Problemi u radu Poljoinfo foruma

Predite u chat jel stizu novogodisnje cestitke. Necete me izvuci iz takta jedino mozete da birate koju cete ruku levu ili desnu. jena je zuta drug crvena izbor je vas. :osmeh:
 
Ipak mi imamo samo jednog petla i treba da ga čuvamo a i nećemo znati kad treba da se radi a kad ne a i najviše mi se sviđa što se kod njega malo radi:ppozdrav:
 
@ Zoran0230

Kad budes penzioner i tebi ce svaki dan biti neradni. a ovo sto ja radim je iz hobija.:ppozdrav:
 
@ Zoran0230

Kad budeš penzioner i tebi će svaki dan biti neradni. a ovo što ja radim je iz hobija.:ppozdrav:

Dragi Prvi Petao
Brate slatki, podelio se Forum na dva dela: NAŠI i NJIHOVI.

Da te pitam, časni peto1, kad bi te neko pitao da odrediš koji ti je prst draži, ŠTA bi rekao: palac mi je draži od kažiprsta !?

Voli i OVAJ i ONAJ Internet Poljoprivredni sajt
maleni Internet Bibliotekar
 
@ Zoran0230

Kad budes penzioner i tebi ce svaki dan biti neradni. a ovo sto ja radim je iz hobija.:ppozdrav:



Dragi Prvi Petao
Brate slatki, podelio se Forum na dva dela: NAŠI i NJIHOVI.

Da te pitam, časni peto1, kad bi te neko pitao da odrediš koji ti je prst draži, ŠTA bi rekao: palac mi je draži od kažiprsta !?

Voli i OVAJ i ONAJ Internet Poljoprivredni sajt
maleni Internet Bibliotekar

Ne razumem bas najbolje poentu tvog posta ko je tu spominjo NASI i NJiHOVI osim tebe u tvom postu. A sto se toga tice meni licno nesmeta taj drugi poljoprivredni forum. Samo se vi lepo dopisujte medusobno delite sebi cinove i od generala do vojnika najmanje se sekiram. Citam i ja taj novi forum i dosta mi se svida narocito Birtija, samo sto se preureduju postovi to je sve po demokratskoj onovi slobodi izrazavanja. Pozdavi El Prezidenta koji cak ni je ni neki srpski naziv nego neki strani placenik i Maestro de Grande koje je cisto srpsko ime.
Toliko od mene.
Pozdrav za internet Bibliotekara koji ostaje veran svojim ubedenjima.
 
Ja se izvinjavam , al moram da se zahvalim moderatoru koji je imao hrabrosti da mi prepravi potpis , IMAM MUDA KO LAV NEK SE JAVI TAJ MODERATOR NA PP DA VIDIMO KOLIKA SU NJEGOVA.
Da posecujem i ja ovaj forum nije mi zabranjeno , samo retko pisem na njemu , a dosad sam napisao dosta o poljoprivredi .
 
Podele nikad nisu donele dobro. Nastankom novog foruma, kojeg pratim, što da ne, ništa nismo dobili , smao smo izgubili. Svi mi. Sada su teme duplirane, postovi siromašni, malobrojni, zavladalo mrtvilo ( i ovde i tamo) i to nastade "podela" baš u vreme kada je sam sajt postao vrlo živ, aktivan, sa brojnim posetama i postovima i ono što me je radovalo kada su počeli da ga vrlo aktivno posećuju i da ga se uključuju "kolege seljaci" iz susednih bratskih republika.
 
Podele nikad nisu donele dobro. Nastankom novog foruma, kojeg pratim, što da ne, ništa nismo dobili , smao smo izgubili. Svi mi. Sada su teme duplirane, postovi siromašni, malobrojni, zavladalo mrtvilo ( i ovde i tamo) i to nastade "podela" baš u vreme kada je sam sajt postao vrlo živ, aktivan, sa brojnim posetama i postovima i ono što me je radovalo kada su počeli da ga vrlo aktivno posećuju i da ga se uključuju "kolege seljaci" iz susednih bratskih republika.

Kad uvek ima onih koji precene sebe,a podcene druge pa pomisle da je to tako lako napraviti uspesan forum,nit su ovaj uspeli da razje** nit su od one web adrese napravili forum...
 
NA,
ruku na srce, nisu ovaj forum razjeb... , ali budimo iskreni, opao mu je broj poseta i broj konstruktivnih postova. To je činjenica.
I još nešto, off topic, lično mi smeta što, iako deklarativno svi hoće da unaprede svoje gazdinstvo, niko ili skoro niko se ne uključuje na forum PSSSa iako se mogu vrlo brzo i vrlo lako dobiti stručan, korektan iskren savet. Dakle, na forumu su da bi pametovali, a ne da bi nešto naučili i razmenili konkretna iskustva.
 
NA,
ruku na srce, nisu ovaj forum razjeb... , ali budimo iskreni, opao mu je broj poseta i broj konstruktivnih postova. To je činjenica.
I još nešto, off topic, lično mi smeta što, iako deklarativno svi hoće da unaprede svoje gazdinstvo, niko ili skoro niko se ne uključuje na forum PSSSa iako se mogu vrlo brzo i vrlo lako dobiti stručan, korektan iskren savet. Dakle, na forumu su da bi pametovali, a ne da bi nešto naučili i razmenili konkretna iskustva.

CINjENICA je da je jedna osoba godinu ipo planirala rusenje ovog foruma i pravljenje novog,zasto toliko dugo ? Prvo je pitao nas stare moderatore koji smo ovde od pocetka ali nismo prihvatili,tako da je na kraju uspeo da skupi moderatore koji su kasnije pristupili duznosti. Druga stvar je sto nismo imali iskustva i bili smo previse tolerantni prema clanovima koji nisu pisali konstruktivne postove,vec su naprotiv imali postove svadjalacke prirode i na taj nacin udaljili ljude koji su pisali kvalitetne i konstruktivne postove.
Sto se tice strucnjaka iz PSS-a imamo Bogdana Garalejica na forumu poznatiji kao Garisa,forum organizuje u saradnji sa PSS Tamis Pancevo okupljanja i predavanja tako da ipak moze da se nauci dosta toga.
 
Nisam bio do kraja jasan u vezi PSSSa.
Znam Bogdana, ne lično, već preko upravo PSSSa i vrlo ga poštujem (Bogdana).
Ono šta sam hteo, a nisam napisao, jeste da ja lično na forum PSSSa gledan kao na forum gde se može dobiti vrlo stručan savet od obrazovan i upućenih ljudi, a ovaj forum je pre svega mesto gde se sastaju ljudi koji su naprednih shvatanja i organizacije, i mesto gde trebaju da razmenjuju konkretna iskustva (sve ono što savetodavci ne smeju da kažu ili neznaju a vezano za neke konkretne probleme - kako popraviti neku mašinu, kako naštelovati, gde nabavit delove, repromaterijal i td)
 
Neka je i opao broj pisanija ali kada uđeš u neku temu gde je nekada bilo 50 postova dnevno a sada samo 5, barem znaš da tih 5 vredi pročitati. Sada je sve 80% kako treba a ostalih 20% će se vremenom nadograditi.
 
Nek se rugaju onda tebi , u svakoj sam akciji bio ucesnik , a oni kako nisko vracaju , bas me znamima dal ima hrabrost da se javi

Pa sta bi ti ocekivao da ti gladimo i tebi i levaku i El prezidentu. I cukaneci sto je bio toliko hrabar junak da obrise celu temu vinogradarstvi i vinarstvo.

 
Polako,svi smo mi ovde amateri(mislim na nas urednike) i sad smo naucili skolu,necemo biti tolerantni na gluposti kao pre i ono sto rece Attila bolje 10 pravih ljudi i 20 kvalitetnih poruka,nego spamovanje u svakoj temi naravno chat je otvoren pa kome je do zezanja stoji mu na raspolaganju,poceli smo reorganizaciju traktora i idemo dalje imamo dosta dobrih ideja ali na zalost malo vremena.
 
Nazad
Vrh