Problemi u radu Poljoinfo foruma

Gospodine Panonstib,da prvo rasčistimo kednu stvar:Ja jesam član na oba foruma samo što onima to ne smeta i uopšte ne spominju a ovde izgleda smetamo ali ne vidim razloga zašto.Ja sam učestvujem u svakoj temi na oba foruma.Od članova lično poznajem samo Taranu a i njega nešto ne vidim da piše možda baš zbog toga što sam naveo u prethodnom postu.Nidža je video nepravdu i zato je pisao a ne zato što je moj advokat.U ovom slučaju ste i Vi bili advokat vašem kolegi moderatoru.Tačno je da ja ne mogu odlučivati kako če se uređivati forum jer da mogu neki sigurno ne bi bili tu gde jesu:Ja sa Vamaq do sada nisam imao baš ni jednu reč,sem što sam Vam poželeo brzo ozdravljenje kada ste bili bolesni.Obraćam se Vama kao što treba da se obraća mlađi starijem što kod nekih vaših kolega nije slučaj.Jednostavno iznesite da članovi drugog foruma ovde nisu poželjni i problem je rešen.Sa nidžom ste imali raspravu u stručnoj temi gde vam je protivrečio i to vama nije bilo pravo pa ste ga stavili za mog advokata.

Dule,Ja sam na fejsbuku branio Petla (ima pisanih tragova),ali to nije bitno,čak sam ga branio i od tebe:haha: Nema tu nikakvo isterivanje pravde nego jednostavno je to takva tema i samo iznosimo svoja mišljenja,Nisam upućen u te rasprave tako da se tu ne osećam prozvanim.Ali više neću diskutovati,pošto nije poželjno,jedino ako me neko ne prozove:ppozdrav:
 
@Zoran0230

Zorane ne radi se uopste o petlu niti njegovom clanu porodice. Radi se o jednome drugom coveku sa ovoga foruma i njegovom clanu porodice, kojega iz pristojnosti necu pominjati. Kada sam te prozvao to je bilo zbog ne istog ponasanja na oba foruma i kritike da ovde nema tolerancije. Ako ovde mozemo da kritikujemo rad urednistva na greske koje smo uvideli, zasto onda cutite na bezobrazluk i bahatost glavnokomandujuceg na onome forumu? Ako imamo jedan drugome da kazemo, onda to otvoreno mozemo uputiti jedan drugome bez pominjanja i nedaj Boze vredjanja clanova porodice. Svi ste na onome forumu procitali sta je gazda napisao i niko nije ni slovo napisao da kaze: "Daj covece povuci rucnu, to je bezobrazno i nevaspitano sto si napisao, to ne prilici tvojim godinama i zvanju na forumu", nego ste ceo post progutali kao curka kukuruz. A ovde isterujemo mak na konac. Ponavljam Zorane, kada bi neko izvredjao bilo cijeg clana porodice, a prosao bez kazne tog momenta bih napustio ovaj forum jel bi me bilo sramota da budem clan takvoga foruma.:ppozdrav:
 
Tema je

  • Problemi u radu Poljoinfo foruma
A ovde se piše kako moderatori krše pravila (prijavite problematičan post administratoru ), piše se o prepisci na FB ( u naslovu teme nijedanput nije spomenut FB ), piše se o ostalim poljoprivrednim forumima ( ni oni nisu spomenuti u naslovu teme ), takođe ima dosta i lične prepiske gde članovi se dopisuju u temi umesto preko privatnih poruka.

Vidim da pojedinci imaju sumlje oko toga da im neko čita privatne poruke, međutim to je nemoguće odraditi u sklopu vBullitin™ foruma. Ima tu još dosta nejasnoća, priča i polupriča, a ima dosta i akcija koje se sprovode po naređenjima koja se dobijaju ( neke su slike prikazane na forumu ).

Situacija je trenutno takva da je pojačana kontrola poštovanja pravila i držanje stava da je Poljoinfo forum namenjen direktnoj razmeni podataka među poljoprivrednicima u cilju poboljšanja rezultata. Rezultat je da se izvesni članovi veoma lako banuju i vrši im se ograničavanje prava na korišćenje foruma. U celoj priči se desi da se provuče i po koja greška i kojima se desi nepravda se izvinjavamo.
 
Tema je


  • Problemi u radu Poljoinfo foruma

A ovde se piše kako moderatori krše pravila (prijavite problematičan post administratoru ), piše se o prepisci na FB ( u naslovu teme nijedanput nije spomenut FB ), piše se o ostalim poljoprivrednim forumima ( ni oni nisu spomenuti u naslovu teme ), takođe ima dosta i lične prepiske gde članovi se dopisuju u temi umesto preko privatnih poruka.

Vidim da pojedinci imaju sumlje oko toga da im neko čita privatne poruke, međutim to je nemoguće odraditi u sklopu vBullitin™ foruma. Ima tu još dosta nejasnoća, priča i polupriča, a ima dosta i akcija koje se sprovode po naređenjima koja se dobijaju ( neke su slike prikazane na forumu ).

Situacija je trenutno takva da je pojačana kontrola poštovanja pravila i držanje stava da je Poljoinfo forum namenjen direktnoj razmeni podataka među poljoprivrednicima u cilju poboljšanja rezultata. Rezultat je da se izvesni članovi veoma lako banuju i vrši im se ograničavanje prava na korišćenje foruma. U celoj priči se desi da se provuče i po koja greška i kojima se desi nepravda se izvinjavamo.
Gospodine novii, stavite malo pod lupu pojedine moderatore, pa cete videti da prvo oni pisu gluposti van teme a nase postove brisu tako lako, da kada sutradan pogledate postove nije vam jasno ko o cemu govori. Naime izbrise se moj post a ostane odgovor na njega od drugog clana... Smejurija koja se ovde sprovodi tera nas sa ovog foruma. U razgovoru i sa drugim clanovima putem PP na crnoj listi vodi Kis Robert pa onda ... reci cu vam sledeci put. Mislim da su moderatorski sudovi na ovom forumu usko orjentisani na licnosti a ne na postove, a aktivnost moderatora se se meri sa gestapoovskim metodama
I sta sada osim da ocekujem banovanje za ovaj post... bar tako je bilo do sada
 
Uzdržavam se ceo dan da se uključim u ovu raspravu, ali ne mogu.G-dine Panonstib, čovek koji je imao dve oprecije na srcu, ne bi trebao da se uzbuđuje zbog PRESEDNIKA i VELIKOG MAJSTORA.
Danas sam se zainteresovao i izbunario to njegovo pisanije. Tako nešto može pisati samo osoba koja baš nije "u vinklu".Mislim da nepotrebno habamo tastature, i trošimo dragoceno vreme raspravljajući o toj personi.

Toliko od mene....:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Gospodine Panonstib-neko od članova je tražio broj telefona i ja sam odgovorio da ću pokušati da pronađem.Možda ste Vi to shvatili kao reklamu pa ste me opomenuli i od onda počinje naša rasprava.Ne osećam se krivim,nisam ničiji doušnik nego Zoran Stepanov član sam za sebe:ppozdrav:
 
Kao i sve do sada sto je bilo dobro u ovoj drzavi uspecemo da unistimo,jbm li ga kako nam to uvek uspe,ali uspe!!Generalno nije lud ovaj svet sto nas sistemski unistava,i treba,zasluzujemo to u potpunosti.
 
Sve poruke koje su van teme biće ubuduće obrisane. Tema je namenjena za prijavu problema i smetnji u funkcionisanju foruma, A NE ZA PRITUŽBE NA RAD UREDNIŠTVA.
 
Već dva dana ne mogu da pregledam ni jedan video. Krene i posle 11 sekundi se vraća na početak i tako u nedogled.
Mislim da nije u pitanju moj komp. pošto tih problema nema sa Yuo Tube
 
Da li je još neko od članova imao sličnih problema, kod mene radi sve redovno, gledao sam sad u temi Agro dan.
 
Kod mene "Agro dan" lepo radi, doduse probao sam do 30 sek. i lepo radi ne prekida.

Evo sada sam pratio video 1,5 min. i sve je OK.
 
Kada šalješ poruku, a neko je poslao poruku u medjuvremenu,može li se ubaciti opcija obaveštenja?
Mislim da je bila na ''starom'' forumu.
 
Nazad
Vrh