklom,nemoj da me sramotiš........znaš da te nisam nikad tako učio.
 
Полако народе стишајте се мало -ајмо у блокаде ,,то је најлакше речено,,Е сада пошто је тема о субвенцијама закључана ,,а овде се пише о протестима онда да видимо зашто да протестујемо ,,ја хоћу да протествујем и то први - али нећу само због субвенција већ да се од 10захтева упућених министарству одмах реши бар 3 ? И као што неко рече нису баш сви пољопривредници изашли на протесте само због субвенција већ зато што су незадовољни -значи опште је незадовољство ,,е сада! све је то преточено у незадовољство због субвенција! што није фер, према осталима јер свако има своју муку и зато смо ми као асоцијација изашли пред министарство са низом захтева , јер ако ћемо поштено и реално ратари су добили субвенције а остали? -Кредите .Што је ван сваке памети ,,Знам многи ће од вас рећи ма шта ме брига -нек се свако бори за себе - е то ће полако довести до нејединства међу нама(што се већ примећује у коментарима) што њима и одговара и на крају ћемо сви бити губитници :Немојте мислити да смо ми оно што појединци овде покушавају да протуре ,,Шака купљених људи ,,( ми се нигде нисмо сакрили као што пеет рече већ радимо ) верујте да бих се сваком од вас дивио да успе да испуни бар један од захтева а то са медијима је посебна прича ви још увек живите у земљи чуда где је све могуће па и то да се ништа нигде не види и не чује осим њихове приче.Пробајте и позовите неки од медија -одјеба..е вас као мачке са јеби та..према томе још мало стрпљења па ће се преломити или на путеве или на њиве ,позз ово је одговор у име Асоцијације пољопривредника Србије -за друге асоц не знам шта раде и да ли нешто раде ?
 
Kako su nas culi i koliko su nas se usra** dokazuje da nove uredbe NEMA,a pozive za registraciju gazdinstava poslali u krajnju ruku BEZOBRAZNO s njihove strane.
 
ma peske ljudi dolazili napolje samo da daju podrsku! pa i biciklom sto da ne!!!! zasto ste klonuli duhom?
 
Полако народе стишајте се мало -ајмо у блокаде ,,то је најлакше речено,,Е сада пошто је тема о субвенцијама закључана ,,а овде се пише о протестима онда да видимо зашто да протестујемо ,,ја хоћу да протествујем и то први - али нећу само због субвенција већ да се од 10захтева упућених министарству одмах реши бар 3 ? И као што неко рече нису баш сви пољопривредници изашли на протесте само због субвенција већ зато што су незадовољни -значи опште је незадовољство ,,е сада! све је то преточено у незадовољство због субвенција! што није фер, према осталима јер свако има своју муку и зато смо ми као асоцијација изашли пред министарство са низом захтева , јер ако ћемо поштено и реално ратари су добили субвенције а остали? -Кредите .Што је ван сваке памети ,,Знам многи ће од вас рећи ма шта ме брига -нек се свако бори за себе - е то ће полако довести до нејединства међу нама(што се већ примећује у коментарима) што њима и одговара и на крају ћемо сви бити губитници :Немојте мислити да смо ми оно што појединци овде покушавају да протуре ,,Шака купљених људи ,,( ми се нигде нисмо сакрили као што пеет рече већ радимо ) верујте да бих се сваком од вас дивио да успе да испуни бар један од захтева а то са медијима је посебна прича ви још увек живите у земљи чуда где је све могуће па и то да се ништа нигде не види и не чује осим њихове приче.Пробајте и позовите неки од медија -одјеба..е вас као мачке са јеби та..према томе још мало стрпљења па ће се преломити или на путеве или на њиве ,позз ово је одговор у име Асоцијације пољопривредника Србије -за друге асоц не знам шта раде и да ли нешто раде ?
pa lepo sto ste se javili! ali ostali su svi sada prvi na tapetu sem ratara i stocara, a kredite su dobili svi! ne samo ratari, a naravno da nije sve u subvencijama. problem je dugorocan, ali kroz subvencionisanje odredjenih vidova proizvodnja drzava pokazuje svoje interesovanje. a po sadasnjoj situaciji, intereseovanja nema! srne i zecevi preoravaju zita ispod snega a mi odosmo u lovstvo, stvarno smesno. Ipak, pozdravljam sva nastojanja asocijacije ukoliko nesto radi da se izvucemo iz ove bede!
 
Kako je jednom davno rekao veliki Arhimed:dajte mi dovoljno veliku polugu i okrenuću celi svet.Naša parola treba da bude:uzećemo dovoljno dugačku močugu i preokrenućemo lopovsku bandu na čelu sa ministarstvom poljoprivrede
 
Kredite svi a subvencije samo ratari :)
Lepo, lepo..
no da vamja ne kvarim,
malo izvlacis iz konteksta. provac rece ratarima subvencije ostali kredite. nije tacno kredite su mogli da koriste SVI dakle nevezano za proizvodnju. podsticajna sredstva su recimo prosle godine vazile samo za povrtare i vocare, oko kupovine mehanizacije, ne znam za traktore, oni nisu isli. stocari u mlekarstvu podsticaji za izgradnju objekata i opremu za muzu do 50 posto. ne znam da li se razumemo. ali da ja vama ne kvarim...

---------- Poruka napisana u 01:57 ---------- Prethodna poruka je at 01:56 ----------

Kako je jednom davno rekao veliki Arhimed:dajte mi dovoljno veliku polugu i okrenuću celi svet.Naša parola treba da bude:uzećemo dovoljno dugačke močuge i preokrenućemo lopovsku bandu na čelu sa ministarstvom poljoprivrede
pa samo da jedni druge ne pomotamo tim motkama....:osmeh:
 
Nazad
Vrh