Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Dr.Grujo,morao sam da se tako izrazim jer u skraćenicama mnogi ne bi razumeli.Moramo prevariti ili mi njih ili oni nas ali ako se stvori kritična masa na jednom mestu mi smo na konju.Mislim da blokada Beograda nije jedino rešenje jer se može izazvati i revolt građana.Ima još mesta koja bi se mogla blokirati a da građani ne trpe.Razmislite malo o Matijeviću koji nam diktira cene goveda, pa Miškovića itd
 
Moje licno misljenje da svaki sledeci protast ili blokada nece biti masivan kao ovaj proletos.Cini mi se da mnogo ljudi nije ni znalo zasto ide nego jednostavno iz besa i muke je izaslo da podrzi velike i nista drugo.
 
Prošle godine na završetku protesta i blokada bilo nam je obećano da će za iduću godinu, uvu sada 2012 početi razmatranje i pripreme za donošenje uredbi još početkom septembra a evo već je i februar pri kraju pa mi se čini da nešto mnogo se pripremaju i razmatraju kako da nas z----u. A i Petrovićev rok 31.januar je odavno prošao a od uredbi ništa.
 
Pratite li sta se događa u Hrvatskoj? Proizvođači mleka protestuju već nekoliko dana, a mi ćutimo, nama je sve sjajno bajno, iako nam je cena mleka daleko niza od njima ponuđene...
 
Apelujem na sve asocijacije poljoprivrednika ako uopste postoje da zakazu pod hitno sastanak sa ministarstvom poljoprivrede i vladom republike Srbije i da najkasnije za sedam dana izadju sa svim uredbama za ovu godinu. u protivnom onda bi se postovane kolege i drugari mogli dogovarati oko protesta. Sto se protesta tice ja bi licno bio zadovoljan kada bi se skupili u onolikom broju i na onim mestima kao prosle godine. Verujem u uspeh.

A pa asocijacija poljoprivrednika je vec 3 puta pisala ministarstvu i ne je~bu ih ni 5%, ni toliko koliko je pdv nadoknada....
 
Moje licno misljenje da svaki sledeci protast ili blokada nece biti masivan kao ovaj proletos.Cini mi se da mnogo ljudi nije ni znalo zasto ide nego jednostavno iz besa i muke je izaslo da podrzi velike i nista drugo.

Ovakva izjava ti je veoma besmislena i gl... Mizerno i smesno je reci da su izasli a nisu zanali zasto. U nekim ranijim postovima u toj temi koja je dobila katanac bez ikakve potrebe opet je neko spomenuo da kao mnogo njih nisu znali zasto idu na proteste. Tamo sam napisao da su ama bas svi izasli da bi trazili subvencije vece od 10 ha i znam jos jednu stvar da cak i kad su prihvatili do 30 ha ni tada nisu se povukli ti koji su imali manje od toga i dali podrsku ovima sto imaju do 100 ha.
Moj stav je da sve ostane kako je bilo s tim da do 10 ha ne bude vise uslov PIO. Sto se vise trazi od njih sve manje cemo dobiti.
A sto se tice protesta mozemo slobodno pricati o tome, sta nam mogu? Ako se krene iz svakog sela prema Beogradu pa se ne stigne kao prosli put onda ce biti kurslusa na svakom mestu gde smo zaustavljeni. U svakom mestu kad je put blokiran opet ce Beograd itekako osecati na svojoj kozi.
 
Не преносе они ништа што би нас навело да и ми урадимо -У Шпанији је пола милона људи на улицама а код нас ни речи о томе -Битно је шта је рекла јелена карлеуша и ко је се са ким је..о ,а кад погледаш на крају смо ми јеб..ни ..Нећете ви никада видети на вестима такве инф о штрајку пољопривредника који су били и за време прошлих протеста али се то не објављује да не би вирус прешао
 
a ministar cini mi se pre nove godine rece da se stalno konsultuju predstavnici asocijacija oko pronalazenja nacina kako raspodeliti ratarske subvencije, i ostalog. Sad ili se vodi tihi rat ili je nesto drugo posredi. Ali stvarno je sramota da se prica o donosenju uredbi vezanih za sve druge grane poljoprivrede samo ono sto je najkriticnije se ne spominje. Kao i prosle godine kad su ministra sakrili iza onog zbunja na sajmu, pa kad smo svi cekali uredbe oko subvencija on nudi kredite!!!!! A njive, hvala Bogu, vec bile posejane!
 
Ovakva izjava ti je veoma besmislena i gl... Mizerno i smesno je reci da su izasli a nisu zanali zasto. U nekim ranijim postovima u toj temi koja je dobila katanac bez ikakve potrebe opet je neko spomenuo da kao mnogo njih nisu znali zasto idu na proteste. Tamo sam napisao da su ama bas svi izasli da bi trazili subvencije vece od 10 ha i znam jos jednu stvar da cak i kad su prihvatili do 30 ha ni tada nisu se povukli ti koji su imali manje od toga i dali podrsku ovima sto imaju do 100 ha.
Moj stav je da sve ostane kako je bilo s tim da do 10 ha ne bude vise uslov PIO. Sto se vise trazi od njih sve manje cemo dobiti.
A sto se tice protesta mozemo slobodno pricati o tome, sta nam mogu? Ako se krene iz svakog sela prema Beogradu pa se ne stigne kao prosli put onda ce biti kurslusa na svakom mestu gde smo zaustavljeni. U svakom mestu kad je put blokiran opet ce Beograd itekako osecati na svojoj kozi.
Bes i inat zato su ostali a ne zato sto vas vole,vas sto imate vise od 30h.Vole bi da napisete koliko ko ima prijavljene zemlje i zasto je bio na protestim.Nemoras da budes toliko ostar i nagao.Svako ima pravo na svoje misljenje.
 
Nazad
Vrh